Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, SG каза:

Е при Галена са обясними някои ходове- все пак общува с Десислава. То btw и на нея фолклорния албум от 2008 щеше да й е част от троен албум. А не е като тогава още да не се продаваше музика.

За 2015 на Галка и аз напоследък се замислям чат-пат какъв голям връх беше. И последната година, в която някой категорично беше номер 1 в чалгата.

Добре че наградите вече нямаха кой знае каква тежест с това че бяха в малка зала, а и Митко реши да ги изтрие от историята на ютуб, иначе щеше да бъде голяма излагация когато в бъдеще някой отвори и види че друга е била наградената. Реално дори и Теди Александрова е по-силна от въпросната, с 3 топ хита - Дай ми свобода, Много ми е луд и Чалга пеперудки.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Е при Галена са обясними някои ходове- все пак общува с Десислава. То btw и на нея фолклорния албум от 2008 щеше да й е част от троен албум. А не е като тогава още да не се продаваше музика.

Деска е казала троен албум, ама си е мислила за троен чийзбургер. Затова се чака още...

  • Thanks 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Деска е казала троен албум, ама си е мислила за троен чийзбургер. Затова се чака още...

Или 3- ка кюфтета с пържени картофи

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Добре че наградите вече нямаха кой знае каква тежест с това че бяха в малка зала, а и Митко реши да ги изтрие от историята на ютуб, иначе щеше да бъде голяма излагация когато в бъдеще някой отвори и види че друга е била наградената. Реално дори и Теди Александрова е по-силна от въпросната, с 3 топ хита - Дай ми свобода, Много ми е луд и Чалга пеперудки.

И други с повече хитове имаше. Просто по онова време беше достатъчно Преслава да направи само един голям хит, за да могат да ни я натрапят като номер 1. И хората да се връзват, че наистина е била над наистина заслужилите.

Добре че към днешна дата тези възгледи останаха само в Рамания. Извън нея- новата генерация и Галена.

преди 6 минути, penakavalli каза:

Деска е казала троен албум, ама си е мислила за троен чийзбургер. Затова се чака още...

Че те ги пуснаха вече тройните чийзбургери. Да се вдъхнови от тях и да пусне и тройния албум.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Заслужавате да не е тя, или ако е тя да не спечели!

Това мислех да напиша днес, но ме домързя. Дано накрая се окаже Буюклиева, да ги видим!

преди 1 час, xroflx9 каза:

+ Андреа

Плюс Яница.

преди 40 минути, Willy каза:

Реално дори и Теди Александрова е по-силна от въпросната, с 3 топ хита - Дай ми свобода, Много ми е луд и Чалга пеперудки.

Тя Теда трябваше да е певица на годината тогава- 

преди 18 минути, SG каза:

Че те ги пуснаха вече тройните чийзбургери. Да се вдъхнови от тях и да пусне и тройния албум.

Тони Стругаро ги изпревари. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Това мислех да напиша днес, но ме домързя. Дано накрая се окаже Буюклиева, да ги видим!

 

Ако е тя дано е втора. Все пак е ВЕЧНАТА ВТОРА!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А и не е като да не е печелила два формата вече- като ментор и като любима звезда на България. Всички знаем, че и във ВБ 2 и Капките навярно е била с най-голяма подкрепа. Единствено в Пей с мен и Евровизия беше в сянката съответно на Дивна и Софи.

Все пак й стискам палци да стигне до края и в новото риалити. Освен ако не е решила да запази coming soon кючека за след свалянето на маската, в такъв случай да я гонят още на следващия концерт.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

За албумите всички лъжат 😂

И Галена щеше да пуска троен албум 2015 - дуетен, самостоятелен и фолклорен.

Представям си ако го беше направила щеше да е егати ненормално силната година, не че и така не е.

Интересно ми е кои песни щяха да са нови т.е. пълнежи в самостоятелният. Най-вероятно Да ти олекне, Мина ми, Навътре в мен. 

Всъщност тя за периода 2013-15 има 7-8 неклипирани песни, които спокойно можеха да са в албум.

Тази е много яка

Кавър ли е?

  • Like 1
  • Love 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Slavi каза:

Вероятно пак ще бъде втора, да. Но други и топ 3 не помирисват. 

Екстра си е Десето, вечната втора е навсякъде, по награди, по хитове даже по назад, но по най- важното ТАЛАНТ е винаги 1 - ва. Тва други никога няма да са, а награди, хитове, лайна - нямат значение. Важното е таланта! Не искате неталантлив лекар да ви лекува нали? Доктор Енчев е известен, пиче, ама шие криво цицки ? 

  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ми да слушам маш ъпове с тривиални песни. Ето един с прекрасни тракове като Агресия, Леден свят, Съперница, Мистерия и Прости, които не са такива масови емблеми. Е, добре ми дойде и Като птица де :kicking:

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

Дуетът на Емануела е с Kyriacos Georgeiou (гръка дето има два дуета с Анелия).

Вече идва десета песен на Ема, която няма да е хит?! :D 

И най-вероятно ще е и на Асенов. Дори и песента да не е "Право в коша", пак ще си е за коша.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Или 4ти тип Coming soon, пак на Десислава- фолклорен албум, обявен през 2008, още не е излязъл към 2020.

И още един на Десислава - испански албум. Няма да излезе никога.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Дуетът на Емануела е с Kyriacos Georgeiou (гръка дето има два дуета с Анелия).

Вече идва десета песен на Ема, която няма да е хит?! :D 

Наследникът на Сакис Кукос.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Наследникът на Сакис Кукос.

Сакис Кукос поне остави един вечен дует в историята на чалгата... Тоя Кирякос и това няма... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануелче дълбае много жестоко към дъното и скоро ще срещне Татяна някъде в бездната, но няма да се задържи много при нея защото като гледам бърза да стигне земното ядро. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, retr0 каза:

Емануелче дълбае много жестоко към дъното и скоро ще срещне Татяна някъде в бездната, но няма да се задържи много при нея защото като гледам бърза да стигне земното ядро. 

Споко, ша стигне до земното ядро и смело ще продължи напред с мръсна газ към Нова зеландия! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Споко, ша стигне до земното ядро и смело ще продължи напред с мръсна газ към Нова зеландия! 

По тоя повод нека почнем деня с истенски хид

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

И още един на Десислава - испански албум. Няма да излезе никога.

Всъщност вече е излязъл... в интернет. Не знам къде бях чул, че е бил издаден в някои латино страни.

Десислава под някаква форма отби номера с обещаните албуми в различни жанрове. Славатроника е 2 в 1 английски и фолклорен. Само за чалга албум ни лъже от години. Вече ни лъже и за издаване на песни изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

От Пайнер са й позволили да запази Деси Слава. Има прогрес.

Явно, да. Макар че аз вече си свикнах с Десислава. Даже ДесиСлава ми стои по-симпатично от изначалния псевдоним. Но това не е от кой знае какво значение. Важното е да спре с това тъпото Десс. 

Значи вече са успели да я разтегнат добре, щом ще пускат клипа днес. 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...