Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кали като човек наистина е малко гадна, но в Пайнер разби с доста успешни, добри и различни песни. ''Като те почна'' я върна жестоко в играта. Пък и почти винаги къртеше с приеми.

Тва е доста яко. Последния припев също е интересен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, devotioner каза:

Е, това са все песни преди 2010, когато чалгата беше на съвсем друго ниво, тогава се слушаше много по-масово. Сега почти няма песен на това ниво, освен може би Шушана, Хабиби и Мотел, все кючеци.

Пей сърце си е ежегоден химн на лятото, В твоите очи е еталон за стойностна чалга песен. Знам диагнозата може би е най-близо до гореспоменатите песни, но пак излезе късно и не хвана огромния чалга бум 1998-2007. 

Неоспоримо всичко написано е така. Но аз миналото лято за 3-4 излизания не съм чул Пей сърце. За мен Стара каравана е химн на лятото. 

Песните, изброени от мвн са химнове за всеки повод и всяко време. Две сърца, Луда по теб и Милиони звезди съм ги слушал в чалготеките из цяла БГ и на ретро и на нормална вечер. Знаят ги децата родени след излизането им. И не е само, защото са от периода, който спомена, а защото не са правени за клубовете. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Но по принцип отбягвам да коментирам тази тема, защото накрая излизам 'злобен'.

Ами да не коментираме тогава. И да дискутираме едва ли ще получим някво велико прозрение. По-добре да се поздравим с една песен на Галена, която не мога да понасям, но пък няма никакво съмнение, че е най-големият й хит ... в тик-ток. С близо 5К видеа.

 

  • Wow 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Ами да не коментираме тогава. И да дискутираме едва ли ще получим някво велико прозрение. По-добре да се поздравим с една песен на Галена, която не мога да понасям, но пък няма никакво съмнение, че е най-големият й хит ... в тик-ток. С близо 5К видеа.

 

От дуетите на Галс и Прес, този ми остава любим. Заслужаваше някакъв скандален арт черно-бял клип.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Slavi каза:

Не вярвам това да е Ивъла. Имам го в приятел във фб и изглежда нормално момче. 

Той май завърши нещо за монтаж в Натфиз. 

 

 

Баш той е. Виж му татоса на рамото.  И аз съм в потрес. 

  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Сашо каза:

А и нали въпросния Шулевна каза, че са ивикали фен на Малина от форума и даде линк към човека. 

уоу прав си 😮 #шокирах се

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

От дуетите на Галс и Прес, този ми остава любим. Заслужаваше някакъв скандален арт черно-бял клип.

 

Не ми харесва. И трите им песни са слаби ... но може би най-добре ми понася "Хайде, откажи ме". Поздравче.

Май е време да пуснат нов дует след който повече няма да се чудим кой е най-големия хит на Галче? Не мислиш ли? 🥰

  • Like 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога някоя чалгарка ще направи такава песен? Това се отнася най-вече за старите чанти. Глория, на теб говоря. Ето клип за 2.99 евро, но приятен и стилен. Песента - страхотна. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

Тъкмо се сетих тия дни какво става със Сиса. Последното, което знам, е че беше леко превъртяла. Сега не знам как е.

Полина едни време визуално ми напомняше на Силвия. Явно приликите между тях са повече от визуални😁

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Полина едни време визуално ми напомняше на Силвия. Явно приликите между тях са повече от визуални😁

Ее, ти пък. Полина беше красива, макар и с говеждо изражение. Освен това имаше и стройно тяло. Не че Силвия е била грозна. но винаги е била огромна 😃

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Сашо каза:

Баш той е. Виж му татоса на рамото.  И аз съм в потрес. 

Скандален е. Да е жив и здрав, щом му прай кеф. Интересна драг кралица е. Шокира ме, де! 

преди 3 минути, DarkChild каза:

Кога някоя чалгарка ще направи такава песен? Това се отнася най-вече за старите чанти. Глория, на теб говоря. Ето клип за 2.99 евро, но приятен и стилен. Песента - страхотна. 

