Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , NazzkO каза:

Не знам как му се кефите на този... изключително гнусен... през 2020 чалгата би следвало да звучи малко по-модерно според мен. Хубаво, че е масово неизвестен и дано така да си остане. 

 Тогава се кефи на Гейлин и неговите модерни неща.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Тези издават по-често от Андреа едно време. 

Аз мислех, че "GPS-а" им е лятното парче.:huh: Галин и той скоро пусна с Диона, а сега и с Теди. Мда, определено си личи как Алфите нямат пари за сметки - с нов клип всеки месец:1000(33):

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Ако Меди е топ име, значи в момента имаме поне 30 топ имена. Много звИзди нещо!💅

Топ име не е, има твърде малко песни и още няма разпознаваем турбо хит. Обещаващ е, но ми се струва, че няма да стане мегазвездата, за която го гласим. 

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Аз мислех, че "GPS-а" им е лятното парче.:huh: Галин и той скоро пусна с Диона, а сега и с Теди. Мда, определено си личи как Алфите нямат пари за сметки - с нов клип всеки месец:1000(33):

Е те ако проектите са като GPS-a - музика и текст на дебютант, клип с телефона... и аз мога да пускам проект всяка седмица.

преди 1 час , Willy каза:

Робов и Цура май ще са първи от 💎. Янева трябва да каже кога да я пуснат.

И на мен така ми изглеждаше, ама според мен протестите объркаха сметките. Тийзваха агресивно точно тоя клип, сега май Денис и Анелия ги изкарват на преден план.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Senhor каза:

Емилия няма ли да изненада и избухне със самостоятелна песен, че такава не е имала вече 2 години? Смешно е леко.

Вярно, че 2020 е много тежка и продължителна, но от "За тебе братко" мина малко повече от месец, а не две години :laughing:

Между другото май клипът й е свален, не го намирам, само аудиото. Някой знае ли защо?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Вярно, че 2020 е много тежка и продължителна, но от "За тебе братко" мина малко повече от месец, а не две години :laughing:

Между другото май клипът й е свален, не го намирам, само аудиото. Някой знае ли защо?

Аз тези римейкове не й ги броя. Реално тя от Само тебе искам насам има само дуети. Не е нормално това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Аз тези римейкове не й ги броя. Реално тя от Само тебе искам насам има само дуети. Не е нормално това.

Не е, разбира се. "В София дойде" трябваше да си я направи соло и ако не беше качена в неефективен канал, даже щеше да мине успеха на "Само тебе искам" заради инерцията от предните хитове. 

Само Алисия е по-зле - тя последно се разписа солово лятото на 2018, но и преди това имаше много натрупани дуети.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Е те ако проектите са като GPS-a - музика и текст на дебютант, клип с телефона... и аз мога да пускам проект всяка седмица.

Сега погледнах, Джпс-а е на някакъв/а Маджуна (???), за "Просто секс" са се бръкнали за Ганев. Плюс това нали и режисьор трябва, а и искат да са маркови... Не е съвсем без разходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Между другото май клипът й е свален, не го намирам, само аудиото. Някой знае ли защо?

Поради някаква причина е направен да се показва само, ако имаш директен линк към него. Не излиза в търсачката и от канала й.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Анелия пауза от 9 месеца имала ли е преди? 

Може би когато роди. Добре й се отразява според мен след поредицата от безумия, които пусна кулминацията на които беше гъзарка. Нека си почине колкото трябва и след това да се завърне с продукция на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, fearless` каза:

Може би когато роди. Добре й се отразява според мен след поредицата от безумия, които пусна кулминацията на които беше гъзарка. Нека си почине колкото трябва и след това да се завърне с продукция на ниво.

Хич да не се връща!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Сложили Магда, а Райна я няма...

Гласуването е стартирало на 01. юли и съответно постера е бил готов тогава, а песента на Райна излезе след това.

Не търси нищо тенденциозно в избора на изпълнители! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

 Тогава се кефи на Гейлин и неговите модерни неща.

Кое му е модерното на Галин в звученето. Не следиш коментарите ми внимателно, сигурно си се прихласнал по меди хахаха

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, NazzkO каза:

Кое му е модерното на Галин в звученето. Не следиш коментарите ми внимателно, сигурно си се прихласнал по меди хахаха

Не съм се прЕхласнал, но е най-нормалният от всички и се отива да прави музика, а не циркове. Това е похвално.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...