Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Усещам, че са се постарали, надявам се да е много яка песен с интересен видеоклип, пак ще е в нейния канал, да яхне вълната от "Джале". И дано не е мазно, но каза, че Фики ще е доста различен, след "Капките" доста си промених мнението за него и очаквам нещо хубаво, дано се окажа прав, ако преди половин година някой ми кажеше, че ще се радвам на дует между нея и него... Особено след онова нещо, дето напрви с Деси. Но очевидно...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка си е, малко е напълняла, но на видеото си беше красавица, по принцип трябва да се спре с тези визии по бодита, на години стана, но като гледам сценарият е такъв, пистолети, ще е със сюжет явно.

https://www.facebook.com/emilia.online/videos/2961981037239505

Ето тук е много яка, все едно времето е спряло, без грим и с великите балади.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Senhor каза:

Меди също изглежда брутално. Не се сещам за по-привлекателен мъж в българската музика.

Добър стайлинг и има нещо секси с мангалето. Но пък на живо не ми звучи така добре, както очаквам от ром

преди 4 часа , dan!el каза:

Поради някаква причина е направен да се показва само, ако имаш директен линк към него. Не излиза в търсачката и от канала й.

Май не е оправила правата. Вероятно не е знаела дори кой е текстописеца. 

преди 1 час, foxy_vd каза:

С Кокаинчо в момента държат най-големия хит. Ако не броим "GPS" на ония двете малките...

Гпс е тотален хит, но тук удобно го неглижират... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, foxy_vd каза:

Как вкарвате клипове и снимки тук бре? Направо му се ЕПМ на форума с новия формат.... :sneaky2:

Директно постваш линка и то автоматично си се актуализора като клип или снимка

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

 Гпс е тотален хит, но тук удобно го неглижират... 

Направо се ококорих в петък като видях как цялата дискотека е на черешата като го пуснаха!!! А на Кокаинчо със Софка и с Меди цепят мрака. Тая със Софка не знам още колко години ще я слушам в какви ли не варианти. Още през 90-те нек`ва гръцка беше и все хит да го ева...

А, стана! Мерси Слави, като от аналоговата ера съм, ама... :3:

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жипиеса иначе първоначално грам не ми харесваше, обаче ми се пускаше след другите и в крайна сметка ме зариби. За мен хитовете са тяка:

1. Проблем

2. 100 живота/жпс

3. Просто секс

4. Беден с кюфтета

5. Той

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Добър стайлинг и има нещо секси с мангалето. Но пък на живо не ми звучи така добре, както очаквам от ром

 

Че повечето роми звучат ужасно 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тези са сензация, няма какво да говорим, жалко, че като персони са не по-различни от Алфа сбирщината. Иначе при Коце и Софи е хита, днес едни приятели, дето не слушат чалга отдавна казаха, че имало една песен на Софи и Константин, май нова... И си говорят, мен ми е смешно щото от всички единствен продължавам да знам всички кокошки кои са, и всяка премиера, но си мълча... xaxa Та да, "Проблем" си е голяма работа.

И за протокола, Меди е великан, харизма, талант, другите там допълнения :D , песните... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо забравяте Сърце мое, И това ще отмине и Майната ти Св. Валентин. По-големи хитове са от песните на Преслава, Алфите, Данна итн... или броите за лятото?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говорех за летните песни. На Преслава песента ми харесва повече от всичко алфово, но не е някакъв хит. Имам супер високи очаквания към Криско и Галка, дано ги затвърдят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Криско

Анелия и Денис Теофиков

Емилия и Фики

Цветелина Янева и Александър Робов

От тези 4 очаквам ужасно много, със сигурност във всяка е вложена супер много и я гласят за летния хит. Като цяло Преслава трябваше да помисли повече, "Беден в сърцето" си е супер яка, обаче й трябва колаборация или нещо наистина брутално, ако няма скрит коз тази година е бита карта.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, devotioner каза:

Жипиеса иначе първоначално грам не ми харесваше, обаче ми се пускаше след другите и в крайна сметка ме зариби. За мен хитовете са тяка:

1. Проблем

2. 100 живота/жпс

3. Просто секс

4. Беден с кюфтета

5. Той

Аз като заклет фен на Галена трябва да призная че хит номер едно на лятото е 'Проблем'

1.Проблем

2.100 Живота

3. ДЖП-са ни МА намира

4.Той

5.Просто Секс

 

Песента на Преса дори не влиза в Топ 10

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, devotioner каза:

Жипиеса иначе първоначално грам не ми харесваше, обаче ми се пускаше след другите и в крайна сметка ме зариби. За мен хитовете са тяка:

1. Проблем

2. 100 живота/жпс

3. Просто секс

4. Беден с кюфтета

5. Той

А за мен

 

1. 100 живота

 

2. Проблем - все оше е нямала времето да се разгърне като първата

 

3. Гпс-а

 

4. Той

 

5. Просто секс

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...