Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Много ясно. Просто много съм се срещала с Коце през годините на участия. А тази година 3 месеца подред, което не ми се беше случвало. Тъй че пандемията си има и добра страна и ще правя още спомени. :P

Точно тъй, да сА изядем от яд, нали....

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

 

Много готино направен клип. Представя накратко как протича всяко едно участие на Галена - цялата дискотека пее и се забавлява...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Много готино направен клип. Представя накратко как протича всяко едно участие на Галена - цялата дискотека пее и се забавлява...

Да подчертаем, че това е Добрия - родния град на Прилеп Джексън!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Да подчертаем, че това е Добрия - родния град на Прилеп Джексън!

Те там си уважават много Галена, не ги делят. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , DarkChild каза:

Айде, бе. Ще ѝ се да бъде природен феномен. И сега какво? Гласът ѝ изобщо не е мощен.

А Деса е прекалено прехвалена като глас. Нейният талант е в музикалността и способността да пее различни стилове, което често преминава в безвкусица. Най-голямата ѝ сила е в народната песен.

Като инструмент сам по себе си не е нищо кой знае какво - нито сила, нито толкова широк диапазон. Да, далеч е повечето чалгарки, но дотам.

 

Защото нивото у нас е ниско.

Крайно не се съгласявам с това за нивото. Не харесвам Есил и Деса кой знае колко, но нивото им е топ и за света. Шер не може така да си изпее песента, а Деса я изпя по добре от Лаура Паузини. 
 

и като го пиша това го имам предвид, защото ги слушах и двете.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Макарона е с най много лайкове в страницата на Маскирания певец. 

ДесиСлава се затвърждава като фаворит оше от първия концерт и без да се знае, че е тя. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Slavi каза:

Макарона е с най много лайкове в страницата на Маскирания певец. 

ДесиСлава се затвърждава като фаворит оше от първия концерт и без да се знае, че е тя. 

Самите Нова са я сложили нея за снимка на статията. И рейтингът на шоуто е по-висок от всяко риалити, в което е участвала след Випа 2007.

Възраждаме ли сектата?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Самите Нова са я сложили нея за снимка на статията. И рейтингът на шоуто е по-висок от всяко риалити, в което е участвала след Випа 2007.

Възраждаме ли сектата?

Заслужавате да не е тя, или ако е тя да не спечели!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Заслужавате да не е тя, или ако е тя да не спечели!

Тя е. Но си мисля, че не е изключена опцията да я подменят на даден етап. Като че имаше някакви такива шашми в първия сезон.

Дали ще спечели въобще не ми дреме. Важното е, че вече е спечелила сърцата на всички ни с прекрасни песни като тази.❤️

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Тя е. Но си мисля, че не е изключена опцията да я подменят на даден етап. Като че имаше някакви такива шашми в първия сезон.

Дали ще спечели въобще не ми дреме. Важното е, че вече е спечелила сърцата на всички ни с прекрасни песни като тази.❤️

 

Ами не е тя !По напреед съм написал жокерите

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Ами не е тя !По напреед съм написал жокерите

На мен с всяко следващо слушане ми звучи все повече като нея. Жокерите от шоуто може да са подвеждащи.

Ще видим каква е истината или в каква ще я превърнат продуцентите. Което вероятно ще е чак на финала, тъй като не мисля, че ще отпадне преди това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има 3 вида coming soon:

1. Coming soon- Емануела - песента обикновено излиза до 1 седмица, залива инстаграм със снимки още преди да е обрахотен клипа. 

2. Алфите, Галена и повечето - Или обявават директно дата за премиера, или песента излиза най-много след 2 седмици. 

3. Деса и Цветелина Янева - казват coming soon, песента излезе 2022. 

  • Like 3
  • Haha 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, devotioner каза:

Има 3 вида coming soon:

1. Coming soon- Емануела - песента обикновено излиза до 1 седмица, залива инстаграм със снимки още преди да е обрахотен клипа. 

2. Алфите, Галена и повечето - Или обявават директно дата за премиера, или песента излиза най-много след 2 седмици. 

3. Деса и Цветелина Янева - казват coming soon, песента излезе 2022. 

+ Андреа

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Или 4ти тип Coming soon, пак на Десислава- фолклорен албум, обявен през 2008, още не е излязъл към 2020.

За албумите всички лъжат 😂

И Галена щеше да пуска троен албум 2015 - дуетен, самостоятелен и фолклорен.

Представям си ако го беше направила щеше да е егати ненормално силната година, не че и така не е.

Интересно ми е кои песни щяха да са нови т.е. пълнежи в самостоятелният. Най-вероятно Да ти олекне, Мина ми, Навътре в мен. 

Всъщност тя за периода 2013-15 има 7-8 неклипирани песни, които спокойно можеха да са в албум.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

За албумите всички лъжат 😂

И Галена щеше да пуска троен албум 2015 - дуетен, самостоятелен и фолклорен.

Представям си ако го беше направила щеше да е егати ненормално силната година, не че и така не е.

Е при Галена са обясними някои ходове- все пак общува с Десислава. То btw и на нея фолклорния албум от 2008 щеше да й е част от троен албум. А не е като тогава още да не се продаваше музика.

За 2015 на Галка и аз напоследък се замислям чат-пат какъв голям връх беше. И последната година, в която някой категорично беше номер 1 в чалгата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...