Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен цялото това връщане и напускане на Пайнер все повече ми заприличва на предварително обмислен ход да си даде тласък на кариерата и после пак да печели като луда сама. Виждам я по-нахъсана оттук нататък... дано и тя да си се вижда така. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не нзнам защо е решила да снима непълнолетен... трябваше някой по-охранен и стар. Така е каато нещо от рода на стари дами обичат млади жребчета... добре, че нямат сцени заедно хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

На мен цялото това връщане и напускане на Пайнер все повече ми заприличва на предварително обмислен ход да си даде тласък на кариерата и после пак да печели като луда сама. Виждам я по-нахъсана оттук нататък... дано и тя да си се вижда така. :D

Ами не знам какво значи да печели като луда - може и така да е, може това да е било намерението. Но пак казвам, съдбата е страшно нещо - на мен ми харесваше колко е освободена и щастлива със Зарко, и готини песнички си правеше без Пайнер, не е като да е бедствала и мизерствала, пак си участваше и в предавания...

Така или иначе тя изпусна златните години с турнетата, в които можеше да си налага "Бели нощи", "Мъжете" и т.н. - нещо, което Камелия направи, и съответно после, като закрепна, напусна в правилното време. А Деса се върна в най-смутното време с празните зали, фийчърингите за добър ден и кючеците.

Деса винаги е била на емоцията и усещанията повече, което не е лошо - харесвам емоционални хора, но когато говорим за бизнес, трябва и доза далновидност. Това с фалиралата телевизия дори не го коментирам. Но като цяло според мен и на кариеризма му идва края - всички ламтяха, ламтяха коя над коя да е, е на ти сега разграден двор. Наистина пожелавам късмет на Десислава, дано си изиграе добре картите, защото е глас, който има още какво да даде на музиката, но просто трябва и малко по-сериозни песни и поведение.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

Не нзнам защо е решила да снима непълнолетен... трябваше някой по-охранен и стар. Така е каато нещо от рода на стари дами обичат млади жребчета... добре, че нямат сцени заедно хахах

Тя в истинския живот ражда от тийнейджъри. Като един истински творец понякога пренася това на екрана. :D

преди 5 минути, adorable каза:

Ами не знам какво значи да печели като луда - може и така да е, може това да е било намерението. Но пак казвам, съдбата е страшно нещо - на мен ми харесваше колко е освободена и щастлива със Зарко, и готини песнички си правеше без Пайнер, не е като да е бедствала и мизерствала, пак си участваше и в предавания...

Така или иначе тя изпусна златните години с турнетата, в които можеше да си налага "Бели нощи", "Мъжете" и т.н. - нещо, което Камелия направи, и съответно после, като закрепна, напусна в правилното време. А Деса се върна в най-смутното време с празните зали, фийчърингите за добър ден и кючеците.

Деса винаги е била на емоцията и усещанията повече, което не е лошо - харесвам емоционални хора, но когато говорим за бизнес, трябва и доза далновидност. Това с фалиралата телевизия дори не го коментирам. Но като цяло според мен и на кариеризма му идва края - всички ламтяха, ламтяха коя над коя да е, е на ти сега разграден двор. Наистина пожелавам късмет на Десислава, дано си изиграе добре картите, защото е глас, който има още какво да даде на музиката, но просто трябва и малко по-сериозни песни и поведение.

Доста зле си беше преди Пайнер финансово. Телевизията я разби. Само е казвала, че в някои моменти не е била сигурна дали ще има достатъчно пари за обичайни неща. А междувременно и дискотеките се влияеха от Пайнер и не даваха голям шанс на други изпълнители.

И плюсове, и минуси си имаше в периода без фирма, също и в периода с фирма. Ще видим оттук нататък.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тя в истинския живот ражда от тийнейджъри. Като един истински творец понякога пренася това на екрана. :D

Доста зле си беше преди Пайнер финансово. Телевизията я разби. Само е казвала, че в някои моменти не е била сигурна дали ще има достатъчно пари за обичайни неща. А междувременно и дискотеките се влияеха от Пайнер и не даваха голям шанс на други изпълнители.

И плюсове, и минуси си имаше в периода без фирма, също и в периода с фирма. Ще видим оттук нататък.

Да, но това, което казваш е вярно за последните няколко години без Пайнер, главно заради телевизията, която я срина, говорили сме го много пъти. Преди това си е имала много силни моменти без Пайнер. Името Десислава започна да тежи именно в периода без продуцент и беше масово одобрявана, дори от не слушащите чалга. А във времената на турнетата и когато Митака и тв Планета бяха най-големият фактор в чалгата, далеч не беше така лесно да се самопродуцира. Просто акъл не й достигна да си "изиграе картите" по най-правилния начин. 

