Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Направихте ме на лудааа

Имам си каунтдаун на телефона до есента, когато ще се върнат да пеят всички в София и най-накрая ще го посетя този младеж! Таня ще бледнее пред мен!!! 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gentleman. каза:

Изобщо преди час не бяха 110к.. 

Следя ги от вчера! 😄

 

Чудят се какво да измислят. Чак с Галена и Меди сравнения. Ми мнохо ясно, че Доника ще има повече лайкове, първо всички фенове на Галена са се изредили с лайк, от там и тея на Меди. Въобще ако Донкка беше сама, положението щеше да е доста различно. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Чудят се какво да измислят. Чак с Галена и Меди сравнения. Ми мнохо ясно, че Доника ще има повече лайкове, първо всички фенове на Галена са се изредили с лайк, от там и тея на Меди. Въобще ако Донкка беше сама, положението щеше да е доста различно. 

 

Защо ми е да си измислям. Точно пък и за Камелия, която ми е втората топ любимка. Просто май има нещо гнило и ще се види в следващите дни. Дано греша.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Защо ми е да си измислям. Точно пък и за Камелия, която ми е втората топ любимка. Просто май има нещо гнило и ще се види в следващите дни. Дано греша.

110 хиляди бяха в 2 часа  по обяд. 

167 хил. бяха около 6 и 30. 

Кое ти се струва съмнително.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Защо ми е да си измислям. Точно пък и за Камелия, която ми е втората топ любимка. Просто май има нещо гнило и ще се види в следващите дни. Дано греша.

Гнил е човека, който ти е дал грешна информация!

От вчера ги следя гледанията.. Преди час бяха към 185к.

Не знам защо се опитваш да изманипулираш нещата каквито са си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Направихте ме на лудааа

Имам си каунтдаун на телефона до есента, когато ще се върнат да пеят всички в София и най-накрая ще го посетя този младеж! Таня ще бледнее пред мен!!! 

Ще правиш ли пируети а ла Ариа?

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По обяд като гледах със сигурност бяха повече от 100k. Няма шашма.

Два дена си говорим колко се били задържали Преслава и Галена, а накрая Камелия разбива с невиждано досега постижение- никоя певица с толкова дълга кариера не е стартирала с такива цифри на соло песен в нейн канал.

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сашо каза:

110 хиляди бяха в 2 часа  по обяд. 

167 хил. бяха около 6 и 30. 

Кое ти се струва съмнително.

Нищо, съвсем нормално е ако са били така. Не съм ги следял, сега отворих и като видях че има малко лайкове си помислих че може да има купени.

преди 7 минути, Gentleman. каза:

Гнил е човека, който ти е дал грешна информация!

От вчера ги следя гледанията.. Преди час бяха към 185к.

Не знам защо се опитваш да изманипулираш нещата каквито са си.

Нищо не манипулирам и няма нужда от нападки. Обяснил съм как стоят нещата по-нагоре.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Нищо, съвсем нормално е ако са били така. Не съм ги следял, сега отворих и като видях че има малко лайкове си помислих че може да има купени.

Нищо не манипулирам и няма нужда от нападки. Обяснил съм как стоят нещата по-нагоре.

Така. Хуабво е когато не си запознат първо да питаш и после да пускаш манипулативни коемнтарчета ей така. В смисъл, говори тъпо за теб. 

  • Like 2
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Нищо, съвсем нормално е ако са били така. Не съм ги следял, сега отворих и като видях че има малко лайкове си помислих че може да има купени.

Нищо не манипулирам и няма нужда от нападки. Обяснил съм как стоят нещата по-нагоре.

Смени информатора по - добре. 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Така. Хуабво е когато не си запознат първо да питаш и после да пускаш манипулативни коемнтарчета ей така. В смисъл, говори тъпо за теб. 

Нали можех и да оспорвам написаното от вас и да си карам и по логиката за лайкове, ако целта ми е била да манипулирам против Камелия?! Прекалявате с защитните си коментари. Един-два, обяснихме си как стоят нещата и пак същото.  

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Сашо каза:

@xroflx9

Днеска май се навършват 14 години от старта на кариерата й. Сега гледах в една чалга група в инста. Тая песен и е топ! 

На мен първите й песни са ми по-тъпи и от последните й песни за международния пазар.😂 Покрай вчерашния спор си припомних ей тоя топ проект на Кама

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

На мен първите й песни са ми по-тъпи и от последните й песни за международния пазар.😂 Покрай вчерашния спор си припомних ей тоя топ проект на Кама

 

Много як албум е първия. Как не ти харесват? 😆

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Сашо каза:

Много як албум е първия. Как не ти харесват? 😆

 

Ами не знам..тъпи са ми,само тази ме кефи :

 

дори първата им с Кости ми е тъпа. Чак от "Дай ми всичко" нататък ме кефи всичко нейно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Вижте коментарите за Смядово

Ама то с това поведение няма как да очакваме други... добре, че не всички я знаят коя е

Омг да, направо:

Screenshot-20200822-195937-Facebook.jpg

  • Haha 4
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Hurricane каза:

Вижте коментарите за Смядово

Ама то с това поведение няма как да очакваме други... добре, че не всички я знаят коя е

Така ми се ходи на нейно участие... 😪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Нали можех и да оспорвам написаното от вас и да си карам и по логиката за лайкове, ако целта ми е била да манипулирам против Камелия?! Прекалявате с защитните си коментари. Един-два, обяснихме си как стоят нещата и пак същото.  

Нормално е да няма лайкове, хората са видели нова песен на Камелия, влезнали са - 1 гледане, не име харесала - 0 лайкове и така :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти 300 хиляди гледания, а има едва 6k лайка (които са за около 100к). Дали тя ги е купила?

Трябва да си елементарно тъп, за да кажеш, че тия гледания са реални.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Почти 300 хиляди гледания, а има едва 6k лайка (които са за около 100к). Дали тя ги е купила?

Трябва да си елементарно тъп, за да кажеш, че тия гледания са реални.

Нормално е име като Камелия да привлече първоначален клик, но е явно, че хората НЕ са харесали песента и за това е с малко лайкове. Всичко е наред, никой не е купувал нищо, просто песента не става.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Почти 300 хиляди гледания, а има едва 6k лайка (които са за около 100к). Дали тя ги е купила?

Трябва да си елементарно тъп, за да кажеш, че тия гледания са реални.

И на мен ми е доста странно. В 8 часа беше 211к, а час по-късно ще е с +90к. Като добавим и малкото лайкове... Не знам дали тя е купувала или някой умишлено и подлива вода. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...