Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Slavi каза:

Хаха. 4мата заедно ли са на участия? 

Впредвид това, че са а нисък хонорар, от който се тъпчат и Даймънд и Пайнер. И накрая като разделят на 4 взимат буквално въшки... 

преди 4 минути, Krislena каза:

:yoji:А Р И А :yoji: НАСТОЯЩАТА лидерка !!!!!

 

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Виждам умишено не включваш Хайл Лидия неЧипса в тая бройка, и съм сигурен че е само щото е с отрязан нос :) 

Просто не знае коя е - не е и нужно ;)

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Виждам умишено не включваш Хайл Лидия неЧипса в тая бройка, и съм сигурен че е само щото е с отрязан нос :) 

 

 

Лидия ми е любимка.

 

ето с тези песни ще помня Лятото 2020:

АРИА - ЖИВЕЕ МИ СЕ

АРИА и ДИОНА - ТАРИКАТ

КРИСЛЕНА - КРАСИВИ ЛЪЖИ

и:

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Lelqtian каза:

Ако не пишеше Луна на тоя трак, нямаше и да разбера. И клипа, и песента са точно в стил "нещо по ММ от 98ма" в изпълнение на я Ирина Флорин, я Ирра, я нещо от сорта.  

Тази песен и клип са пример как нещо на пръв поглед изглежда доста качествено, артистично и новаторско, но като се заслушаш осъзнаваш точно обратното. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

"Добре ли си" има 22 милиона от клиповете с най-много гледания. Сигурно има и изтрити, не знам. Тя и сега си прави по 14-15К дневни, пуска се в клубовете и все още си има приемите. Със сигурност е в топ 5 за годината. 

"Сърце", която е страхотно красив цялостен проект има 11 милиона. "Паника" има 13,5 милиона, "Ламбото" гони 15 милиона, но тя излезе ноември.

На фона на това е абсурдно да се твърди, че Преслава е смачкала Галена през 2019. Голям зор ви е да признаете, че годината е била силна и за Галена. Вместо това се насажда, че Преса я смачкала, защото има "Пиян". 

Преслава кога ще пусне песен и клип като "Сърце", ей така заради феновете си, за стойност и с ясното съзнание, че може да няма бум от нея. По-удобно е да гониш хит на всяка цена. 

Преслава ще смачка Галена и през 2020 !

>>>

От 28.08.2020 г. от 17:39, Krislena каза:

Галена 2020:

-100 живота

-Красиви лъжи

-Ламборгини

-Куршум

-Жена од Султана

-Меди Дивана

- единствената чалгарка 1 място в Спотифай

–––––––––––

Преслава 2020:

-Беден в сърцето

*Октомври/Ноември пуска нова песен

Преси фенс: Песен на годината ! Хит на Годината ! Певица и Идол ! Богиня,Кралица,

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Krislena каза:

Преслава ще смачка Галена и през 2020 !

>>>

 

Нека сме реалисти, Ариа ги мачка и двете засега

* Кой с Алисия
* Късай
* Класа още кърти
* Бензин с Емануелция
* забравих и името (специално се постарах да не го науча по принцип) с Горгонция
* фючъринг в на Радко Петков 
* Живее ми се е хит на лятото, дори Танчето го одобри 

а има още кажи 4 месеца до края на годината, тоест ще пусне поне още 5-6 до 8 песни. 

  • Haha 4
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Светлана Гущерова ? 

 

 

Мне, нито тая, нито даже на Оцко бившия гущер не е толкова зле, най-обикновен Лайнян прилеп ... Чакам истинската фотосесия обаче с рекламата на Савекс фючъринг същата рокла. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Alter Ego каза:

Да, 2007 е. Нали стана клип на годината щото Нанков не бил част от Пайнер за да наградят истинския победител. :horse:

 

На Нов фолк обаче я дадоха на Камелия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.kliuki.bg/450300/истината-кариерата-камелия-след-па/

 

Толкова го жегна Митьо, че почна с поръчковите статии 😆😆

 

