Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 38 минути, Сашо каза:

Да. Вече работи и като музикален композитор и продуцент. До сега има няколко парчета за поп гилдията. 

Хм...интересно какви ги е сътворил...той не е ли и варненец по линия на приятелката си?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Аз не мога да повярвам, че предизвиква такова възхищение с новия глас. Наистина очаквах народът да я отхвърли като чуе колко й се е променило пеенето. Но очевидно на масовият българин въобще не му пука за нежни гласове, а за добро изпълнение. Само ние тук явно сме си облъчени от Маргото с приказките за Ангелския глас. :D

Е не беше само тя де:

https://www.vbox7.com/play:ff83f75929

Невероятно се представиха. Браво! БРАВО! Има й талант в чалгата, жалко че не се го използват като хората.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Senhor каза:

Ооо, тук очаквам нещо силно, двете ми любими песни от попа тая година, Дон Омар и Само за мен, са от него.

Дааа, песните му за поп/рап гилдията са топ! И "Нереално" на Emil Trf и V:rgo е негова и е мн свежа.

Момчето си е кадърно, дано само не го оплюят като Криско, когато направи песни за Галена и Мария 🙄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Е не беше само тя де:

https://www.vbox7.com/play:ff83f75929

Невероятно се представиха. Браво! БРАВО! Има й талант в чалгата, жалко че не се го използват като хората.

Аз имам още 2-3 фаворита, но като цяло да, чалгата се представи най-добре.

Сега да се завърнем към голямото чудене дали макарончето ще пусне новия си гюбек поне в рамките на идното десетилетие или DesiSlava 2.0 Remastered ще е също толкова несериозна като BellyDancislava Original и ще го бави дори повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Не е нещо неземно, но за стандартите в България, става! :D 

Иначе - грубо изпяване, пределено се е надценила с тази песен. 

Какво говориш. Деса изяде песента. С такава лекота я изпя и каква техника извади.  Деса се е доказала с пеене на подобен стил песни. Няма нещо, което да не може да изпее.  Чета по форуми, че предизвиква възхищение пеенето на Макарона. Чак панела на крака и в лиги, опиянени... 🤣 

преди 54 минути, SG каза:

Аз не мога да повярвам, че предизвиква такова възхищение с новия глас. Наистина очаквах народът да я отхвърли като чуе колко й се е променило пеенето. Но очевидно на масовият българин въобще не му пука за нежни гласове, а за добро изпълнение. Само ние тук явно сме си облъчени от Маргото с приказките за Ангелския глас. :D

Абсолютно. Тя между другото много харесва новия си глас и винаги е намитала гласа на Марая Кели за прекалено лигав. Мечтаеше за по плътен и мощен глас. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макаронът определено не е Деса - някой предположи Петя Буюклева и аз съм склонен да се съглася - тя била от Асеновград, така че се връзва с концепцията за южна България.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Макаронът определено не е Деса - някой предположи Петя Буюклева и аз съм склонен да се съглася - тя била от Асеновград, така че се връзва с концепцията за южна България.

Деса е, личи си по фразирането,а и в края на песента си е баш нейния глас. Южна България за Деса е родния й край - село Гълъбово. :D 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, stereoto_ каза:

Деса е, личи си по фразирането,а и в края на песента си е баш нейния глас. Южна България за Деса е родния й край - село Гълъбово. :D 

Гълъбово се води град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

Ооо, тук очаквам нещо силно, двете ми любими песни от попа тая година, Дон Омар и Само за мен, са от него.

Големи приятели сме с тях и мнгоо се радвам че тепърва ще се развива. 

На няколко от топ имената в чалгата прави парчета. Със сигурност скоро едното ще бъде факт. 

 

 

 

 

Колко са яки. После ми говорете, че детето било грозно. Или Преса и Павел.. Мнгоо яка двойка са. 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Хм...интересно какви ги е сътворил...той не е ли и варненец по линия на приятелката си?

Не. Той е чист софиянец. :D Нади е от Варна да. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, stereoto_ каза:

Деса е, личи си по фразирането,а и в края на песента си е баш нейния глас. Южна България за Деса е родния й край - село Гълъбово. :D 

Фразирането по-скоро наистина напомня Буюклиева,а дългата история на макарона, която е свързана с Италия и Франция по никакъв начин не се връзва с Деса. В биографията на Буюклиева пише че е родена в Асеновград и завършила музикално училище в Пловдив и има награди от „Радио Франс Интернасионал“ – Париж и от радио „Франс ентър“. В изредените държави, където е пяла, е и Италия. Деса не помня някога да е пяла там. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Какво говориш. Деса изяде песента. С такава лекота я изпя и каква техника извади.  Деса се е доказала с пеене на подобен стил песни. Няма нещо, което да не може да изпее.  Чета по форуми, че предизвиква възхищение пеенето на Макарона. Чак панела на крака и в лиги, опиянени... 🤣 

Абсолютно. Тя между другото много харесва новия си глас и винаги е намитала гласа на Марая Кели за прекалено лигав. Мечтаеше за по плътен и мощен глас. 

