Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , asylum каза:

Не мисля, че някой в България изкарва пари от концерти. Може би Лили и Веско, но не някакви баснословни суми. Повече е за престиж. И колко концерта годишно може да си позволи, без да писне на публиката? Два? 

Повече биха могли да печелят от реклами, но не са интересни. Затова се преориентираха към риалити формати, откъдето наистина прибират някой читав лев. 

Пепа Прилепа с инфлуенцърство печели повече от това, което Деса би изкарала с концерти. За съжаление. 

Повечето естрадни, народни и рок звезди, които правят концерти, явно изкарват нещо щом после повтарят. Мисля си, че е време и чалга легендите да си изградят такъв статут. Десислава ако не мислеше само за бързата пара щеше много преди карантините да си е изградила имидж на концертна певица и много хора щяха да искат да отидат и да я чуят, особено ако концерта е фолклорен или предимно с ретро. Да не говорим какви пари може да изкарва с всякакъв тип музика от стрийминг, стига да не се е продала наистина на Хит Микс за някое и друго участие отгоре.

Но критиката ми не е само към нея. Като цяло звездите от 90-те трябваше вече да са си научили публиката да им ходи на концерти дори и в по-слаби времена. Само Глория се осмели да направи един опит в предното десетилетие ама и тя май не смята вече да се опитва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

Повечето естрадни, народни и рок звезди, които правят концерти, явно изкарват нещо щом после повтарят. Мисля си, че е време и чалга легендите да си изградят такъв статут. Десислава ако не мислеше само за бързата пара щеше много преди карантините да си е изградила имидж на концертна певица и много хора щяха да искат да отидат и да я чуят, особено ако концерта е фолклорен или предимно с ретро. Да не говорим какви пари може да изкарва с всякакъв тип музика от стрийминг, стига да не се е продала наистина на Хит Микс за някое и друго участие отгоре.

Но критиката ми не е само към нея. Като цяло звездите от 90-те трябваше вече да са си научили публиката да им ходи на концерти дори и в по-слаби времена. Само Глория се осмели да направи един опит в предното десетилетие ама и тя май не смята вече да се опитва.

Дълбоко се съмнявам, че Десислава може да изкара цял концерт на живо, тя на третата песен вече е издъхнала, да не говорим, че тя самата не би си ги познала по начина, по който ги пее. И изобщо не е защото, видиш ли, били й писнали и импровизирала - просто не може да ги изпее. Тя и Уитни на финала така "импровизираше". Сама си прецака иначе добрия глас, пък вие си въздишайте по обработения плейбек в Маскирания и Капките. Не я хейтя, имам много любими нейни песни, но е факт, че никога вече няма да ги чуя добре звучащи лайв. На една Нелина например гласът не е мръднал, а я води с десетилетие почти. Колкото и минуси да ми нацъкате, това няма да се промени. 

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в шоуто на Николаос подреди по талант Преслава, Алисия и Андреа в такъв порядък

  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, HIStory каза:

Дълбоко се съмнявам, че Десислава може да изкара цял концерт на живо, тя на третата песен вече е издъхнала, да не говорим, че тя самата не би си ги познала по начина, по който ги пее. И изобщо не е защото, видиш ли, били й писнали и импровизирала - просто не може да ги изпее. Тя и Уитни на финала така "импровизираше". Сама си прецака иначе добрия глас, пък вие си въздишайте по обработения плейбек в Маскирания и Капките. Не я хейтя, имам много любими нейни песни, но е факт, че никога вече няма да ги чуя добре звучащи лайв. На една Нелина например гласът не е мръднал, а я води с десетилетие почти. Колкото и минуси да ми нацъкате, това няма да се промени. 

