Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

Горгона - Любовница / куминг соон

Да работиш с Лидия и да си търсиш любовница - грях! Таз и за обратна не я бива. :D 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, за пореден път голяма част е изпята от Ерджо т.е целия "припев", извивки и беквокали, без изобщо да си личи за масовия слушател че това не го пее Криско. Як двойник си е намерил за чалга песните.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена да се скрият някъде с техните участия на митинг на ДПС! 

На Емануела й плащат американците за реклама!

Screenshot-20201031-105834-Facebook.jpg

  • Like 1
  • Haha 8
  • Wow 2
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблем и 100 живота имат сериозна конкуренция за най-голям хит за 2020! Това ще кърти навсякъде около празниците, Галена е нямала по-силна година от 2014/2015!

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Преслава и Галена да се скрият някъде с техните участия на митинг на ДПС! 

На Емануела й плащат американците за реклама!

Screenshot-20201031-105834-Facebook.jpg

Интересно. Хем насила ще я карат насила да абортира и няма да има право на деца след като бъде скопена - не разбрах химическо или с ваксиниране, не че има значение, хем пак ще има деца за педофилите? 

Ама абстиненцията явно си казва думата, само не разбрах защо не са и спрели интернета да не губи връзка с кораба майка? 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Преслава и Галена да се скрият някъде с техните участия на митинг на ДПС! 

На Емануела й плащат американците за реклама!

Screenshot-20201031-105834-Facebook.jpg

Силно се надявам сега да я black list-нат по всички предавания и да не подуши нищо друго освен столчето на Галя от Планета.

Четейки такива откровено малоумни хора, които си мислят, че са дарени от Бог с уникални дарби и акъл, а същевременно не могат да напишат едно изречение правилно, съм толкова благодарен, че имах възможността да се махна от България.

  • Like 6
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, penakavalli каза:

Силно се надявам сега да я black list-нат по всички предавания и да не подуши нищо друго освен столчето на Галя от Планета.

Четейки такива откровено малоумни хора, които си мислят, че са дарени от Бог с уникални дарби и акъл, а същевременно не могат да напишат едно изречение правилно, съм толкова благодарен, че имах възможността да се махна от България.

За сички предавания незнам, но почва да ми се иска поне нея да я скопят да не се размножава повече, а оня бившия и да си вземе детето. Къфто и да е боклук точно, не може да е по-зле от наша мома Емануелция. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе искам да кажа и на една друга Ема (Стояновица): Емо, чумо, знам че ни четеш чумо. Вместо да пускаш глупости за Глора, Мора, Луна, Гуна, а  - у, пусни за Сашка Васева. Жената помоли за финансова подкрепа за да вижда мършо такава. То и без тва ще е единствената новина, дето е значима и писана от теб тая година. Дреме ми коя провокирала с нов парцал. 

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела горката съвзем изплиска, тотал щета, направо ме е страх до къде я докара, Сашка Васева и нейните ивънземни пасти да ядат, Луна Президент също.

Иначе Галка и Криско просто разбиват, няма такова брутално видео, топ замисъл и дори аз, който мрази такива мазнотии, виждам големия потенциал. Галена просто уби всичко живо тази година.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е симпатичен кючекът на Галена и Криско. Супер неангажиращ, но направен с вкус и ирония. Затова се харесва. 
Петя да вика спешно Милко и да правят римейк на “Права е жената”. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.10.2020 г. от 11:01, SG каза:

Затова и ще си остане номер 1 за годината. И за пореден път ще завърши като по-категоричен лидер от която и да е друга в предното десетилетие.

В моменти като тези маските падат и се вижда кой къде е всъщност и че нещата не опират само до пари. Жалко, че новите изпълнители трябва да си слушат дискотечните продуценти тип Галин, иска ми се да видя кои от тях биха проявявали желанието да си градят кариерите заради самата музика.

Галя може да е едноличния лидер на годината само когато Преса е в отпуск! 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е супер забавно ако сега всички тръгнат да припомнят как са изглеждали те и чалгата преди.😄

Това отдавна го виждах като печеливша формула. Много ми се искаше Десислава да се появи в клип с визия ала Сто парички или Мъжете всичко искат, да се види колко е над нещата. Ама тя напоследък мисли само да има стандартна мазнотия в чалготеките, откъде при нея проект със замисъл.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Много е симпатичен кючекът на Галена и Криско. Супер неангажиращ, но направен с вкус и ирония. Затова се харесва. 
Петя да вика спешно Милко и да правят римейк на “Права е жената”. 

Преслава ако има малко акъл ще пусне една балада. Тази година е срамна за жанра, пуснати са само две балади - ''Лудост е'' на Тони Дачева и песента на Татяна, чието име дори не помня  и не желая. А бяха времена когато изпълнителите пускаха по две на година и ставаха тотални хитове. Пример е самата Преслава която 2007 ни скандализира, смаза и премаза с ''Водка с утеха'' и ''Не съм ангел''.

  • Like 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Галя може да е едноличния лидер на годината само когато Преса е в отпуск! 

 Тук важи и обратното. Затова последното истинско лидерство на Преслава е от преди 2010.🙂

  • Like 2
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Преслава ако има малко акъл ще пусне една балада. Тази година е срамна за жанра, пуснати са само две балади - ''Лудост е'' на Тони Дачева и песента на Татяна, чието име дори не помня  и не желая. А бяха времена когато изпълнителите пускаха по две на година и ставаха тотални хитове. Пример е самата Преслава която 2007 ни скандализира, смаза и премаза с ''Водка с утеха'' и ''Не съм ангел''.

За съжаление, скъпа, единици да тези, които правят музика за свой кеф и не се съобразяват с дискотеките и ДЖ-те, които развалиха цялата система и жанра. Личи си, кой въпреки всичко си пуска проектите, а маргиналите лъснаха яко с това отлагане на проекти при създалата се ситуация. 
За жалост, Петя е същата и отдавна е в коловоза и прави само музика за дискотеките. Балада от нея не чакай през идното десетилетие. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

За съжаление, скъпа, единици да тези, които правят музика за свой кеф и не се съобразяват с дискотеките и ДЖ-те, които развалиха цялата система и жанра. Личи си, кой въпреки всичко си пуска проектите, а маргиналите лъснаха яко с това отлагане на проекти при създалата се ситуация. 
За жалост, Петя е същата и отдавна е в коловоза и прави само музика за дискотеките. Балада от нея не чакай през идното десетилетие. 

Има някаква минимална промяна в Преслава откакто роди. Преди почти не ходеше по почивки и не почиваше а сега доста повече време прекарва с дъщеря си и т.н. Може да и е дошло малко акъл и да е записала нещо по-различно. Имам очаквания от песента на Велислав. Само дано не е поредното копие на ''Моето слабо място''. Време е за нещо като ''Ако утре ме губиш''. Наскоро качи ''Пази се от приятелки'' в канала в Youtube. Сама е чула ''Откакто те познавам'', ''Наивиница на годината'' и ''Не можеш да си влюбен''. Дано и е дошъл акъла. 

В последните години единствената дето пуска почти всяка година балада или умерено парче е Емилия. Да видим дали тази година пак ще го направи. При Десислава надежда няма

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...