Много пъти съм си мислил, че ако Камелия и Десислава можеха да се слеят в една певица, тя нямаше да има стигане. Едната има това което липсва на другата. Камелия е хитра като лисица и винаги се ориентира в обстановката, но не е толкова добра певица, докато Деса има страхотен глас, но е тъпа като галош. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, adorable каза:

Мисля, че това е най-големият успех на Десислава за последните години. Другото е в "В друг живот".

Както и едни от най-силните дуети за последните години. Втората песен направо си е емблема и най-добрият женски дует в историята на тази музика.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Това е добър знак. На нея и се получава по принцип. Повече певици трябва да го правят за разнообразие.

Не всеки е смел като Татяна! 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Да, но това, което казваш е вярно за последните няколко години без Пайнер, главно заради телевизията, която я срина, говорили сме го много пъти. Преди това си е имала много силни моменти без Пайнер. Името Десислава започна да тежи именно в периода без продуцент и беше масово одобрявана, дори от не слушащите чалга. А във времената на турнетата и когато Митака и тв Планета бяха най-големият фактор в чалгата, далеч не беше така лесно да се самопродуцира. Просто акъл не й достигна да си "изиграе картите" по най-правилния начин. 

Много пъти съм си мислил, че ако Камелия и Десислава можеха да се слеят в една певица, тя нямаше да има стигане. Едната има това което липсва на другата. Камелия е хитра като лисица и винаги се ориентира в обстановката, но не е толкова добра певица, докато Деса има страхотен глас, но е тъпа като галош. 

Яд ме е, че ако не беше напуснала през 2002-ра, всички награди до 2007-2008ма щяха да са нейни!Нямаше да има Ивана, нямаше да има Преслава и нещата и в жанра и в Пайнер щяха да са коренно различни.Щеше да закрива концертите в залите, а и турнетата също.Ако до сега беше избутала с тях, щеше да е разбираемо, но тя ги напусна точно преди да започне голямата експанзия в чалгата и се върна, когато нещата бяха пред срив, за да стане част от този срив...

Името и тежеше защото напусна, когато беше на върха в Пайнер.Според мен я готвеха за заместник на Глория, че даже имаха общи участия в чужбина...Но ако името и тежеше така, както тук се опитвате да вмените, то нямаше да се налага да си измисля втори псевдоним(Dess), за да я въртят по всички телевизии - за пример вижте Емилия, която  звучи и по "нечалгарските" медии, въпреки че Djeale си е песен с типично балкански привкус.Андреа също е въртяна със същия псевдоним.

Едно питане към по-запознатите(може би Foxy ще знае) - Камелия ли е тази, което е нахъсала Десислава на времето да напусне Пайнер?Помня че в едно интервю Десислава беше споменала нещо такова, но едва ли не тази, дето я е нахъсала, след това се е отказала да напусне и се е примирила с условията на Димитров.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи им чалгарки и не ги обиждай повече. Ореваха света да им отворят нощните дупки за да се блъскат с кой ли не там, една не се снима с маска - само за добрия пример ако щеш, дори и свалена на брадата да беше. Иначе в клип се снимала с шлем.:1000(10):

Ето това е адекватен и ефектен лайв по време на пандемия - на никоя от нашите разносвачки на микрофон не й стигна акъла да го направи и да разбие:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gerganafen каза:

Кажи им чалгарки и не ги обиждай повече. Ореваха света да им отворят нощните дупки за да се блъскат с кой ли не там, една не се снима с маска - само за добрия пример ако щеш, дори и свалена на брадата да беше. Иначе в клип се снимала с шлем.:1000(10):

Ето това е адекватен и ефектен лайв по време на пандемия - на никоя от нашите разносвачки на микрофон не й стигна акъла да го направи и да разбие:

 

По-добре не с маски. Твърдо против с маски на такива събития. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

По-добре не с маски. Твърдо против с маски на такива събития. 

И аз съм против, пречат на свиренето и шмъркането във WC-то. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена днес е минала 500к последователи в инста и не го отбележи, но честити рожденият ден на майка й. Преслава от друга страна вчера на рожденият ден на Паола рекламираше торти, рокли, декори и к'во ли не.😃

  • Like 1
  • Haha 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Галена днес е минала 500к последователи в инста и не го отбележи, но честити рожденият ден на майка й. Преслава от друга страна вчера на рожденият ден на Паола рекламираше торти, рокли, декори и к'во ли не.😃

По същата логика и Преслава мина 600К и не го отбеляза, а честити рождения ден на дъщеря си 😃

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , nikitrz каза:

Яд ме е, че ако не беше напуснала през 2002-ра, всички награди до 2007-2008ма щяха да са нейни!Нямаше да има Ивана, нямаше да има Преслава и нещата и в жанра и в Пайнер щяха да са коренно различни.Щеше да закрива концертите в залите, а и турнетата също.Ако до сега беше избутала с тях, щеше да е разбираемо, но тя ги напусна точно преди да започне голямата експанзия в чалгата и се върна, когато нещата бяха пред срив, за да стане част от този срив...

