Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

*Десислава преди 10 години* 

Галин е виновен за всичко!

*Десислава сега*

Сега ще ви изпея нещо много любимо от Лили Ивано...

Галин: Изпей Зайди, зайди!

Деси: say less

Пълна глупачка. Да имаше грам мозък нито Ивана, нито Галош щяха да се видят звезди.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Кой го е коментирал, че аз пак съм изпуснал, пък и не се знае дали изобщо е тя.

 

преди 2 часа , GSA каза:

И аз обаче не мисля, че е тя. 

 

Потвърдено ми, че е тя от най приближените и фенове. Не, че имаше нужда. Още след второто слушане на Макарона ми беше ясно. То си е Деса отвсякъде. Затрудни ме, но и хванах някои типични импровизации в края на изпълнението. Разберете, че Деса още няма кой да я засенчи от към пеене в този жанр. Дори с амортизиран глас пее като звяр. 

 

Къде мога да я слушам от въпросната сватба? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DarkChild каза:

Коментирано ли е как измамницата и лъжесвидетелка Фатме прави пълни самопризнания в национален ефир?

В самия край е много смешно как се поскараха с Вендета.

Това е много добро интервю на Деса. Много спокойно обяснява и нещата около напускането на Пайнер, първото. И тя го е ударила на его, но Митьо бие всякакви рекорди.

А Венета е отвратителен клюкар. Аз тогава си мислех, че има някаква тежест покрай "Горещо", нали канеше и разни разследващи лица и кого ли не - сега обаче си давам сметка колко ниско ниво е като журналист въпреки добрия рейтинг тогава. Много махленщина, сега е още по-зле. Все я избива на мутри, пари, коли, те и книгите са ѝ такива... Неприкрити комплекси. И с тези интервюта създава един златотърсачески имидж на певиците, какъвто явно и на нея ѝ се ще да има. Хубаво направи Глория, че нито веднъж не отиде при нея, след като напусна кабеларките и ѝ порасна работата.

Btw, скандалите между Венета и Албена Вулева тръгват от промоцията на "Илюзия" и въобще идеята за "Сигнално жълто", а Венетка е била специален гост на тая промоция, след което Глория се отдръпна от нея. Видяхме и в брадъра 2007 какви интриги създаваше. Като се замисля, въпреки че ми бяха забавни, Десислава и Азис също много се излагаха тогава, и съвсем не говоря за столиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, adorable каза:

Това е много добро интервю на Деса. Много спокойно обяснява и нещата около напускането на Пайнер, първото. И тя го е ударила на его, но Митьо бие всякакви рекорди.

А Венета е отвратителен клюкар. Аз тогава си мислех, че има някаква тежест покрай "Горещо", нали канеше и разни разследващи лица и кого ли не - сега обаче си давам сметка колко ниско ниво е като журналист въпреки добрия рейтинг тогава. Много махленщина, сега е още по-зле. Все я избива на мутри, пари, коли, те и книгите са ѝ такива... Неприкрити комплекси. И с тези интервюта създава един златотърсачески имидж на певиците, какъвто явно и на нея ѝ се ще да има. Хубаво направи Глория, че нито веднъж не отиде при нея, след като напусна кабеларките и ѝ порасна работата.

Btw, скандалите между Венета и Албена Вулева тръгват от промоцията на "Илюзия" и въобще идеята за "Сигнално жълто", а Венетка е била специален гост на тая промоция, след което Глория се отдръпна от нея. Видяхме и в брадъра 2007 какви интриги създаваше. Като се замисля, въпреки че ми бяха забавни, Десислава и Азис също много се излагаха тогава, и съвсем не говоря за столиците.

Наслади се на този епичен диалог. Вулева колко спокойно съсипа Винетка...

https://www.vbox7.com/play:8221bb29e2

  • Thanks 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Наслади се на този епичен диалог. Вулева колко спокойно съсипа Винетка...

https://www.vbox7.com/play:8221bb29e2

О, знам го - от там разбрах, че двете са се изпокарали за репортажа на промоцията на "Илюзия". Венета е кобра, знаем, но и Вулева е много негативна. И какво, цял живот плю Глория - накрая фенка, беше на нейни участия. Голям змиярник е журналистиката ни.

Странична тема - кефи ме постановката на пеене в "Щрак". Да не се окаже, че Лидия може да пее добре тия мелизми - да вземе да направи нещо още по-мазно, много я бива. На живо не знам как е, но не запис го докарва добре това ретро-сръбско-чалгарско "тресене".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Стругаро имал нова песен, не че ще я чуя баш сега, но да споделя

Толкова е нежелан, че дори линкът към клипа не е излязъл :D 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

27 милиона за този хит.

ОМГ btw забелязах че за период от 4 години (2013,14,15,16) Теди всяка година има по-гледана песен от Преслава.🙂

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иван Тишев е напраивл няколко песни  2-3 имена от фолк гилдията. Чух едната и мога да кажа, че е доста якичка. 

Боровинката май беше  казала нещо за него, та за това минавам само да споделя :P

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Иван Тишев е напраивл няколко песни  2-3 имена от фолк гилдията. Чух едната и мога да кажа, че е доста якичка. 

Боровинката май беше  казала нещо за него, та за това минавам само да споделя :P

За този Иван Тишев ли става въпрос? От Революция Z?

img_1569847039.jpg

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

За този Иван Тишев ли става въпрос? От Революция Z?

img_1569847039.jpg

Да. Вече работи и като музикален композитор и продуцент. До сега има няколко парчета за поп гилдията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

https://www.vbox7.com/play:c2cb669220#

Аз слушам само това, браво Деси! Богиня си!

Не е нещо неземно, но за стандартите в България, става! :D 

Иначе - грубо изпяване, пределено се е надценила с тази песен. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, stereoto_ каза:

Не е нещо неземно, но за стандартите в България, става! :D 

Иначе - грубо изпяване, пределено се е надценила с тази песен. 

Изпяването е страхотно. Сега няколко приятеля от Германия го чуха и те настръхнаха. Щом чужденец дето не я знае казва, че тя е велика... иначе въпрос на вкус. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да повярвам, че предизвиква такова възхищение с новия глас. Наистина очаквах народът да я отхвърли като чуе колко й се е променило пеенето. Но очевидно на масовият българин въобще не му пука за нежни гласове, а за добро изпълнение. Само ние тук явно сме си облъчени от Маргото с приказките за Ангелския глас. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...