 

Гърците са друго тесто. Там ксчествената музика има кой да я оцени. Комерса също го има, но не за сметка на качествоти. Изпълнители като Йоргос Самбанис, Петрос Яковидис са на върха благодарение на стойностни песни. Тук хората не се вълнуват от качествена музика и публиката е неблагодарна... 

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Ее, ти пък. Полина беше красива, макар и с говеждо изражение. Освен това имаше и стройно тяло. Не че Силвия е била грозна. но винаги е била огромна 😃

И Поля е едра. Имат нещо общо в суратите. А и по дух си приличали🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Гърците са друго тесто. Там ксчествената музика има кой да я оцени. Комерса също го има, но не за сметка на качествоти. Изпълнители като Йоргос Самбанис, Петрос Яковидис са на върха благодарение на стойностни песни. Тук хората не се вълнуват от качествена музика и публиката е неблагодарна... 

Да, това е ясно. Но в същото време това, което Глория ни поднася последното десетилетие, че и повече, не мога да го нарека качествена музика и пак стига до кривата круша. Поне правѝ хубави неща, а не бози, които са гарантирани провали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Vancho каза:

Не ми харесва. И трите им песни са слаби ... но може би най-добре ми понася "Хайде, откажи ме". Поздравче.

Май е време да пуснат нов дует след който повече няма да се чудим кой е най-големия хит на Галче? Не мислиш ли? 🥰

На Преса дуетите не са и сила. Може би най успешният и е с Елена като се замисля. Галя и Деса са кралици на дуетите обаче. Дуетите са им сред най силните проекти. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Да, това е ясно. Но в същото време това, което Глория ни поднася последното десетилетие, че и повече, не мога да го нарека качествена музика и пак стига до кривата круша. Поне прави хубави неща, а не бози, които са гарантирани провали.

Ами излиза и евтино. Записва в нейното студио, Калин Димитров вероятно е най евтиния компизитор в жанра, но да. Да пуска по 1 силна песен ако ще годишно, но да е на високо ниво и да се отличава от плявата. 

Иска ми се и на мен Деса да залага на гръцки кавъри, ама кой ни слуша... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Иска ми се и на мен Деса да залага на гръцки кавъри, ама кой ни слуша... 

Аз не искам да са кавъри. Искам авторски. Да работят директно с чужди композитори, ако може, но за авторски песни. Едва ли е чак толкова скъпо.

Ето, на Кокину, която e никаква певица, песен ѝ написа композиторът на Toy от Евровизия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Ами излиза и евтино. Записва в нейното студио, Калин Димитров вероятно е най евтиния компизитор в жанра, но да. Да пуска по 1 силна песен ако ще годишно, но да е на високо ниво и да се отличава от плявата. 

Иска ми се и на мен Деса да залага на гръцки кавъри, ама кой ни слуша... 

Гръцките кавъри от едно врме съм забелязал, че ги взимат Емилия, Камелия, Мария и Стораро. Особено последните години масово са само те. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

На Преса дуетите не са и сила. Може би най успешният и е с Елена като се замисля. Галя и Деса са кралици на дуетите обаче. Дуетите са им сред най силните проекти. 

Да не забравяме и Коце. Някой помни ли последният му огромен самостоятел хит? Сигурно е преди 10 години.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Аз не искам да са кавъри. Искам авторски. Да работят директно с чужди композитори, ако може, но за авторски песни. Едва ли е чак толкова скъпо.

Явно е. Щом една Галена или Янева, които имат възможности, предпочитат в крайна сметка да се доверят на Ганев в 80% от случаите... 

Айде, другите са ясни, ама тези, които могат да си позволят защо тъппат по утъпканите пътеки...

Мара и Ема май често си позволяват кавъри само, но рядко се овенчават с успех опитите им. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Явно е. Щом една Галена или Янева, които имат възможности, предпочитат в крайна сметка да се доверят на Ганев в 80% от случаите... 

Айде, другите са ясни, ама тези, които могат да си позволят защо тъппат по утъпканите пътеки...

Мара и Ема май често си позволяват кавъри само, но рядко се овенчават с успех опитите им. 

 

Защото толкова им е акълът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...