Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Willy каза:

Галена днес е минала 500к последователи в инста и не го отбележи, но честити рожденият ден на майка й. Преслава от друга страна вчера на рожденият ден на Паола рекламираше торти, рокли, декори и к'во ли не.😃

Чудиш се какво да измислиш, за да изпъкне безличницата.

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Willy каза:

Както и едни от най-силните дуети за последните години. Втората песен направо си е емблема и най-добрият женски дует в историята на тази музика.

 

+

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната 5летка с Пайнер за Деса мина доста успешно . Особено първите 3. Деси направи силни балади, дуети, клипове и хитове. Дори последните 2 год без да си дава често зор беше на прилично ниво. И брадъра спечели, и в Капките разбиваше. Успешно сътрудничество имаха и хода на Деса да напусне ме изуми... 

  • Like 6

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , adorable каза:

Ами не знам какво значи да печели като луда - може и така да е, може това да е било намерението. Но пак казвам, съдбата е страшно нещо - на мен ми харесваше колко е освободена и щастлива със Зарко, и готини песнички си правеше без Пайнер, не е като да е бедствала и мизерствала, пак си участваше и в предавания...

Така или иначе тя изпусна златните години с турнетата, в които можеше да си налага "Бели нощи", "Мъжете" и т.н. - нещо, което Камелия направи, и съответно после, като закрепна, напусна в правилното време. А Деса се върна в най-смутното време с празните зали, фийчърингите за добър ден и кючеците.

Деса винаги е била на емоцията и усещанията повече, което не е лошо - харесвам емоционални хора, но когато говорим за бизнес, трябва и доза далновидност. Това с фалиралата телевизия дори не го коментирам. Но като цяло според мен и на кариеризма му идва края - всички ламтяха, ламтяха коя над коя да е, е на ти сега разграден двор. Наистина пожелавам късмет на Десислава, дано си изиграе добре картите, защото е глас, който има още какво да даде на музиката, но просто трябва и малко по-сериозни песни и поведение.

Деса и без турне си наложи сума и ретро хитове. Колежките и по 2-3 патрона от Десините имат за участия. Милионите гледания на Две сърца, Казваш, че ме обичаш, Бели нощи, Мъжете, Мила моя, Птица скитница доказват интереса лъм ретро хитовете и. Нима песните на Райна или Малина, Гергана или Мария, които всяка година бяха от турнетата към днес предизвикват интерес. От към ретро хитове само Азис, Стораро, Кама и Софка могат да си го мерят с нея. Така че това за налагането по турнетата е пълно клише без особено значение за някой... Има ретро партита по клубовете и зараси тях младите знаят песните от близкото минало, а не от турнетата. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Деса и без турне си наложи сума и ретро хитове. Колежките и по 2-3 патрона от Десините имат за участия. Милионите гледания на Две сърца, Казваш, че ме обичаш, Бели нощи, Мъжете, Мила моя, Птица скитница.  От към ретро хитове само Азис, Стораро, Кама и Софка могат да си го мерят с нея. 

А Ивана и Преслава? Нима смяташ, че на Деси Слава хитовете са по-големи от техните?

На Деси Слава единствено Казваш, че ме обичаш и Две сърца са на нивото на Дяволско желание и Кръчмата.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Vancho каза:

А Ивана и Преслава? Нима смяташ, че на Деси Слава хитовете са по-големи от техните?

На Деси Слава единствено Казваш, че ме обичаш и Две сърца са на нивото на Дяволско желание и Кръчмата.

Това са й двата най - големи да. Иначе Преслава откъм хитове няма биене. Галена също се очертава натам. Техните песни са най - пяти от младите колеги. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ретро хитове колкото искаш. Трудно е да сравняваме този с онзи. Особено щом времената се менят скорострелно, а с тях и поколенията и техните възгледи.

