Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче ако не бяха затворили държавата на петък 13-ти, това щеше да е първият НЕфлоп за Емануела от доста време насам. Въпреки ситуацията си е навъртял 3,3 млн, при отворени дискотеки и лансиране на песента, можеше да има поне 5.

 

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , gioksy каза:

На телефона не ми излиза готин... Ама евалата.. Крайно време беше 

Не ти и трябва, разликите като гледам са минимални. Ма не е зле, второкласника дето им е правил предния сайт май е стигнал 5-6ти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Соня Немска

Младата певица фокусира вниманието върху себе си с клипа “В сряда се приготви”. Специалистите й предричат отлична музикална кариера.

Специалистите сега: 👁👄👁

Младата?

И как точно фокусира вниманието върху себе си с клип. :D

Тез специалисти не са познали. :D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Соня Немска

Младата певица фокусира вниманието върху себе си с клипа “В сряда се приготви”. Специалистите й предричат отлична музикална кариера.

Специалистите сега: 👁👄👁

Специалистите сега: Рока лака, рока лака не излезоха така нещата. :dizzy:

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , devotioner каза:

От бг попа само Дара и Криско държат някакво ниво. Всяка песен на Дара се развива добре, макар и бавно, докато при Тита, Гера, Папи и другите положението е трагично. Дори и Скандау западат, но нека, Тото много се възгордя.

Сега чух част от на Илиян песента - звучи добре, но Теда и Гальо ще го затапят за съжаление. Дано я пуснат днес.

тази година от попаджиийте само Тита е с ХИТ !

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то на Глория цялата кариера й е базирана на Цеца, кое няма да й е любимо. Същите визии копира, даже беше любовница на най-големия мафиот навремето. 1:1 със Светлето.

  • Like 6
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, devotioner каза:

Е то на Глория цялата кариера й е базирана на Цеца, кое няма да й е любимо. Същите визии копира, даже беше любовница на най-големия мафиот навремето. 1:1 със Светлето.

Даже направи и дует с група Луна. :D

https://www.youtube.com/watch?v=Zp6eKHEM9RQ

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Решителен поврат в кариерата и на певица оказва приятелството и с Фики Стораро. Двамата се запознават се в Китен, в популярно заведение, където тя пее по това
време. Фики е силно заинтригуван от визията и таланта на младото момиче. Той е човекът, който я води на прослушване в студиото на “Пайнер”.

  • Haha 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.07.2020 г. от 16:41, Slavi каза:

Скандален е. Да е жив и здрав, щом му прай кеф. Интересна драг кралица е. Шокира ме, де! 

Гърците са друго тесто. Там ксчествената музика има кой да я оцени. Комерса също го има, но не за сметка на качествоти. Изпълнители като Йоргос Самбанис, Петрос Яковидис са на върха благодарение на стойностни песни. Тук хората не се вълнуват от качествена музика и публиката е неблагодарна... 

Чакай, чакай. Тук има чивия, която съм изпуснал. Кое е шокиращото за което с @Роско говорите. От постове за Галена и Кали не разбрах. Какво е новото ни разкритие? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, ANGEL каза:

Чакай, чакай. Тук има чивия, която съм изпуснал. Кое е шокиращото за което с @Роско говорите. От постове за Галена и Кали не разбрах. Какво е новото ни разкритие? 

Че един бивш потребител на форума е станал драг кралица :D 

Зариби ме, ама е като копие на Чужда на Джула

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...