Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Alter Ego каза:

Кали и Мара бяха най-редовните гости в Автограф, сега кой ще се подписва в книгата на Галя? :74:

Юнона, Роксана и Илиян. 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Защо напускаш Планета? Защото отивам на друга вселена.

- Кефи ли те новата на Райна? Не съм я слушала. (В траур съм)

- Мале как съм ги навила тия ръкави, все едно ще почвам да дуя кравите. Ами няма нищо де.

До 1 седмица пуска песен, снима клип в някаква гора. 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

- Защо напускаш Планета? Защото отивам на друга вселена.

- Кефи ли те новата на Райна? Не съм я слушала. (В траур съм)

- Мале как съм ги навила тия ръкави, все едно ще почвам да дуя кравите. Ами няма нищо де.

До 1 седмица пуска песен, снима клип в някаква гора. 

Деси към Кирчо: Как се казва най-новата ми песен бе? Дали съм я кръстила изобщо.

Песента се казва "Сърцето ти е мое".

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси кърти в лайфа си в момента, неадекватна е, чака да спре дъжда, за да снима клипа, ама бива ли да е автор на музика и текст и да не се сеща за заглавието на песента като я питат, та тя я снима в момента... Щяла да е продуктивна, на 2-3 месеца да издава песни. Дует с Анелия може и да има, било само идея. Но не казва защо е напуснала Пайнер. не си знае и името на канала, до след седмица все пак би трябвало да излезе новото парче там, щяло да е кючек. Никак, ама никак не съм доволен от нещата, дето каза.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В лайфа на Деси Слава:

Фен: Как се казва новата ти песен?

Деси: Как се казва новата ми песен?

Кирил гримьора: Ми ти си автор, трябва да знаеш.

Деси: Как беше, чакай да се сетя...

*Започва да си я припява

Деси: Аааа, "Сърцето ти е мое" беше, "запомни", да. "Сърцето ти е мое, запомни".

 

Само бисери, жестока. ❤️

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Несериозно звучи, самата тя е несериозна и се радвам, че просто я харесвам без вече да съм й фен, защото това всичко е супер неуважително, заслужава си съдбата. И не й вярвам грам, кой знае какво ще последва в самостоятелен план, лигла.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Питаха я за дует с Преслава, и точно тогава бъгна.

Каза, че много иска и би се получило нещо страхотно, и че Преслава е била най-желаната ѝ дуетна половинка, като се завърнала в Пайнер преди 5 години

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

"В моя канал... ДесиСлава онлайн ли, офишъл ли, какво беше..." :D :heart: 

А всъщност е ДесиСлава Офишъл/Десс :D

Уникална е хахах... За песента беше ясно, че ще е комерс, след Не го прави надали някога ще заложи отново на нещо такова за старт на нова ера. Дано поне наистина да е продуктивна и другите песни да са различни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Каква ви Яница, важното е, че на Палома кожичката е суха благодарение на новите й пеленки :heart: Между другото, май трябваше още един път да вмъкне логото някъде, че не се разбира много какво рекламира...

 

 

Смях се с глас! :roll1:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как я държи да не избяга аххаха.

Някой пита ли го това дете дали иска да позира и рекламира за майка й да си изкарва пари. Доста нелепо.😃

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Дуета на Емилия и Фики е по музика на Светлин Къслев. Била различна.

Тази песен преспокойно можеше да бъде самостоятелна. И без това няма от 3-4 години. Но нали трябва да ни натрапи Сторарови.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Как я държи да не избяга аххаха.

Някой пита ли го това дете дали иска да позира и рекламира за майка й да си изкарва пари. Доста нелепо.😃

Паола - най-малката работничка в света! :D Бебетата по рекламите сигурно ги снимат по един път и ги оставят на мира, но Паломка си е вече професионална инфлуенца ❤️ Представям си след години ако поиска да си види детските снимки, Преса трудно ще открие някой кадър без лого на фокус XD 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...