Десислава е направила каквото е могла по отношение на ретрото си. И без турнета се утвърди в очите на масовия българин, а връщайки се в Пайнер се възползва от каквото беше останало от влиянието им, за да подсили ефекта на старите хитове върху по-младите. Същевременно направи и нови силни песни, някои от които са новите й златни. Мисля си, че след още малко време вече съвсем няма да има значение в коя ера е била във фирмата и в коя-не. Стига някак да съумее да продължи да си поддържа кариерата адекватно, и хората ще продължат да я поддържат. Просто като стигнеш дотам да си почти от 25 години на сцена и още да не си имал някакъв ясно забележим залез, вече говорим за друго ниво.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

А Ивана и Преслава? Нима смяташ, че на Деси Слава хитовете са по-големи от техните?

На Деси Слава единствено Казваш, че ме обичаш и Две сърца са на нивото на Дяволско желание и Кръчмата.

Дяволско желание не е и на половината сила, каквото са Две сърца за жанра. Изобщо сравненията са нелепи. Две сърца е в топ 3 на попфолка изобщо. Не минава вечер, в която да ме звучи и по чалготеките 20 години след излизането си. А Ивана е доста непопулярна сред младите като творчество. Като цяло не ми се влиза в дебати с хпра от друко поколения, но ДесиСлава има поне 3 по големи хита от най големия на Преслава. Ивана съвсем не я слагам там където няма място. 

Общо взето Преслава нито има хит от ранга на Сърцата, нито продажбите на албумите на Деса. Нито има масовата народна симпатия. Но сред фолк жанра Преса си е по вървежна. Написах кои я конкурират като ретро хитове и Преси и Ваня не са сред тях. 

Няма изпълнител, който да не пее Сърцата и Мъжете по участия. И Птица скитница половината и колеги я пеят. 

Просто си твърде малък и не си запознат с жанра в най силните му години. 

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Това са й двата най - големи да. Иначе Преслава откъм хитове няма биене. Галена също се очертава натам. Техните песни са най - пяти от младите колеги. 

Пеят им актуалните хитове, да, но бас ловя, че няма по пята песен в жанра от Две сърца. И Преса и Галош дори са я пяли. Сега през вечер гледам в групата на Деса, че Ариа, Джулия, Данна и много други си изкарват участията с песните на Деса. При Галена май Феноменален е най пятата и. Дано да  и я пеят и сшед 20 години, но силно се съмнявам. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Дяволско желание не е и на половината сила, каквото са Две сърца за жанра. Изобщо сравненията са нелепи. Две сърца е в топ 3 на попфолка изобщо. Не минава вечер, в която да ме звучи и по чалготеките 20 години след излизането си. А Ивана е доста непопулярна сред младите като творчество. Като цяло не ми се влиза в дебати с хпра от друко поколения, но ДесиСлава има поне 3 по големи хита от най големия на Преслава. Ивана съвсем не я слагам там където няма място. 

Общо взето Преслава нито има хит от ранга на Сърцата, нито продажбите на албумите на Деса. Нито има масовата народна симпатия. Но сред фолк жанра Преса си е по вървежна. Написах кои я конкурират като ретро хитове и Преси и Ваня не са сред тях. 

Няма изпълнител, който да не пее Сърцата и Мъжете по участия. И Птица скитница половината и колеги я пеят. 

Просто си твърде малък и не си запознат с жанра в най силните му години. 

Много се изхвърляш, 3 по-големи хита от “Лъжа е”, “Дяволско желание” и “Водка с утеха” примерно - къде? Има една “Две сърца”, която не е с нищо повече от изброените горе. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Много се изхвърляш, 3 по-големи хита от “Лъжа е”, “Дяволско желание” и “Водка с утеха” примерно - къде? Има една “Две сърца”, която не е с нищо повече от изброените горе. 

Изобщо не се изхвърлям. Дори ми е смешно да се сравняват. Знаят и песните на Преса, спор няма, но десетки вечери минават без въпросните по клубовете, а Две сърца и на ретро и в нормалните вечери е задължителна в програмата. Общо взето нито Преслава, нито Галена имат хитове от ранга на Две сърца и Луда по тебе. Няма и да имат. Времената са различни. 

