Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Alter Ego каза:

А самостоятелния щеше да излезе до края на годината, то 5 години минаха. :D

И тази песен празнува рожден ден днес. :1000(30):

 

Преслава е в перфектна форма в този клип! Така ми е най-красива от всичките периоди, през които мина. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Според мен Данна би сцепила с една яка балада. Голям талант има, дано не го пропилее с безсмислени комерси като Лида например, която е убийствена певица.

Според мен не е времето сега за балади, а точно за комерси, но хитови, с които да извоюва позиции. Естествено, не й трябват простотии, а просто комерсиални песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, berryJ каза:

Преслава е в перфектна форма в този клип! Така ми е най-красива от всичките периоди, през които мина. 

Мен ми е най-красива в "Tук жена му пази", но като цяло от 2013 до преди операциите си изглеждаше уникално. В "Пиян" ми изглежда ужасно грозна, особено сцените с колата... 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Дано само Глори не си пусне плейбека. Дано има бенд и съм сигурен, че ще отвее Брена с глас. Надявам се, че ще мине без редовните бози за купчета от лед и ще пее само мегахитове. Амин! 

Нали Камелия беше казала, че Брена и обещала следващия път като дойде в БГ отново да я покани да я подгрява?

Е това изглежда общ концерт. Като й трябва някой да подгрява, сигурно ще звънне на Камелия, ако се сети коя е. Нали наскоро пак беше изръсила, че знае само Галена и Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Мен ми е най-красива в "Tук жена му пази", но като цяло от 2013 до преди операциите си изглеждаше уникално. Мен в "Пиян" ми изглежда ужасно грозна особено сцените с колата... 

 

Моята история с това как започнах да я харесвам е много интересна 😂 Винаги съм я знаела и израстнала с песните й, точно 2013 попаднах на някаква статия, че страда от анорексия и ми привлече вниманието, особено на концерта, където пя “Режим неприлична” за пръв път направо си беше скелет в лице. И така почнах да я следя във фейсбук 😁 

Иначе в дуета с Джен е супер, да. Особено с черния топ край басейна накрая на клипа.На мене новия нос не ми пречи честно казано ама лицето й е много слабо, което всички жени се стараят да имат ама на определена възраст ги застарява жестоко и не изглежда окей. Аз за това й се дразня на Галена какво толкова си изпива лицето по снимки при положение, че си е супер така леко пухкава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е това изглежда общ концерт. Като й трябва някой да подгрява, сигурно ще звънне на Камелия, ако се сети коя е. Нали наскоро пак беше изръсила, че знае само Галена и Азис.

След като "Луда по тебе" тресеше Балканът миналата година, сигурно Брена добре се е информирала за всичко около Кама. :1000(30):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

След като "Луда по тебе" тресеше Балканът миналата година, сигурно Брена добре се е информирала за всичко около Кама. :1000(30):

Тя си я знае много добре още преди "Луда по тебе", нали точно с Глора я подгряваха 100 пъти. Идеята е, че двете се продават евтино и такива като Брена се ебават с тях. Тя не гледа никой БГ изпълнител като равен, защото те нищо не струват. Дори сега, погледни как Глория по - горе е обявила концерта, сега погледни това:

105591016_1348796111987839_7286678409348

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тя си я знае много добре още преди "Луда по тебе", нали точно с Глора я подгряваха 100 пъти. Идеята е, че двете се продават евтино и такива като Брена се ебават с тях. Тя не гледа никой БГ изпълнител като равен, защото те нищо не струват. Дори сега, погледни как Глория по - горе е обявила концерта, сега погледни това:

105591016_1348796111987839_7286678409348

Цеца е по-такава, Брена сигурно ще се срещне с Глора, може и да я извика да пеят/снимат/разговарят. Иначе да, това не е никакво постижение, но примерно за тях може би си е. Те са им били идоли, а сега имат възможноста да пеят на една сцена. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Alter Ego каза:

