Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , asylum каза:

Мисля, че е редно да коментираме основно Ариа. С кого я искате в дует? Да пусна ли тема? :D

Предстоят две дуетни песни от Ариа - една с мъж, а след това и една с жена. Много дуетно стана това лято.

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, penakavalli каза:

Предстоят две дуетни песни от Ариа - една с мъж, а след това и една с жена. Много дуетно стана това лято.

Дано да е с Анелия Гъзарката.

преди 53 минути, Dominatora каза:

Ама разбира се как дори като анкета я пусни

По-скоро тема за общи приказки, както имат други звезди. 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Vancho каза:

Лол днес излиза Деси? Супер. Много добра загрявка ни правят преди Галена и Криско.

 

Да вярваме ли на Криско че песента е неритмична или си прави майтап с нас?!🤬

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Да вярваме ли на Криско че песента е неритмична или си прави майтап с нас?!🤬

"Даже на моменти е само мична" баше писал. Ебава се според мен, очаквам нещо тип "Да или не", даже малко по-чалгаризирано.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Да вярваме ли на Криско че песента е неритмична или си прави майтап с нас?!🤬

Не. Вярвам само, че това ще е хита на годината! Летните песни на Криско винаги гърмят здраво - Базука, Дали това любов е, Да или не и т.н... тая няма да е изключение!

  • Like 2
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

А какви брутали имахме 2015! Най-силната година за десетилетието. Ocko at his best!

 

Най- после ще чуя на живо Майната ти Свети Валентин и Проблем и ще го видя,че не съм го виждала от декември. Добре, че е нета, че да си пишем. 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Най- после ще чуя на живо Майната ти Свети Валентин и Проблем и ще го видя,че не съм го виждала от декември. Добре, че е нета, че да си пишем. 

Смаза с двата дуети. В момента е най-силния за годината като цяло, с два огромни хита.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май 2015-декември 2016 е най-силният период за чалгата в последните 10 години, тогава имаха страшна конкуренция от попа и почти нямаше слаби песни. В твоите очи, Караваната, Парата ако хвана, Болка в минути и Обичай ме през 2015, Не ме заслужаваш може би ми е любимата чалга песен за последните години, Пей сърце, Дай ми още, на Десислава песните от 2016. Много се отпуснаха сега, добре, че навлязоха новите имена малко да раздвижат обстановката.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Смаза с двата дуети. В момента е най-силния за годината като цяло, с два огромни хита.

И той така казва,че в момента неговата песен е най-големия хит и гърми навсякъде и я слушали и хора, които не слушат чалга, а мой колега ми каза,че я пускали по няколко пъти на вечер.  Също Коце казва,че Проблем е най-големия му хит до момента тъй като много бързо направи гледания от предната.

А Преслава просто си има фенове, не че песента й е нещо- просто хората гласуват, защото е Преслава, а не заради песента.

Единствено в Сигнал.бг Проблем не стигна номер 1, а само до номер 2 заради Преслава, но навсякъде хита е Проблем. никаква Преслава. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

И той така казва,че в момента неговата песен е най-големия хит и гърми навсякъде и я слушали и хора, които не слушат чалга, а мой колега ми каза,че я пускали по няколко пъти на вечер.  Също Коце казва,че Проблем е най-големия му хит до момента тъй като много бързо направи гледания от предната.

А Преслава просто си има фенове, не че песента й е нещо- просто хората гласуват, защото е Преслава, а не заради песента.

Единствено в Сигнал.бг Проблем не стигна номер 1, а само до номер 2 заради Преслава, но навсякъде хита е Проблем. никаква Преслава. 

 

Проблем се бори с 100 живота за хит на годината. Отдавна е минала и смазала Беден в нослето.

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, devotioner каза:

Май 2015-декември 2016 е най-силният период за чалгата в последните 10 години, тогава имаха страшна конкуренция от попа и почти нямаше слаби песни. В твоите очи, Караваната, Парата ако хвана, Болка в минути и Обичай ме през 2015, Не ме заслужаваш може би ми е любимата чалга песен за последните години, Пей сърце, Дай ми още, на Десислава песните от 2016. Много се отпуснаха сега, добре, че навлязоха новите имена малко да раздвижат обстановката.

2016 топ имената разбиха, но 2015 Оцко направи тотални хитачки и на дъната. Димана, Татяна, дори и Хоанг, имаха хитове. Много изпълнители имаха и най-силната си година тогава. Галена, Фики, Галин, Яница, Теди, Рокса...

Още едно бруталче!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...