Една Преслава мпже да е по актуална, но като сложим чертата коя какво е постигнала, то Деса на много фронтове е постигнала повече. 

 

 

  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Изобщо не се изхвърлям. Дори ми е смешно да се сравняват. Знаят и песните на Преса, спор няма, но десетки вечери минават без въпросните по клубовете, а Две сърца и на ретро и в нормалните вечери е задължителна в програмата. Общо взето нито Преслава, нито Галена имат хитове от ранга на Две сърца и Луда по тебе. Няма и да имат. Времената са различни. 

Една Преслава мпже да е по актуална, но като сложим чертата коя какво е постигнала, то Деса на много фронтове е постигнала повече. 

 

 

Всеки, излизащ на дискотека може да ти потвърди, че вечер без “Дяволско желание” почти няма. На мен ми е втръснала, но винаги се пуска. Както каза времената са различни, и затова към днешна дата ретро хитове на Преслава, Галена, Камелия са по-актуални, защото самите те са актуални. А коя е по-голям хит между тия едва ли може да се определи

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава към днешна дата работи с договори за ексклузивитет с много заведения в средно-големите градове и не може да си я поръча всеки за участие. 

До някъде разбирам нуждата да подписват такива договори, защото им дават някаква сигурност за работа. Но с какъв акъл се увличат в такива далавери, като в крайна сметка сигурно работят за жълти стотинки в края на месеца. 

Дали договорите за екскл. са новият монопол за самопродуциращите се?

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имало е вечери и без Две сърца, и без Луда по тебе, и без Дяволско желание. Коя е по - голям хит е много трудно да се говори. Но едно не е трудно да се каже, това е, че Деската е най - големият глас в чалгата. Тук споровете мисля, че са излишни. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Гальо каза:

Всеки, излизащ на дискотека може да ти потвърди, че вечер без “Дяволско желание” почти няма. На мен ми е втръснала, но винаги се пуска. Както каза времената са различни, и затова към днешна дата ретро хитове на Преслава, Галена, Камелия са по-актуални, защото самите те са актуални. А коя е по-голям хит между тия едва ли може да се определи

Сякаш за 12 години клубове из цяла България мога да преценя кое се пуска и кое не. Сеха последните 2 години не съм активно излизащ, но не вярвам и нещо генерално да се е променило. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Съжалявам, че го видях, но Галена е последвала Галин в Инстаграм. 

Търси някой да го извади от блатото. Не ми се мисли какво подмазване следвя сега, както при Преслава.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Danger. каза:

Съжалявам, че го видях, но Галена е последвала Галин в Инстаграм. 

Следваща стъпка: пак да се следват 2те с Преслава иии накрая едно трио Галена-Преслава-Галин 😄

Тъкмо вчера Галин е качил това 😂

 

20200917_124703.jpg

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Дяволско желание не е и на половината сила, каквото са Две сърца за жанра. Изобщо сравненията са нелепи. Две сърца е в топ 3 на попфолка изобщо. Не минава вечер, в която да ме звучи и по чалготеките 20 години след излизането си. А Ивана е доста непопулярна сред младите като творчество. Като цяло не ми се влиза в дебати с хпра от друко поколения, но ДесиСлава има поне 3 по големи хита от най големия на Преслава. Ивана съвсем не я слагам там където няма място. 

Съгласен съм, че Преса няма хитовете на Деса, но е прекалено да кажеш, че Две сърцае в топ 3 на чалгата изобщо. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Съгласен съм, че Преса няма хитовете на Деса, но е прекалено да кажеш, че Две сърцае в топ 3 на чалгата изобщо. 

Айде да го ограничим до Пайнер. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Две сърца" е голям хит.

Но хит има и Жоро Любимеца - не минава вечер в чалга клуб без него.

От имената с по 20 г. кариера се иска малко по-сериозна трибуна за изява и малко по-сериозни песни. Никаква концертна дейност няма, това е нелепо просто. Стига с тия клубове, не е сериозно вече.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...