Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Willy каза:

@-A. кой е вторият акаунт с 60к. месечни слушания в Spotify? На мен ми излиза само този, в който са качени всички последни песни и всичките й албуми. Адреналина е в профила на Кости.

Screenshot-20200730-162959-Spotify.jpg

https://open.spotify.com/artist/0uEz9KDYjiETvFilzvlWtc?si=whS2XaakSMitZtpNd19mhg

  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За новото попълнение в репертоара си Камелия загатва: “Това е римейк на една моя любима песен от минали години. Винаги съм харесвала и изпълнителката и парчето и реших, че сега е времето да прозвучи в мое изпълнение”.

Засега обаче името на песента остава в тайна. Единственото сигурно е, че и този път атрактивната певица е подготвила най-доброто за почитателите си.

Видеоклипът ще бъде промотиран в понеделник.

  • Like 1
  • Wow 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Втората българска песен била на първо място в 4-те топ платформи за музика!! 

Screenshot-20200730-142858-No-Crop.jpg

И ся к’во?

Пресовите се радваха, че не успяха да минат “Беден в сърцето” за първият ден,  а те взеха, че мачкат като луди в стрийминг платформите. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сашо каза:

За новото попълнение в репертоара си Камелия загатва: “Това е римейк на една моя любима песен от минали години. Винаги съм харесвала и изпълнителката и парчето и реших, че сега е времето да прозвучи в мое изпълнение”.

Засега обаче името на песента остава в тайна. Единственото сигурно е, че и този път атрактивната певица е подготвила най-доброто за почитателите си.

Видеоклипът ще бъде промотиран в понеделник.

Ще се гърми! 😎

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Това не е нашата Ема ;) 

Всъщност е. Както може да проверите като кликнете върху профила именно ''Жале'', ''Адреналина'' и ''Питбул'' (качена от Диапазон) е достъпна само в този профил и под това име. :) 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Сашо каза:

За новото попълнение в репертоара си Камелия загатва: “Това е римейк на една моя любима песен от минали години. Винаги съм харесвала и изпълнителката и парчето и реших, че сега е времето да прозвучи в мое изпълнение”.

Засега обаче името на песента остава в тайна. Единственото сигурно е, че и този път атрактивната певица е подготвила най-доброто за почитателите си.

Видеоклипът ще бъде промотиран в понеделник.

Има си хас да не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Сашо каза:

За новото попълнение в репертоара си Камелия загатва: “Това е римейк на една моя любима песен от минали години. Винаги съм харесвала и изпълнителката и парчето и реших, че сега е времето да прозвучи в мое изпълнение”.

Засега обаче името на песента остава в тайна. Единственото сигурно е, че и този път атрактивната певица е подготвила най-доброто за почитателите си.

Видеоклипът ще бъде промотиран в понеделник

Интересно коя песен ще е ? Според мен ,няма да балада . С тази визия не върви да е на бавна песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Сашо каза:

За новото попълнение в репертоара си Камелия загатва: “Това е римейк на една моя любима песен от минали години. Винаги съм харесвала и изпълнителката и парчето и реших, че сега е времето да прозвучи в мое изпълнение”.

Засега обаче името на песента остава в тайна. Единственото сигурно е, че и този път атрактивната певица е подготвила най-доброто за почитателите си.

Видеоклипът ще бъде промотиран в понеделник.

И кво ... гузно ли й е поне за цялата дандания която направи покрай "За да те забравя"

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Fast каза:

На мен лично ми писна от римейкове. Много станаха. Емилия, Константин, сега и Камелия. Толкова ли нямат идеи?

По-добре римейкове, отколкото неслушаеми флопове като Стиснат в портмонето ... 

Но всъщност си знаем как просто завиждаш как кажи речи всички изкъртиха мифките тая година с хитове, освен толбухинската мумия.

Нека те черпя една песен, а ти направи списък на ретро хитове, които Пепа да кавърдиса и ни го представи за одобрение. 

https://www.youtube.com/watch?v=3ocV9GtBDfI

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, retr0 каза:

Камелия е направила римейк на “Слънце мое” на Ростислава. Източника ми е сигурен. Същия ми каза, че Галин е отвратирелен и позна, няма как да лъже и за това. 

Хахаха. Глупости. Според мен е някоя сръбска . 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast Сори. Извиняям се даже. Сетих се защо не ти харесват римейковете на стари песни. 

Ето ти един по-походящ списък с песни да пратиш на Пепа. 
 

 

 

 

 

 

Сигурен съм, че като "римейк"-не някоя от тия, както "римейк"на миналата година Пиян, може пак да постигне някви забележими и за широката публика успехи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, korabnia9 каза:

Интересно коя песен ще е ? Според мен ,няма да балада . С тази визия не върви да е на бавна песен. 

Мисля, че ще е нещо на Румяна. Тя е споделяла, че й е любима изпълнителка, както и Десислава, но ме съмнява да е нещо нейно.

Бас хващам, че Пашев е проемнил до неузнаваемост римейка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не си представям да прави песен на Румяна след като преди броени седмици щерката на въпросната се канеше да съди ... Джорджия май беше. Щото беше качила кавър на Две очи разплакани в ютубата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Честно казано не си представям да прави песен на Румяна след като преди броени седмици щерката на въпросната се канеше да съди ... Джорджия май беше. Щото беше качила кавър на Две очи разплакани в ютубата. 

Коя е Джодрджия и коя е Камелия. Изивнявай. 

Аз предполагам, наиситна не знам коя песен е направила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...