Десислава вече е имала цели концерти, единият от които с много трудни за изпълнение световни евъргрийни. Да, признавам, че това беше преди години, но аз и концертите й си ги представях за последно в периода преди да си промени гласа. Към днешна дата не можем да знаем какво би било, макар че според мен това, което чуваме в Маскираният певец си звучи забележително дори и когато махнем очевидните ефекти, които се слагат на всички. Десислава просто е певица за такъв тип музика ама е решила да продължава да се мъчи с чалга, каквато очевидно вече не й се пее. И тя самата си изпусна шансовете за друго, когато ги имаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Галин с Маджуна и другия днес са били в Кеум Савов Live. 

Имаме си нов кандидат-певец със заглавие Другия? Това е чудесно! Осмисли ми нощта. Благодаря ти. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Пуснете си този скандален трак! ''Лудост е'' да не достигне до повече аудитория!

Снощи бях на вълна Тони и си припомних толкова много прекрасни песни от последните няколко години. Абсолютна кралица!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Kriminal каза:

Галена в шоуто на Николаос подреди по талант Преслава, Алисия и Андреа в такъв порядък

Погледът, който хвърля, след като ги подрежда, е унищожителен. Скандална икона е с нейните постоянни гримаси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Май е вярно, защото утре Кама трябваше пее в Панагюрище а днес в страницата на дискотеката са писали, че се отменя поради здравосложни причини и ни натресоха оня чакал Деса Стоева!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шапка му свалям на Криско за игрите хахах

Хейта за Красиви лъжи беше минимален, но сега страхува ако пусне кючек дали няма да е too much и айде ще го направим на предизвикателство. Демек ще направим песента и ще я заснемем за седмица, нищо че най-вероятно е готова от кой знае кога.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, SG каза:

Десислава вече е имала цели концерти, единият от които с много трудни за изпълнение световни евъргрийни. Да, признавам, че това беше преди години, но аз и концертите й си ги представях за последно в периода преди да си промени гласа. Към днешна дата не можем да знаем какво би било, макар че според мен това, което чуваме в Маскираният певец си звучи забележително дори и когато махнем очевидните ефекти, които се слагат на всички. Десислава просто е певица за такъв тип музика ама е решила да продължава да се мъчи с чалга, каквато очевидно вече не й се пее. И тя самата си изпусна шансовете за друго, когато ги имаше.

Че Десислава беше добра певица за родните мащаби е факт. Съвсем скоро си пусках въпросния MAD Concert, ми съжалявам, но 90% от песните звучат покъртително на фона на оригиналите. Дори микса с песни на Мадона беше тотал щета, грам енергия няма в тази жена. Да не говорим за изпълнението на I don't wanna miss a thing, трагедия. Не говоря за тичане по сцената, а за изпълнение, целия концерт е едно безкрайно мънкане, без следа от емоциите, които носят оригиналите.  Истината е, че Десислава е силна във фолклора и в нейните си балади - Не вярвам, Някой ден, И това ще преживея, Не го прави са си песни точно за нея, за БГ е повече от супер като талант, но място на световната сцена никога не е имала, за там трябват доста повече качества от вярно интониране. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, HIStory каза:

Че Десислава беше добра певица за родните мащаби е факт. Съвсем скоро си пусках въпросния MAD Concert, ми съжалявам, но 90% от песните звучат покъртително на фона на оригиналите. Дори микса с песни на Мадона беше тотал щета, грам енергия няма в тази жена. Да не говорим за изпълнението на I don't wanna miss a thing, трагедия. Не говоря за тичане по сцената, а за изпълнение, целия концерт е едно безкрайно мънкане, без следа от емоциите, които носят оригиналите.  Истината е, че Десислава е силна във фолклора и в нейните си балади - Не вярвам, Някой ден, И това ще преживея, Не го прави са си песни точно за нея, за БГ е повече от супер като талант, но място на световната сцена никога не е имала, за там трябват доста повече качества от вярно интониране. 