Kaмeлия нямa и ниĸaĸви yчacтия, или пъĸ aĸo я пoĸaнят cpeщy нищoжeн xoнopap, тoвa ce cлyчвa oт дъжд нa вятъp. Cпacитeлeн пoяc зa финacoвия ĸoлaпc, в ĸoйтo ce нaмиpa изпълнитeлĸaтa бe yчacтиeтo й ĸaтo жypи и тpeньop в няĸoлĸo ceзoнa нa шoyтo „Глacът нa Бългapия“. Ocвeн ceбe cи Kaмeлия тpябвa дa издъpжa и пoлoвинĸaтa cи Цвeтин, ĸoйтo ĸaтo нeин oзвyчитeл, cъщo нямa paбoтa.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Сашо каза:

https://www.kliuki.bg/450300/истината-кариерата-камелия-след-па/

 

Толкова го жегна Митьо, че почна с поръчковите статии 😆😆

Това е писано от същия човек, който публикува нещастното коментарче в сайта пайнерски - мирише от километри. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Krislena каза:

изобщо не ме кефи Коника

 

Не мисля, че е хубава идея да ходи на всяко на участие с Галена. Смисъл, все още има едва 1 песен, а и на хората ще им писне да я виждат на всичките участия на Галена. Добра реклама й прави, но все пак...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Не мисля, че е хубава идея да ходи на всяко на участие с Галена. Смисъл, все още има едва 1 песен, а и на хората ще им писне да я виждат на всичките участия на Галена. Добра реклама й прави, но все пак...

Аз не виждам нищо лошо. Десита и Нечипса се влачат като скачени съдове вече 2 години - това е досадно. Галена помага на роднина, като я включва за не повече от 5-10 мин, предполагам. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Галена помага на роднина, като я включва за не повече от 5-10 мин, предполагам. 

Най-добре ще й помогне като й избере някакви силни песни както беше с Все ми е тая/Жена за лудницата с Лорена.

На триото припева е с прекалено смотан текст и това ако е самостоятелно парче на Галена дори няма и да го погледне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Това е писано от същия човек, който публикува нещастното коментарче в сайта пайнерски - мирише от километри. 

Забележи само. Нямала хитове, участията и били все по - малко  :D За мизерни пари, при това 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Хаха. 4мата заедно ли са на участия? 

Впредвид това, че са а нисък хонорар, от който се тъпчат и Даймънд и Пайнер. И накрая като разделят на 4 взимат буквално въшки... 

Предвид, че продуцентът им поема дори посещенията при фризьор, не би трябвало да им е проблем :D И 100 лева да им остават от участие в джоба, техни са си, не е нужно да ги реинвестират в кариерата.

преди 1 час, Krislena каза:

изобщо не ме кефи Коника

 

Мен ме кефи колко е обработена Галена.

преди 6 минути, asylum каза:

Къде се загубиха тия хит терминаторки? Поздрав за Доминатора, ЛелятиАн, Иконик и който още ще!

 

Мишел има приятен глас, ама Анабел е просто ЛЕЛЕЛЕЛ

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Сашо каза:

https://www.kliuki.bg/450300/истината-кариерата-камелия-след-па/

 

Толкова го жегна Митьо, че почна с поръчковите статии 😆😆

 

Kaмeлия нямa и ниĸaĸви yчacтия, или пъĸ aĸo я пoĸaнят cpeщy нищoжeн xoнopap, тoвa ce cлyчвa oт дъжд нa вятъp. Cпacитeлeн пoяc зa финacoвия ĸoлaпc, в ĸoйтo ce нaмиpa изпълнитeлĸaтa бe yчacтиeтo й ĸaтo жypи и тpeньop в няĸoлĸo ceзoнa нa шoyтo „Глacът нa Бългapия“. Ocвeн ceбe cи Kaмeлия тpябвa дa издъpжa и пoлoвинĸaтa cи Цвeтин, ĸoйтo ĸaтo нeин oзвyчитeл, cъщo нямa paбoтa.

 

Дъртия верно е изтрещел. Но и това е нормално. Той сваля хонорари за да има бизнес, а кучката от Чипровци даже го вдигна. Много му дойде след онова интервю. Значи тя сега ще си мълчи, а той ще се тормози. През декември пак ще го жегне и ще му държи влага до пролетта. 

Един ден обаче на дъртия ще му се наложи да признае колко е изкарал от нея. И тогава в чалгата ще настане гробна тишина. Ще им трябват месеци, а на някои и години, за да осъзнаят смисъла на цифрите. Нали всички знаем, че това между Кама и Пайнера е за много, много пари и винаги е било заради това? 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...