Защо й е да е Марая като може да е Уитни хихи :D

На мен ми прави впечатление, че тя си изменя гласа когато й е кеф. На моменти ме изненадва, че все още вади предишния глас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Какво говориш. Деса изяде песента. С такава лекота я изпя и каква техника извади.  Деса се е доказала с пеене на подобен стил песни. Няма нещо, което да не може да изпее.  Чета по форуми, че предизвиква възхищение пеенето на Макарона. Чак панела на крака и в лиги, опиянени... 🤣 

Абсолютно. Тя между другото много харесва новия си глас и винаги е намитала гласа на Марая Кели за прекалено лигав. Мечтаеше за по плътен и мощен глас. 

"Макаранонът е обиколил почти целият сват."

"Има дълга история, която е често свързана с Италия и Франция, но корените на пълнежа може да откриете в южна България, там започва всичко."

"Макаронът обича да забавлява. Макаронът има много мечти и повечето от тях ги осъществил, една от най големите му е да посети града на гейшите."

От тук нищо не ми подсказа за Деса!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Макаронът определено не е Деса - някой предположи Петя Буюклева и аз съм склонен да се съглася - тя била от Асеновград, така че се връзва с концепцията за южна България.

Точно тя е, мнооого е лесна за разпознаване. Винаги си фразира по този начин на английски. Петя е тотал щета, не може да изпее нищо освен нейнтие си неща. Деса е единствената певица в БГ бтв, която може да интерпретира нещата на това ниво. Другите са класи под нея. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Абсолютно. Тя между другото много харесва новия си глас и винаги е намитала гласа на Марая Кели за прекалено лигав. Мечтаеше за по плътен и мощен глас. 

Айде, бе. Ще ѝ се да бъде природен феномен. И сега какво? Гласът ѝ изобщо не е мощен.

А Деса е прекалено прехвалена като глас. Нейният талант е в музикалността и способността да пее различни стилове, което често преминава в безвкусица. Най-голямата ѝ сила е в народната песен.

Като инструмент сам по себе си не е нищо кой знае какво - нито сила, нито толкова широк диапазон. Да, далеч е повечето чалгарки, но дотам.

 

Цитат

Какво говориш. Деса изяде песента. С такава лекота я изпя и каква техника извади.  Деса се е доказала с пеене на подобен стил песни. Няма нещо, което да не може да изпее.  Чета по форуми, че предизвиква възхищение пеенето на Макарона. Чак панела на крака и в лиги, опиянени... 🤣 

Защото нивото у нас е ниско.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Наслади се на този епичен диалог. Вулева колко спокойно съсипа Винетка...

https://www.vbox7.com/play:8221bb29e2

Ама как все пък на някакви отрепки симпатизираш 🤣Не че Венета е човек, но другата заедно с майка ѝ са болни. И Венета е много по-успялата в живота.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Сашо каза:

Големи приятели сме с тях и мнгоо се радвам че тепърва ще се развива. 

На няколко от топ имената в чалгата прави парчета. Със сигурност скоро едното ще бъде факт. 

 

 

 

 

Колко са яки. После ми говорете, че детето било грозно. Или Преса и Павел.. Мнгоо яка двойка са. 

Една от малкото снимки, на които изглежда уникално, след операцията. Ама се чудя 2 лв дадоха ли за тоя пир изобщо? Реклама на роклите, декорацията, водата, тортата... Горивото за колата, с която стигнаха до мястото, от коя верига е? 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Petroff каза:

Една от малкото снимки, на които изглежда уникално, след операцията. Ама се чудя 2 лв дадоха ли за тоя пир изобщо? Реклама на роклите, декорацията, водата, тортата... Горивото за колата, с която стигнаха до мястото, от коя верига е? 

От тая на Марешки, много ясно ;) 

Ау, това било от 2011 още, явно му е фенка ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Petroff каза:

Една от малкото снимки, на които изглежда уникално, след операцията. Ама се чудя 2 лв дадоха ли за тоя пир изобщо? Реклама на роклите, декорацията, водата, тортата... Горивото за колата, с която стигнаха до мястото, от коя верига е? 

Наистина много симпатична снимка. Как обаче са накарали тоя мутрен бурсук Павел да се усмихне?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...