Колко глупости накуп. Световни звезди са признали Деса, нашите са я признали, само фена на певица, която на собствените си песни е фалшива ръси шитни.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Дълбоко се съмнявам, че Десислава може да изкара цял концерт на живо, тя на третата песен вече е издъхнала, да не говорим, че тя самата не би си ги познала по начина, по който ги пее. И изобщо не е защото, видиш ли, били й писнали и импровизирала - просто не може да ги изпее. Тя и Уитни на финала така "импровизираше". Сама си прецака иначе добрия глас, пък вие си въздишайте по обработения плейбек в Маскирания и Капките. Не я хейтя, имам много любими нейни песни, но е факт, че никога вече няма да ги чуя добре звучащи лайв. На една Нелина например гласът не е мръднал, а я води с десетилетие почти. Колкото и минуси да ми нацъкате, това няма да се промени. 

 

преди 14 минути, HIStory каза:

Че Десислава беше добра певица за родните мащаби е факт. Съвсем скоро си пусках въпросния MAD Concert, ми съжалявам, но 90% от песните звучат покъртително на фона на оригиналите. Дори микса с песни на Мадона беше тотал щета, грам енергия няма в тази жена. Да не говорим за изпълнението на I don't wanna miss a thing, трагедия. Не говоря за тичане по сцената, а за изпълнение, целия концерт е едно безкрайно мънкане, без следа от емоциите, които носят оригиналите.  Истината е, че Десислава е силна във фолклора и в нейните си балади - Не вярвам, Някой ден, И това ще преживея, Не го прави са си песни точно за нея, за БГ е повече от супер като талант, но място на световната сцена никога не е имала, за там трябват доста повече качества от вярно интониране. 

Не знам какво ти е направила Джеси, но... толкова безумни глупости да изпишеш за нея и пеенето и, при положение, че в капките имена като йорданка христова я хвалиха, България обожава и познава гласа и, сега в певеца още преди да я разппзнаят и стават на крака... липсата ти на обективност и вкус е тъжна... да не те р засегнала лично по някакъв начин?

Според мен си сипи нещо с кубче лед и не говори за музика, интониране и пеене. Очевидно не разбираш абсолютно нищо 🤗

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Колко глупости накуп. Световни звезди са признали Деса, нашите са я признали, само фена на певица, която на собствените си песни е фалшива ръси шитни.

Мани, сега видях, че сравнява нелина и гласа и с този на десислава. Тоест, говорим за абсолютно музикално неграмотен човек... да сравняваш такива различни типове гласове. Много неуспешен опит за провокация, дано ме е послушала и си е сипала нещо с кубчета лед. 

Нелина иначе има много стабилен и плътен глас . И няколко доста приятни песни, но някак бямаше достатъчно късмет с кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Дълбоко се съмнявам, че Десислава може да изкара цял концерт на живо, тя на третата песен вече е издъхнала, да не говорим, че тя самата не би си ги познала по начина, по който ги пее. И изобщо не е защото, видиш ли, били й писнали и импровизирала - просто не може да ги изпее. Тя и Уитни на финала така "импровизираше". Сама си прецака иначе добрия глас, пък вие си въздишайте по обработения плейбек в Маскирания и Капките. Не я хейтя, имам много любими нейни песни, но е факт, че никога вече няма да ги чуя добре звучащи лайв. На една Нелина например гласът не е мръднал, а я води с десетилетие почти. Колкото и минуси да ми нацъкате, това няма да се промени. 

Да сравняваш Нелина с Десислава по гласови данни и вокални умения е повече от смешно. 

Нела пее само чалга и фолклор и то тя пее по 1 начин всичките си песни. В смисъл обидно е дори, че си ги поставил в 1 изречение. Десислава пее всичко и го пее много добре. Това да се отрича е абсурдно. 

 

Много кофти за Цветин и Камелия. Ако е вярно, пожелавам бързо възстановяване! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Коментирахте ли зърното на Ариа в клипа на 1:47

 

Не само, че се изкоментира, а и много народ по дискотеките имаха честта да го изцокат и не само. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Не само, че се изкоментира, а и много народ по дискотеките имаха честта да го изцокат и не само. 

Пуснало ли е млекце, че съм изостанал с информацията? :D 

Камелия не е в рисковата група, не я мислете... ще й мине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...