Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Senhor каза:

Тук не съм се включвал във дружните подигравки със Палома, но в последните сторита на Прессс виждам, че едно 2-годишно момиченце има по-космат гръб от мен, 23-годишен мъж, който още от 13-годишен се бръсне. Емиии 😃

Screenshot-20200829-172302-Instagram.jpg

Омг Пресо. С кой акъл я качва да се подиграват на детето😂

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Senhor каза:

Тук не съм се включвал във дружните подигравки със Палома, но в последните сторита на Прессс виждам, че едно 2-годишно момиченце има по-космат гръб от мен, 23-годишен мъж, който още от 13-годишен се бръсне. Емиии 😃

Няма да се учудя, ако се бръсне вече :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , petya1 каза:

И не само това. “Добре ли си” я представиха и в Сърбия, където клипа е с над 3 млн. До доста по-възрастна аудитория достигна песента,освен до обичайните тийнейджъри в дискотеките. Оркестрите изпълняват много малко от хитовете в последните години и това е една от малкото такива песни. А аудиторията там е друга. Доста по-масов хит си е от “Пиян” . Също и от останалите от същата година. Единствено дуетите на Емилия и Денис я превъзхождат като интерес от най-младата аудитория и в клубовете. Като гледания също разбива всичко от 2019г. Въобще не знам на базата на какво се правят другите изводи,че останалите са над тази песен. 

Пете, наскоро с @Willy броихме гледанията на Акула и Тръгвай си с всички изтрити клипове и разликата с Добре ли си беше 1 милион за Акула и 2 за Тръгвай си или обратно. Нищожна разлика впредвид че голяма част от гледанията на Добре ли си идват и от Сърбия. Само 3 са от канала на Миле. В България по масов хит по мое мнение е Пиян, но като цялостен успех може би е Тръгвай си, която стигна до по голям таргет и не само в Бг. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате с това дете и с подигравките. Доста дечица имат такова окосмяване на гръбчетата, което после изчезва. Детето не е виновно, че мама е тъпа кифла, а тате мутра,

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние да го оставим на мира, ма майка му надали ша спре да качва. Май е време да се обадим на социалните служби, сигурен съм че някоя двойка норвежци няма да го излага така в инцтаграм ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

Retro Hit 2? На Пайнер ли е или колекционер?

Ама какво става, защо са качили всички клипове на Камелия, нали вече 2020-та като стана и са си нейни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Ама какво става, защо са качили всички клипове на Камелия, нали вече 2020-та като стана и са си нейни?

Това не е канал на Пайнер. Някой си е играл да копира графиките от техния.

В "Ретро хит" логото "Payner Video" не се движи. Пример:


Този е качвал ДВД рипове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, просто изглежда много официално, чак дата на излизане писали, режисьор на клипа кой е и т.н. А и качеството е сносно.

Чакаме на Кеми канала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

В този форум май само аз съм с наблюдения “Тръгвай си” да е по-големият хит, а срещам мнения тук, че е “Акула”, което ОК, съгласявам се щото вероятно е така, но просто наистина бях останал с впечатление, че “Тръгвай си” доминира. 

Тя доминираше наистина, просто "Акула" се оказа с по-дълъг живот и скоро ще я мине по-гледания. 

Едната гръмна по-силно, другата омръзна по-трудно. Това не означава, че едната е по-голям хит от другата.*

* важи и за всички песни на Преслава и Галена, които сравнявате тук ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман начи, все едно ние караме майката да качва снимки. Ако Прилепа не се опитваше да привлича внимание с Палома, нямаше да я коментираме.

Но разбира се, е много удобно ние да сме все лошите, нищо как днес специално сички коментари са не за Палома, а как не я е срам майката ;) А да, и колко е простакеса. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Тази песен не беше ли от 2007, тук на две места пише 2008?

Да, 2007 е. Нали стана клип на годината щото Нанков не бил част от Пайнер за да наградят истинския победител. :horse:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Тази песен не беше ли от 2007, тук на две места пише 2008?

Освен поради липсата на друга информация да са взели годината от съответните албуми на Миро и Анелия, които са 2008ма? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Тази песен не беше ли от 2007, тук на две места пише 2008?

И аз мисля че е от 2007-ма, та да не беше дори и лятото на 2006-та.. 

Текст: Анелия🤔

Иначе този дует им е един път! Цялостно проектът е на много високо ниво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...