Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Born to Die каза:

"Той" въртят ли я по клубове, много ми е любима, но ми е малко прекалено да я слагаме до тези песни?

Да. Даже бях мярнал едно стори преди време, където доста силно си я пяха. Данна уцели много с тая песен и трябва да внимава каква ще й е следващата. :D 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkChild каза:

Че повечето роми звучат ужасно 😂

Не мисля. Ромите са сред най талантливите изпълнители. Кали беше казала, че всеки втори от махлата може да е следващата Софи Маринова. 

Някои увиват много гадно, но не може да им се отрече, че са много талантливи. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

А за мен

 

1. 100 живота

 

2. Проблем - все оше е нямала времето да се разгърне като първата

 

3. Гпс-а

 

4. Той

 

5. Просто секс

Аз пък не разбирам това бутане на ''Просто секс'' и игнориране на ''Беден в сърцето''. Предполагам, че очакванията към Преслава са много по-високи от тези към Галин, но:

1. Преслава не избухна с началните гледания на Галин, но задържа по-стабилни такива във времето. Към днешна дата разликата между двата проекта е около 700к. а преди беше над милион.

2. Песента на Преслава достигна първо и второ място в двете най-важни платформи за стрийминг. Песента на Галин поне в спотифай не помириса дори топ 10.

''Той'' е жестока и като за нивото на Данна определено е нещо невиждано като успех, но ''Беден в сърцето'' (и като нищо да пропускам някоя друга която тук никой не счита за нищо) е с повече гледания, стрийминг и т.н. и т.н.

 

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Някои увиват много гадно, но не може да им се отрече, че са много талантливи. 

Значи, с циганите трябва по-така рязко. Оная вечер имаше 3 маси Брюкселски и Кьолнски мангали, но седяха кротко, щото знаят какво ги чака след по-предния петък на басейна. Даже цветя носиха на онази горе там на сцената, която сватосваше нек`ви набори...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Аз пък не разбирам това бутане на ''Просто секс'' и игнориране на ''Беден в сърцето''. Предполагам, че очакванията към Преслава са много по-високи от тези към Галин, но:

1. Преслава не избухна с началните гледания на Галин, но задържа по-стабилни такива във времето. Към днешна дата разликата между двата проекта е около 700к. а преди беше над милион.

2. Песента на Преслава достигна първо и второ място в двете най-важни платформи за стрийминг. Песента на Галин поне в спотифай не помириса дори топ 10.

''Той'' е жестока и като за нивото на Данна определено е нещо невиждано като успех, но ''Беден в сърцето'' (и като нищо да пропускам някоя друга която тук никой не счита за нищо) е с повече гледания, стрийминг и т.н. и т.н.

 

Можем да приемем, че Просто секс и Беден в сърцето са на едно ниво като популярност. Честно казано последната на Преслава дори не мога да я запея и ако има някакъв мини ален успех, той е заради името. 

За Той съм категоричен, че е над песента на Преслава. Данна е непознато име за да властва все още по всички платформи, бо е факт, че беше на много добри позиции в спотифай. Ако Преслава беше изпяла Той, вероятбо пак щеше да е с големия летен хит. За толкова силна песен става въпрос. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Alter Ego каза:

Тази песен е с вокали от някоя песен на Преса, но не се сещам коя. :cw:

 

И Мой на Алисия в самото начало.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче 2020 е много успешна и за Диона. Дори флопа и Те келас гони 3 милиона от 3 клипа... Ще мине Без теб и Да ти олекне😁

С три хита е за сега - Излъжи ме, Просто секс и Къде си. 

  • Like 1
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Софка и Коце са направили 7 милиона на Проблем с изтрития фен клип за 25 дни. 

100 живота колко имаше за, първия месец? 

Фен клипа беше изтрит на 800к. В нейбъла пише точно 830к. 

Иначе 100 живота беше с общо 7.2М за месец.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Фен клипа беше изтрит на 800к. В нейбъла пише точно 830к. 

Иначе 100 живота беше с общо 7.2М за месец.

Тоест Софка и Коцьо ще я минат впредвид, че все още правят по 200ка. Ако не бяха изтрили фен клипа дори до сега да имаха 8 милиона... Сериозни претенденти ще се окажат за хит на годината. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче сега виждам, че Преслава месец след излизането си прави по 100 ка на последната боза. 

Къде са сега дежурните хейтъри да коментират уж флопа... 

@pechenko

Трябва да си върнеш думите назад 😁

Screenshot_20200719_232232_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Тоест Софка и Коцьо ще я минат впредвид, че все още правят по 200ка. Ако не бяха изтрили фен клипа дори до сега да имаха 8 милиона... Сериозни претенденти ще се окажат за хит на годината. 

 

Да и ще имаме мега силен топ 2 който трудно ще бъде минат. 100 живота обаче мачка и с други допълнителни неща. 

Над 5000 клипове в тик ток(младата аудитория която не ходи по дискотеки), много клипчета с страшни приеми, първата бг песен била на първо място в всички топ платформи за музика итн...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

боже вижте сторито на Галин..... какво е качил

МТСП призовава компетентните органи да свалят клипа с проявената жестокост, а хората и медиите, които са го споделили - да го изтрият, за да бъде съхранена самоличността и достойнството на детето.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Runevski каза:

Бях забравил за тази от Съни, питах за отровния вкус, разбира се 😂 Освен тази с Нина, друга нейна не съм и слушал, и при другите от нейния "ранг" е така. Сега се сетих за първата Даниела:

 

Тая само аз и ти я знаем. И Господари на ефира:

 

преди 31 минути, DarkChild каза:

Кали не е никакъв авторитет.

Тя е най-бездарната мангалка. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Да и ще имаме мега силен топ 2 който трудно ще бъде минат. 100 живота обаче мачка и с други допълнителни неща. 

Над 5000 клипове в тик ток(младата аудитория която не ходи по дискотеки), много клипчета с страшни приеми, първата бг песен била на първо място в всички топ платформи за музика итн...

За 1 и 3 съм съгласен. Ама за 2 за приемите... Едно, че клубовете са полупразни, второ че мернах няколко клипа, в които доста умряло беше положението, но го отдавам на ситуацията, а не поставям под въпрос успеха на песента. 

Като цяло приемите по клубовете за мен не са кой знае какъв аргумент. Ако знаеш как хората откачат на мазнотии на Стораро, Азис, Теда Ломска и т. Н., но няма кой да ги качи тук и да ги набива на очи. Нормално е като се качват такива клипове основно на Галя и Преса, да оставят такова впечатление. И любината ти Гпса е с топ приеми. Имах възможност да се убедя и лично, а и от Видин потвърждават наблюденията ми. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този ми прилича новата кукла на Галин - не му знам име, нито фризьор ли е или гримьор, затова не дадох снимка по-рано :D Еднакво изкуствени във физиономията.

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

На този ми прилича новата кукла на Галин - не му знам име, нито фризьор ли е или гримьор, затова не дадох снимка по-рано :D Еднакво изкуствени във физиономията.

 

 

Момчил Спасов, фризьор е :D Но имаш право, имат доста голяма прилика с АдЪм (четете го с ударение на Ъ-то, нека им е гадно на Алфа).

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе след като отняколко дни обсъждаме как Галин е Маман, какъв е шанса да си качи ценоразписа за масажи на стори??? :D

https://www.instagram.com/stories/galin_music/2357018698652234344/

  • Haha 5
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...