Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Slavi каза:

За сметка на това все по често залага на кавъри на бг хитове... От една страна съм ЗА, но тя малко прекалява. Тази гофина 2 проекта и 2та кавъри на стари песни. 

 

С Без въпроси и Как да изтрезнея излвзоха все пак 5.

Да, но аз не те цитирах толкова заради номера на кавърите колкото за хитовостта. Лично за мен на Емилия кавърите почти винаги и се получават и са топ хитове. Както се вижда от 6 кавъра, 3 са тотални хитове, една е доста популярна песен а ''Завинаги'' е класа. Реално само с ''По-силна ставам''. Виж за Мария си напълно прав. През последните години има едно 10 кавъра и от тези само ''Да ме гали'' стана хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Пише едитед, тоест коментара е сменен впоследствие. Що за идиоти има... 

Да, да и аз си едитирах този коментар на 1.3к лайкове и се очудих колко допълнителни харесвания са стигнали. Ама те 2013 точеха лиги по нея в Ватреното.

Screenshot-20200714-180040-You-Tube.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

Да, но аз не те цитирах толкова заради номера на кавърите колкото за хитовостта. Лично за мен на Емилия кавърите почти винаги и се получават и са топ хитове. Както се вижда от 6 кавъра, 3 са тотални хитове, една е доста популярна песен а ''Завинаги'' е класа. Реално само с ''По-силна ставам''. Виж за Мария си напълно прав. През последните години има едно 10 кавъра и от тези само ''Да ме гали'' стана хит.

Без въпроси, По силна ставам са си флопове, но другите са сред най силните и, да. Завинаги също е по скоро флоп, въпреки, че я обожавам. 

Ема като цяло често прави кавърите по добри от оригиналите. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

ezvgwdwuwamikay-1591032565.jpg

 

Ариана гранде, Шон Мендес, Камила Кабело протестират, искат отваряне на концертните зали.

Шон Мендес протестира за това Ник Джонас да се разведе, за да може отново да.. си играят в студиото.

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Donatella каза:

Сузанита

 

Screenshot_20200714-194246_Instagram.jpg

Отишла е с нейното патенце да ѝ слагат устниии... кой ще кифлее?

  • Haha 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Имам интервюто на Камелия от "Сигнал+" на запис някъде в архива си, но не ми се дири. Там тя казва, че не е виновен Панос, нито гръцкият композитор, който е предложил песента първо на нея, заедно с "Еротика", тя я е закупила и имат договор за това. След като е взел парите от Кама през март, гръкът я е продал на Панос и човека си я пуска през май, което е ОК. Въпросът е, че Пайнер забавиха излизането на албума с 3 месеца, като се оправдаха с този на Галена.

А защо от тогава досега не е направила друга такава авторска? Сега няма кой да ѝ бави проектите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...