Цеца е по-такава, Брена сигурно ще се срещне с Глора, може и да я извика да пеят/снимат/разговарят. Иначе да, това не е никакво постижение, но примерно за тях може би си е. Те са им били идоли, а сега имат възможноста да пеят на една сцена. :D 

Не ме разбра, Цеца, Брена и т.н. се имат повече от нас. Чисто по западен модел, изключително много презирам когато самите ние се продаваме евтино, просто чувството на колегиалност, уважение, респект липсва.  Когато Глория, Кама и Азис ги подгряваха винаги пишеха, че ги ПОДГРЯВАТ. Много ми бърка в здравето този факт, че навсякъде сме последна дупка на кавала. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Alter Ego каза:

Мен ми е най-красива в "Tук жена му пази", но като цяло от 2013 до преди операциите си изглеждаше уникално. В "Пиян" ми изглежда ужасно грозна, особено сцените с колата... 

Съгласен съм. Най-пиковият й момент чисто визуално според мен беше от раждането до операцията - наистина много, много красива жена беше станала - при гостуването си при Слави в "Нещо лично" ако си спомняте, колко небрежно беше облечена, а каква прелест излъчваше. Не знам какви бяха тези бесове, които й причиниха този Армагедон на лицето.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Мара я харесвам, но не я хваля. Няма за какво. Слабост си ми е от едно време. Има жестока дискография и като жена е силна и оправна. Лидия има 5 песни за последните 12 месеца. Проектите и не са уау, но определено постигна нещо и има на какво отгоре да издава. Има интерес към нея. 

 

Нарича се гнус и отвращение. Това е точното нещо, което изпитвам към селтачки като Ариа. Кое да и харесвам точно. По твоята логика ти имаш нещо лично към половината чалгаджийки по които тролиш. Не мога като теб да въздишам по всичките чалга утайки. Не съм длъжен да харесвам дърти курви без капка талант. Очевидно е, че освен тук в рама Ариа не се харесва и я мине 2 милиона, я не. Завлече дори горкия шимейл Диона към блатото след поредица от хитове... Гадно ли ти е, че нв и се получава. Гърчи се! 

Няма от какво да ми е гадно, душа. Ариа все още няма тотален хит, а е в Топ 10 на чалгата, хората й се кефят, деца, тийнове, чалготекопосетители и сие. Смятай какво ще стане, като уцели голям хит ;) 

  • Like 3
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, -A. каза:

Малина откакто напусна Пайнер не спира да ходи по участия. Доста интересно защото преди имаше по 20-30 на година. Активизирала се е доста.

Много ясно, че ще се активизира. Тя през Пайнер беше обречена да няма участия. И малкото, които имаше, ги криеше, и изглеждаше недействаща певица. Сега барем си ги обявява. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева не споделя с простолюдието дори реда си в Пайнерския сайт - истинската Кралица!:notworthy:Иначе гледам, че която дръзне да напусне кокошарника моментално бива заличена - Мара, Мала, Деса, Кала... Не е както преди, когато не го обновяваха с години.:1000(33): А защо има изпълнител "Пайнер"? Не трябва ли отделна секция за историята на фирмата?

Yaneva Payner site.jpg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Krislena каза:

Брутална е и адски бързо ме зариби. .Поклонете се пред АРИА !:bowdown::bowdown::bowdown:

 

И мен ме зариби, нямаше как, кралица Ари хваща силно и не пуска, без значение какво пее! 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Това момче докога ще прави само вокали и кавъри?

 

Аз мислех, че Дриско си ги пее тия вокали и си викам "Я, каква орнаментика имал":lol:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Янева не споделя с простолюдието дори реда си в Пайнерския сайт - истинската Кралица!:notworthy:Иначе гледам, че която дръзне да напусне кокошарника моментално бива заличена - Мара, Мала, Деса, Кала... Не е както преди, когато не го обновяваха с години.:1000(33): А защо има изпълнител "Пайнер"? Не трябва ли отделна секция за историята на фирмата?

Кали и Мара бяха най-редовните гости в Автограф, сега кой ще се подписва в книгата на Галя? :74:

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...