Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Danger. каза:

Феноменален е по-голям хит от всичко дуетно и самостоятелно през последните 10 години на Преслава. (2011-2020) ;) 

@Slavi кое е смешното 🤔🤭

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Няма ги! Има само цялата промоция ;)

Да качи песните без клип от промоцията на ''Как ти стои'' - ''Ако ще да боли'', ''Добрини'', ''От мен питието'', ''Почвай ме'' и други.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Феноменален е по-голям хит от всичко дуетно и самостоятелно през последните 10 години на Преслава. (2011-2020) ;) 

Извинявай, но не е по-голям хит от "Моето слабо място". Тая песен тресеше държавата. Само тук се пренебрегва за сметка на "Хавана-тропикана". Тогава имах активен социален живот за разлика от сега (нямаше корона :D ) и дори хора, които не слушаха чалга я знаеха и слушаха тая песен. Течеше от чешмата - хит от ранга на "Хабиби". Феноменален е супер яка песен, даже МСМ ми е доста по-омръзнала и неприятна от днешна гледна точка, но си беше така... 

  • Like 5
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Да качи песните без клип от промоцията на ''Как ти стои'' - ''Ако ще да боли'', ''Добрини'', ''От мен питието'', ''Почвай ме'' и други.

Всичко изброено е качено в канала на Планета и едва ли ще го качи, но “Почвай ме” я няма. Ако се сетиш за нещо друго, което го няма в канала на Пайнер, пиши :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Hurricane каза:

Любима балада ❤️ 

Казвайте какво не е качено, за да го качи. Казах ѝ да качи “Усещане за Мерилин”, “Не и утре”, “Мили мой” и “Умирам”. Какво друго? Пресови, вие сте!

"Кажи здравей" и "Ти да видиш" никога не са качвани официално.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Парадокс, обаче преди малко като гласувах в анкетата за хит на десетилетието осъзнах - най-големият хит на Галена е с Фики, но най-големият хит на Фики е ft Преслава. :o 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Love 2
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

И аз мисля, че “Феноменален” е един от най-големите хитове на десетилетието. Струва ви се смешно защото излезе в края му и е още “прясна”, но това е истината. 

Много е рано за такива заключения. Нека минат 4-5 години, пък ще видим ;)

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Извинявай, но не е по-голям хит от "Моето слабо място". Тая песен тресеше държавата. Само тук се пренебрегва за сметка на "Хавана-тропикана". Тогава имах активен социален живот за разлика от сега (нямаше корона :D ) и дори хора, които не слушаха чалга я знаеха и слушаха тая песен. Хит от ранга на "Хабиби". Феноменален е супер яка песен, даже МСМ ми е доста по-омръзнала и неприятна от днешна гледна точка, но си беше така... 

Супер прехвалената песен. Дори и 2014 имаше поне 5 по-големи хита в лицето на Хаваната, Горе-долу, С мене, Моли се, Не си ти... Чула си я от няколко хора, не отричам, защо да не? Все пак беше голям хит, но не и най. В форума е overrated защото Преси нямаше друго тогава и реши да я пее на всички концерти. Уважавам мнението, но това от друга страна е моето и няма да се промени.

  • Like 6
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Много е рано за такива заключения. Нека минат 4-5 години, пък ще видим ;)

Ама то десетилетието  към което песента принадлежи приключи. Сега сме в ново.  :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Hurricane каза:

Любима балада ❤️ 

Казвайте какво не е качено, за да го качи. Казах ѝ да качи “Усещане за Мерилин”, “Не и утре”, “Мили мой” и “Умирам”. Какво друго? Пресови, вие сте!

Уникална е.. настръхваш като я чуеш. Ами да си качи всичките балади,защото са невероятно красиви и изпяти с много чувство.❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Супер прехвалената песен. Дори и 2014 имаше поне 5 по-големи хита в лицето на Хаваната, Горе-долу, С мене, Моли се, Не си ти... Чула си я от няколко хора, не отричам, защо да не? Все пак беше голям хит, но не и най. В форума е overrated защото Преси нямаше друго тогава и реши да я пее на всички концерти. Уважавам мнението, но това от друга страна е моето и няма да се промени.

Не искам да звуча грубо, но няма как да го кажа завъртяно и деликатно - мисля, че имам една идея повече наблюдения, защото през 2014 бях пълнолетна и  в България, отделно от това почти всяка седмица ходех на дискотека. Хаваната чак такъв хит не беше, Моли се да не почна - още по-малко. С мене да вървиш си беше хитачка, но пак бледнееше пред МСМ. Единствено Горе-долу от изброените беше по-голям хит, за Не си ти не съм сигурна, по-скоро бих казала, че бяха на едно ниво.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Всичко изброено е качено в канала на Планета и едва ли ще го качи, но “Почвай ме” я няма. Ако се сетиш за нещо друго, което го няма в канала на Пайнер, пиши :)

Да качи всичко ретро без клип. Да види канала на Емилия и да се научи. Сега е момента да припомни песни от ''Преслава'', ''Дяволско желание'', ''Интрига'' и т.н.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

“Кажи здравей” е качена и в двата канала, но “Ти да видиш” не е.

Не я видях "Кажи здравей" с аудио в канала на Преслава, да. Това в "Пайнер" не го броя, защото е лайв. 

"Обещай ми" също не я намирам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Уж той е егоиста, а тя жертва естетичния вид на пръста му, за да подобри своя. Егоистка! 

784AFBD2-A2B1-43BF-A116-C20BA1D820FD.jpeg

Защо ѝ разтегляш стоп-кадрите?!

  • Haha 8
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Да качи всичко ретро без клип. Да види канала на Емилия и да се научи. Сега е момента да припомни песни от ''Преслава'', ''Дяволско желание'', ''Интрига'' и т.н.

Изброй конкретни песни от тези албуми, които не са качени в нито един от каналите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Не искам да звуча грубо, но няма как да го кажа завъртяно и деликатно - мисля, че имам една идея повече наблюдения, защото през 2014 бях пълнолетна и  в България, отделно от това почти всяка седмица ходех на дискотека. Хаваната чак такъв хит не беше, Моли се да не почна - още по-малко. С мене да вървиш си беше хитачка, но пак бледнееше пред МСМ. Единствено Горе-долу от изброените беше по-голям хит, за Не си ти не съм сигурна, по-скоро бих казала, че бяха на едно ниво.

 

Най-добрата беше хитът на годината, poor МСМ 😪

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

"Не си ти" не излезе ли на Нова година? Защо я броите към хитовете на 2014?

Всъщност си прав. Спомням си, че много я въртяхме на Нова година и си спомням, че беше прясна, но наистина е качена точно на 31 декември - изобщо не можем да я броим за хит на 2014.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...