Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Slavi каза:

Явно е. Щом една Галена или Янева, които имат възможности, предпочитат в крайна сметка да се доверят на Ганев в 80% от случаите... 

Айде, другите са ясни, ама тези, които могат да си позволят защо тъппат по утъпканите пътеки...

Мара и Ема май често си позволяват кавъри само, но рядко се овенчават с успех опитите им. 

 

От ''Смелите'' насам Емилия е снимала три гръцки кавъра.

- Просто те убивам.

- Да бях от гадните

- По-силна ставам.

Само последната никой не забеляза. 

 

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Гръцките кавъри от едно врме съм забелязал, че ги взимат Емилия, Камелия, Мария и Стораро. Особено последните години масово са само те. 

Най яките гръцки кавъри си стоят незакупени от БГ. Купуват стари и треторазрядни песни в повечето случаи. Стораро преди купуваше добри кавъри, но последните 2 години им прави нелегални версии и ги пуска в своя канал, който не е монетизиран. Може би иска да провери ще има ли успех и ако има тогава да уговори и олати за правата. Кама беше купила не осибено яка песен на Пеги Зина и я напрсви 10 пъти по добра от оригинала. Марчела и гръцко и сръбско опорочава. Направо безчинства с жестоките хитове. На Ема и се полупават, ама малко прекали с тоя Нино. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

От ''Смелите'' насам Емилия е снимала три гръцки кавъра.

- Просто те убивам.

- Да бях от гадните

- По-силна ставам.

Само последната никой не забеляза. 

 

Дуета с Тони не е ли гръцки кавър?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

О, разбира се. Него изобщо не го броя - прочетеш ли Стораро ти става ясно, че е гръцко.

И "Без въпроси" е кавър. "Завинаги" - сърбски кавър.

Нещо летно и авторско. :ba:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

От ''Смелите'' насам Емилия е снимала три гръцки кавъра.

- Просто те убивам.

- Да бях от гадните

- По-силна ставам.

Само последната никой не забеляза. 

 

За сметка на това все по често залага на кавъри на бг хитове... От една страна съм ЗА, но тя малко прекалява. Тази гофина 2 проекта и 2та кавъри на стари песни. 

 

С Без въпроси и Как да изтрезнея излвзоха все пак 5.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Slavi каза:

Най яките гръцки кавъри си стоят незакупени от БГ. Купуват стари и треторазрядни песни в повечето случаи. Стораро преди купуваше добри кавъри, но последните 2 години им прави нелегални версии и ги пуска в своя канал, който не е монетизиран. Може би иска да провери ще има ли успех и ако има тогава да уговори и олати за правата. Кама беше купила не осибено яка песен на Пеги Зина и я напрсви 10 пъти по добра от оригинала. Марчела и гръцко и сръбско опорочава. Направо безчинства с жестоките хитове. На Ема и се полупават, ама малко прекали с тоя Нино. 

Любимия ми Камин кавър :

 

Даже ако помниш тогава се говореше, че автора продал правата едновременно и на Камелия и на Панос и тя беше мега разочарована, че преди да пусне клипа Панос си пусна версиата. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сашо каза:

Любимия ми Камин кавър :

 

Даже ако помниш тогава се говореше, че автора продал правата едновременно и на Камелия и на Панос и тя беше мега разочарована, че преди да пусне клипа Панос си пусна версиата. 

Да, бе. Нищо че направи още 5 негови кавъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Сашо каза:

Любимия ми Камин кавър :

Даже ако помниш тогава се говореше, че автора продал правата едновременно и на Камелия и на Панос и тя беше мега разочарована, че преди да пусне клипа Панос си пусна версиата. 

Имам интервюто на Камелия от "Сигнал+" на запис някъде в архива си, но не ми се дири. Там тя казва, че не е виновен Панос, нито гръцкият композитор, който е предложил песента първо на нея, заедно с "Еротика", тя я е закупила и имат договор за това. След като е взел парите от Кама през март, гръкът я е продал на Панос и човека си я пуска през май, което е ОК. Въпросът е, че Пайнер забавиха излизането на албума с 3 месеца, като се оправдаха с този на Галена.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Имам интервюто на Камелия от "Сигнал+" на запис някъде в архива си, но не ми се дири. Там тя казва, че не е виновен Панос, нито гръцкият композитор, който е предложил песента първо на нея, заедно с "Еротика", тя я е закупила и имат договор за това. След като е взел парите от Кама през март, гръкът я е продал на Панос и човека си я пуска през май, което е ОК. Въпросът е, че Пайнер забавиха излизането на албума с 3 месеца, като се оправдаха с този на Галена.

А, намерих го....

Камелия за кавърите в албума си

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

11 милиона гледания за 2 месеца и 8 дни!

Ходих 2 вечери в Слънчев бряг да видя как е това лято и я пускаха. Не ме впечатли приема и в "Мания" и в "Корнера". Бях с един "галенин", който беше запазил в "Корнера", за да ме води на Галена. И вечерта преди да идем Галена отказа заради корана-измамата. И с кой я замениха? - с Преса. 😀 

Аз му викам: - Айде да идем на Преса, че не съм я гледал в клуб след обезобразяването! Ако искаш може и в "Габаната" на Емануела, която е залепена за "Корнера". Но той направи полудя и земята обърна, за да ме заведе в "Мания", въпреки, че там бе пияницата от Белотинци - Константин. Здрав цирк стана, наркомана излезе в 01:00 часа и с малка пауза беше до 04:00 часа. Здрав купон направи, но тазгодишните хитчета са зле, наистина. И е толкова празно навсякъде, че имам чувството, че сме извън сезона, а не в пика му. Само българи и само в чалга клубовете около "Кубан". Малко народ по какаото им и до там. Празно, та празно...

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...