Името и тежеше защото напусна, когато беше на върха в Пайнер.Според мен я готвеха за заместник на Глория, че даже имаха общи участия в чужбина...Но ако името и тежеше така, както тук се опитвате да вмените, то нямаше да се налага да си измисля втори псевдоним(Dess), за да я въртят по всички телевизии - за пример вижте Емилия, която  звучи и по "нечалгарските" медии, въпреки че Djeale си е песен с типично балкански привкус.Андреа също е въртяна със същия псевдоним.

Едно питане към по-запознатите(може би Foxy ще знае) - Камелия ли е тази, което е нахъсала Десислава на времето да напусне Пайнер?Помня че в едно интервю Десислава беше споменала нещо такова, но едва ли не тази, дето я е нахъсала, след това се е отказала да напусне и се е примирила с условията на Димитров.

Как щяха да се развият нещата трудно можем да кажем, но всичките примери, които си дал подкрепят тезата, че Деса няма акъл. Пак повтарям през годините извън кокошарнка имаше много успехи, но тя не можа да извлече максимума от тях. Примера със смяната на името за проектите й за чужбина е много подходящ. Грешка след грешка, до фаталната телевизия, която я докара до просешка тояга и вече нямаше на къде. Дори историята около тази телевизия е показател, колко е проста. Как е инвестирала всичките си пари без да провери хората с които работи? Самата тя има талант и харизма за да бъде звезда, но кариерата й трябва да менаджира,  екип, защото сама не може да се справи.  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , fearless` каза:

Да, но това, което казваш е вярно за последните няколко години без Пайнер, главно заради телевизията, която я срина, говорили сме го много пъти. Преди това си е имала много силни моменти без Пайнер. Името Десислава започна да тежи именно в периода без продуцент и беше масово одобрявана, дори от не слушащите чалга. А във времената на турнетата и когато Митака и тв Планета бяха най-големият фактор в чалгата, далеч не беше така лесно да се самопродуцира. Просто акъл не й достигна да си "изиграе картите" по най-правилния начин. 

Много пъти съм си мислил, че ако Камелия и Десислава можеха да се слеят в една певица, тя нямаше да има стигане. Едната има това което липсва на другата. Камелия е хитра като лисица и винаги се ориентира в обстановката, но не е толкова добра певица, докато Деса има страхотен глас, но е тъпа като галош. 

И аз това казвам- телевизията я срина. Преди това явно си е била достатъчно заможна, за да може да вложи в подобен проект. Който реално щеше да е добра инвестиция ако го беше ръководил някой с поглед над нещата, а Десислава просто да беше лицето. Нали, и този някой да не я измами за стотици хиляди.

А къде е щяла да бъде ако не беше напускала 2003 няма да разберем, но аз лично съм доволен от това, което показа като самопродуцираща се. Каквото и да си говорим, тя и до ден днешен си остава с историята на най-успешната такава. Дори и накрая връщайки се в Пайнер имаше тотален хит извън фирмата, сред 11 години без гърба й. И към днешна дата дори след сумати грешни ходове все още е някъде на картата на новата чалга, докато от онези имена на турнетата останаха едва 2-3, които могат да се нарекат актуални. Да не говорим, че митовете за тези турнета дори не се задържат кой знае колко добре във времето. Главно ние 20-30+ годишните помним, че е имало такива. На новите поколения въобще не им дреме, просто защото и жанрът вече не е в позицията си да предизвиква респект дори и с историята си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Slavi каза:

Теофиков вече е с 3 песни по над 20 милиона. ❤️

@Blueberry, коя ще е четвъртат му според теб? 

Вероятно нещо ново, от старите най-вероятно И това ще отмине да получи нов тласък като ни затворят отново/есента зимата, но ме съмнява. Но браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да напомня, че зад Камелия стои Цветин, който ръководи кариерата ѝ. Зад деска стои емоционалната ѝ и много често неатабилна натура, особено на младини. Осъзнавате ли, че като е напуснала Пайнер е била на... 23-24 години... Каквото и да е правила, че дори тъпата история с телевизията със сигурност се е научила на много неща и то помтрудния начин. Пък и какво я жалите, че е изгубила пари по телевизията... тя тогава си е имала поне 2 апартамента на топ локации... че и в Мадрид беше взела преди това. Не е останала гладна и жадна на улицата. Пък и тя много се влияе пт мъжа до себе си. Всички може да сравним периода зарко и след зарко и сега като е с третото дете. Но си в приемаме такава и ще ѝ се кефим в маскирания сега.
 

пс. Почувствах се като в папка Други изпълнители.... навсякъде днес във форумче е дескааа ехехее

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

По-добре не с маски. Твърдо против с маски на такива събития. 

Е то ти не ходиш по такива места. Коцето концерти не прави, само у кръчмите друса.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...