Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Hurricane каза:

Галя може да е едноличния лидер на годината само когато Преса е в отпуск! 

Всъщност с новия проект за пореден път се вижда защо Галена е осезаемо над Преслава за по-голямата част от предното десетилетие. При тази жена просто всичко може да разбие, защото е мислено над него, имало е желание да се излезе от границите на обичайното- като започнем от високобюджетни проекти като Хавана Тропикана и стигнем до мега евтинджоси като Кавала. Дори и феновете на Прес не можете да отречете, че междувременно тя самата все повече и повече се превръща в една банална и подигравана изпълнителка с еднакви песни и клипове, която просто имаше късмета да е най-натрапваното име в жанра евър и главно затова хората и днес я знаят и я слушат.

И тъй като се е заговорило за баладите- да се поздравим с единствената изпълнителка, която за последните години е мачкала с няколко такива, което е доста по-значимо от моментните хитове в дискотеките.

 

  • Like 8
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.10.2020 г. от 15:12, Danger. каза:

Дискотеката на Пайнер в Бургас вече е с работно време 19:00-23:00 😆😆😆

преди 14 часа , zai4eto82 каза:

Ариа въпреки ситуацията, днес ще пее в Бургас в Планета Пайнер. Вход 5 лв, а дискотеката ще работи от 19:00 до 00:00 часа. с всички мерки. 

по документ не е дискотека, рагистриран като питейно заведение (кафене)

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пък толкова е станало? Галена направила Криско чалгар? Че те в поп средите от години си му викат чалгар.

С предния дует им се получи по-добре....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Какво се случва с тренда?! Кючека с 360к. за 20ч. още не е там.

Ами пазаруване се случва , понеже Криско изпада зад борда и си мисли ,че с пазаруването ще се получи и ще кажат ето Криско има милиони гледания. 🤣

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Ами пазаруване се случва , понеже Криско изпада зад борда и си мисли ,че с пазаруването ще се получи и ще кажат ето Криско има милиони гледания. 🤣

Да, а не се случва защото Бг Тренда отдавна не е наред и вече почти денонощие не може да отрази viral кючек с брутален клип на лидерът и лидерката на предното десетилетие, рекламирани даже в национален ефир.

  • Like 5
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Емануела горката съвзем изплиска, тотал щета, направо ме е страх до къде я докара, Сашка Васева и нейните ивънземни пасти да ядат, Луна Президент също.

Луна никога не е имала такива изцепки. Доста е начетена и интелигентна. Ако не знае нещо, няма да се изложи и ще си замълчи. При нея всичко е премерено, планирано. Умее да провокира и да прави шоу. 

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, foxy_vd каза:

Да видиш ти, отдавна не са ме изненадвали приятно в чалгата. Може песента им да не струва, ама пропагандата е уникална. Мерцедес S-класа от 90-те, камион от 90-те, чалгарка от 90-те, гъзе с розова ризка и дълга коса от 90-те, но едно нещо е забележително. Табелата "Димитровград"! :g2: Защо ли? - защото там започна всичко. :3:

123137036_10157531124892765_755450702633

И то зачеркната табела Димитровград. :D

Вече категорично съм на мнение, че на Галена й е време да мачка без Пайнер.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Реално никъде не са тръгнали и двете с Преслава и следващите им песни ще са в офишъла.

Силно се надявам Галена да си отвори собствен канал от следващата година, няма смисъл на пайнерския вече. 

  • Like 6

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Реално никъде не са тръгнали и двете с Преслава и следващите им песни ще са в офишъла.

Преслава продължава да качва в нейния. Връщане към офишъла при нея няма!

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Реално никъде не са тръгнали и двете с Преслава и следващите им песни ще са в офишъла.

Абе не знам, съмнителни са ми и двете в това отношение. На каквито и договори да са няма голям смисъл да стоят във фирмата точно пък те.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Абе не знам, съмнителни са ми и двете в това отношение. На каквито и договори да са няма голям смисъл да стоят във фирмата точно пък те.

Споко, самата фирма скоро няма да я има. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Силно се надявам Галена да си отвори собствен канал от следващата година, няма смисъл на пайнерския вече. 

Аз пък се надявам да прекрати кариерата си.

  • Haha 5
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...