Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Естествено, че са реални гледанията на Камелия. Тази песен не се слуша от тийнейджърите, фенове на Десита, дето имат регистрации. Който я харесва си я слуша, поства си я и много го вълнуват лайкове, майкове. Тази вечер ще има още повече гледания защото е събота. Тя ако е искала да купува ще си купи и лайкове... 

Все пак не ги следя много нещата, но в тези лични канали не се ли обновяват постепенно гледанията? За това ви се струва, че рязко скачат. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Естествено, че са реални гледанията на Камелия. Тази песен не се слуша от тийнейджърите, фенове на Десита, дето имат регистрации. Който я харесва си я слуша, поства си я и много го вълнуват лайкове, майкове. Тази вечер ще има още повече гледания защото е събота. Тя ако е искала да купува ще си купи и лайкове... 

За първите 23 часа има 175к и за следващите 3 часа и вече са 285к. Нищо съмнително няма :D

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тея простотии за лайкове гледания? До колкото виждам има 500 коментара. 

Доника има толкова коментари а 650 к гледания и тя ли е купувала? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искате да ми кажете, че Камелия ще прави първоначални гледания колкото Преслава и Галена и Криско ли? Само, че те имаха близо 20к лайка, а не 6.

Не се излагайте. :D  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Какви са тея простотии за лайкове гледания? До колкото виждам има 500 коментара. 

Доника има толкова коментари а 650 к гледания и тя ли е купувала? 

То 100-150 коментари има само от отговорите на Камелия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Сашо каза:

По тая логика защо не купи на Иди си? 

Кой е казал, че точно Камелия ги е купила на новата? Възможно е да е някой болен фен.

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

За първите 23 часа има 175к и за следващите 3 часа и вече са 285к. Нищо съмнително няма :D

Дори да се абстрахираме от лайковете, не е нормално за 3 часа да направи 110к гледания. Едни Емилия и Фики в самостоятелния канал на Емилия постепенно си натрупаха и гледания и лайкове. Има нещо гнило със сигурност. Някой да си спомня как стартира "Иди си" за съпоставка? Там поне съм сигурен, че нямаше такива аномалии. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Брат, извинявай ама се държиш като куха лейка. 

Чувал ли си за купуване на права на песен? 

 

Просто се закачам. Реално и не вярвам Камелия да си е купила гледанията сама. Смисъл изобщо да се е занимавала или да знае.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

На мен първите й песни са ми по-тъпи и от последните й песни за международния пазар.😂 Покрай вчерашния спор си припомних ей тоя топ проект на Кама

 

Този клип винаги ми е напомнял на този (а и винаги Кама ми е напомняла на нея). Естествено разликата в песните е от земята до небето

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Вижте коментарите за Смядово

Ама то с това поведение няма как да очакваме други... добре, че не всички я знаят коя е

Пълен cringe е това Donkey.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Ариа,кралицата пак е скандализирала .. 😁 

 

https://vm.tiktok.com/ZSfUC6Du/

Най-дивата и скандална чалгарка в момента, страшен купон прави и се раздава до 4:30 ❤️
 

https://streamable.com/z11wym

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Най-дивата и скандална чалгарка в момента, страшен купон прави и се раздава до 4:30 ❤️
 

https://streamable.com/z11wym

Има конкуренция в лицето/муцуната на Donkey.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става есен, а Деса още не е пуснала лятната си песен, а после ще обяснява как през 2-3 месеца ще пуска неща. Става ми все по антипатична, алчна и лицемерна и започвам да се чудя какво толкова съм и харесвал. Когато Вълкана почина обеща фолкорен албум в нейна памет до година. Минаха 13... Много е зле наистина

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 2
  • Sad 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Куката има конкуренция за флоп на годината. Жалко че не се прие това парче!

 

Нормално,песните на Къслев са предимно флопове. Изненадвам се,че е направил мегахит като "Чужди усмивки"

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Става есен, а Деса още не е пуснала лятната си песен, а после ще обяснява как през 2-3 месеца ще пуска неща. Става ми все по антипатична, алчна и лицемерна и започвам да се чудя какво толкова съм и харесвал. Когато Вълкана почина обеща фолкорен албум в нейна памет до година. Минаха 13... Много е зле наистина

Е, ти пък за 2-3 седмици забавяне ли се тръшкаш. Тя като лятна песен ли я е обявила? Просто песен. Поредената. Три месеца след нея може да изцвъка нещо друго. Тя цялата година е странна, радвай се, че е снимала - все ще излезе някога. Не вярвам чак като Андра да се разтяга година и половина-две... 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че някой се опитва да направи мръсно на Камелия или някой заслепен фен е решил да напомна премиерата. С тези гледания вече трябваше да е първа в трендинг. Тя самата никога не би го направила - когато най-много трябваше да се доказва, а именно като напусна си пускаше траковете, правеха слаби гледания спрямо конкуренцията и не заложи на тази практика. Кому нужно сега? Ако е някой фен и си мисли, че помага ще се получи точно обратното. 

Иначе песента на трето слушане зарибява. И все пак се надявам да заложи на някой друг автор в скоро време.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

Става есен, а Деса още не е пуснала лятната си песен, а после ще обяснява как през 2-3 месеца ще пуска неща. Става ми все по антипатична, алчна и лицемерна и започвам да се чудя какво толкова съм и харесвал. Когато Вълкана почина обеща фолкорен албум в нейна памет до година. Минаха 13... Много е зле наистина

Наистина ли си очаквал Десислава действително да пусне като за лятото песен, която снима чак в началото на август? 😄Стари Десови лъвове сме, трябва да знаем че ако в нейното съзнание такава песен се води лятна, накрая тя обезателно ще излезе есенна.

Деси btw по време на карантината си е направила и още няколко песни сама, това го знам със сигурност. Аз лично залагам на тях евентуално да покаже нещо от старата себе си, защото кючека очевидно ще е поредния комерсиален ход с цел новия старт да не се получи Не го прави 2.

А гледанията на Камелия просто се актуализират, според мен. Към 5-6 часа обикновено започват най-големите растежи и се засилват след 9-10. Преди това обикновено има зацикляне и гледанията не мърдат много-много. Да си я оправят вече тази работа YouTube.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

Става есен, а Деса още не е пуснала лятната си песен, а после ще обяснява как през 2-3 месеца ще пуска неща. Става ми все по антипатична, алчна и лицемерна и започвам да се чудя какво толкова съм и харесвал. Когато Вълкана почина обеща фолкорен албум в нейна памет до година. Минаха 13... Много е зле наистина

То това забавяне е малко за нея. Сещам се, че за "Имаш ме" беше говорила още 2018-та на концерта, че излизала скоро...  

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

То това забавяне е малко за нея. Сещам се, че за "Имаш ме" беше говорила още 2018-та на концерта, че излизала скоро...  

А накрая излезе без клип. :D

Ох тази жена е друга категория просто. И все пак конкретно за случващото се в кариерата й в последните 2-3 години все повече си мисля, че може да е било свързано с нежеланието да работи на този договор с Пайнер. Сега като е пак сама ще разберем дали теорията ми е вярна. Ако не е- завинаги ще си остане любимата ми певица сред гюбекчийките.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...