Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много съм впечатлен от Меди, почти всяка вечер е на участие и винаги е на живо. И пее страхотно, без да говори простотии, а си прави купон. От мъжете може би прави най-добрите участия, само да понатрупа още някоя песен и няма да има кой да го пипне.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, devotioner каза:

Много съм впечатлен от Меди, почти всяка вечер е на участие и винаги е на живо. И пее страхотно, без да говори простотии, а си прави купон. От мъжете може би прави най-добрите участия, само да понатрупа още някоя песен и няма да има кой да го пипне.

И е добряк и супер възпитан!
Хората го усещат и много му се кефят. Скоро излиза новата му песен.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена и Криско излиза края на седмицата. 

Криско я определя като "неритмична и прилилаща на Не сме безгрешни". 👁👄👁

  • Like 1
  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, може да се каже, че аз бях първи, когато предрекох, че Меди ще е сред топ имената, още като пусна "Само да те питам". Тогава ми говорихте колко е зле и как не става за нищо.

Но 2 години по-късно... вижте какво прави. И аз една вярна прогноза да имам за това десетилетие. :D 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

1 година от хитът на 2019

 

И има много голям стейинг Пауър. Още от първите секунди се разпознава и се кефят хората. Преслава смаза Галена през 2019 и Галка ѝ го върна през 2020 хаахаха. Да се сдобряват и да пускат дует номер 3, с който ще пръснат. 

преди 1 час, Роско каза:

Меди пръска !! 😎

 

Не знам как му се кефите на този... изключително гнусен... през 2020 чалгата би следвало да звучи малко по-модерно според мен. Хубаво, че е масово неизвестен и дано така да си остане. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

И има много голям стейинг Пауър. Още от първите секунди се разпознава и се кефят хората. Преслава смаза Галена през 2019 и Галка ѝ го върна през 2020 хаахаха. Да се сдобряват и да пускат дует номер 3, с който ще пръснат. 

Чак пък смаза? Хд

Не е като Галена да няма 4 хита и същите гледания като Преслава с 8 песни. "Смаза" е думичката за поне 6-7 имена към Преси 2016.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно нивото на чалгата много е паднало... и новите в масовата си част не стават за нищо. Ариа, адресира, Лидия, змеди, Теди... дъно до дъно. Алпите тръгнаха добре миналата година, но това лято изпростяха прекалено много за вкуса ми. Не ме кефи 18 годишната лидака да прилича ма 30 +, вече с операции и да пее как ще Моне всички и ще ѝ пръскат панаира... ДА, чалгата винаги р била музика за забавление, а през лятото особено с лековати текстове и т.н, но едно е да си пуснеш Всичко води към теб, Невъзможно е да спрем, Дявослко желание или Стара каравана, съвсем по друг начин звучат джпса и последната на Галин и Теди... предпочитам да си слушам старите тупалки, вместо тия чекии 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Чак пък смаза? Хд

Не е като Галена да няма 4 хита и същите гледания като Преслава с 8 песни. "Смаза" е думичката за поне 6-7 имена към Преси 2016.

Все тая, разбра ме. Галена си държи от 2010 стабилно ниво и май не е имала спадове като Преса в Чуплива и влюбена и Аматьорка, но миналата година Преслава пусна албум, истерията с носа помогна на Пиян и т.н. А Галя просто все едно ѝ липсва малко късмет. 100 живота избухна, сега ще счупят с Криско всичко, а точно това лято пандемия и самата тя изкара вируса... и все пак до момента няма стигане за годината. Има още много хляб и в двете още. Никоя малка дрисла няма тяхното излъчване и хъс. И харизма. Само Анелия ми се губи още, но може и да изскочи и тя

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

 

Не знам как му се кефите на този... изключително гнусен... през 2020 чалгата би следвало да звучи малко по-модерно според мен. Хубаво, че е масово неизвестен и дано така да си остане. 

???

Да не би Шефката, Пиян, Ламборджини и Беден в сърцето не са с мазни отсвири? Кое точно им е модерното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

???

Да не би Шефката, Пиян, Ламборджини и Беден в сърцето не са с мазни отсвири? Кое точно им е модерното?

От това съм си пускал само Пиян ахахах. И да, доста по-поносима ми е. А и Галя и Петя нямат излъчване на продавач на дюнер от арабски произход. Но е въпрос на вкус, щом ви допада творчеството му 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, devotioner каза:

Много съм впечатлен от Меди, почти всяка вечер е на участие и винаги е на живо. И пее страхотно, без да говори простотии, а си прави купон. От мъжете може би прави най-добрите участия, само да понатрупа още някоя песен и няма да има кой да го пипне.

800 лв.нормално да има участея всяка вечер

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Donatella каза:

800 лв.нормално да има участея всяка вечер

Дори и за толкова да беше. Я категорията в Пайнер са на толкова, защо никой не ги кани? И колко мислиш, че взимат певиците, обявяващи хонорар 2000-2500, преди да направят отстъпка, а след това разделят с продуцента? Нали реват за работа - да си намалят хонорарите. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Радко Петков е 1000лв, но не е всяка вечер някъде. За клубовете Меди е перфектен - нисък хонорар, но пък за сметка на това клубът се пръска. Работи страшно много, успя да се наложи без голяма продуцентска компания и реклама, супер много се кефя на пробивни хора като него. Не се е забъркал в един скандал, не говори против колегите си(поне не се е разбрало за такова нещо), бачка си и се развива. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Гальо каза:

Нямам търпение за дуета на Галена и Криско, само защото всички ще забравим, че повърнята на Галин и Теди е излизала въобще. Да го пускат още утре

Първо един друг дует ще излезе...😊🤷‍♂️

  • Wow 4
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакват се много силни премиери идните седмици - Емилия & Фики, Крилена, Анелия & Денис, Меди, Доника и Галена, надявам се Робов и Янева. Емилия според мен пак ще поднесе изненадата на сезона и ще избухне. Може би и Преслава ще пусне още нещо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Screenshot-20200719-150723-You-Tube.jpg

"Пай ще си останеш" - егати гадната обида:cry:Трябваше наистина да я включи в текста! Ако Преса някога я изпълни на концерт, дано изпее тази фраза :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , devotioner каза:

Очакват се много силни премиери идните седмици - Емилия & Фики, Крилена, Анелия & Денис, Меди, Доника и Галена, надявам се Робов и Янева. Емилия според мен пак ще поднесе изненадата на сезона и ще избухне. Може би и Преслава ще пусне още нещо.

+ Лидия,Десита

 

Screenshot_20200718-213907_Instagram.jpg

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...