Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Willy каза:

Ти беше този който сравни дуета с последната песен на Преслава, но това беше само защото там водеше тя, нали? Сега не ви изнася и айде друга песен пеем.

Това беше така, защото вие го предизвикахте, като казахте, че каналът на Криско не бил развит и оттам идвали по-слабите гледания! Да, гледанията са важен фактор при определянето на даден хит, но не са единственият такъв ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това за Мара и Деса (скъсват се да ги въртят по ТВ Планета в момента), както и за другите напускащи е вярно мисля, че трябва да се иска оставката на Митко Трендафилов Димитров - Пайнера така, както на Тиквата и Гешев. Ако не хвърли кърпата, Камелия трябва да му припомни едни неща от предните 20 години....

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Ако това за Мара и Деса (скъсват се да ги въртят по ТВ Планета в момента), както и за другите напускащи е вярно мисля, че трябва да се иска оставката на Митко Трендафилов Димитров - Пайнера така, както на Тиквата и Гешев.

То си е все една и съща програма пусната на повтаряне.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Ако това за Мара и Деса (скъсват се да ги въртят по ТВ Планета в момента), както и за другите напускащи е вярно мисля, че трябва да се иска оставката на Митко Трендафилов Димитров - Пайнера така, както на Тиквата и Гешев. Ако не хвърли кърпата, Камелия трябва да му припомни едни неща от предните 20 години....

Дреме му на него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че му дреме на Митака и то доста. Когато човек навърши едни години и е в края на кариерата си вече има изключително значение как се оттегля и какво оставя след себе си. Защото тоя алчен тъпанар създаде същия монопол в чалгата както Тиквун в държавата. Това трябва да се измете спешно, защото всичко пропада. 

Какво ще прави Камелия не е от голямо значение. Важното е, че клубовете и се пръскат по шевовете, а след 20 години начало на участия със "Защо повярвах" сега тръгва с тъпичката "Град на греха" и дори аз не можех да повярвам каква реакция чух преди 10 дена. Щом с това прави програма, най-малкото нея трябва да мислим. За нея е важно, че размаза Пайнера по всички възможни теми, точки и спорове. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Мисля, че му дреме и то доста. Когато човек навърши едни години и е в края на кариерата си вече има изключително значение как се оттегля и какво оставя след себе си. Защото тоя алчен тъпанар създаде същия монопол в чалгата както Тиквун в държавата. Това трябва да се измете спешно, защото всичко пропада. 

Какво ще прави Камелия не е от голямо значение. Важното е, че клубовете и се пръскат по шевовете, а след 20 години начало на участия със "Защо повярвах" сега тръгва с тъпичката "Град на греха" и дори аз не можех да повярвам каква реакция чух преди 10 дена. Щом с това прави програма, най-малкото нея трябва да мислим. За нея е важно, че размаза Пайнера по всички възможни теми, точки и спорове. 

Той има какво да остави. Създал е най-големите имена в жанра. Да му мислят какво ще оставят новите изпълнители и онези ала Теди Александрова, защото с песни като “Куката” едва ли ще останат във времето!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Той има какво да остави. Създал е най-големите имена в жанра. Да му мислят какво ще оставят новите изпълнители и онези ала Теди Александрова, защото с песни като “Куката” едва ли ще останат във времето!

Опс, точно за Теди Александрова забравих. Значи, като ме водиха из оная улица с клубовете пред "Кубан" в Слънчев бряг ми се нетегнаха да ми покажат едно лъскаво ресторантче през пътя отсреща. "Джани" май му викаха. Било свърталище на звездици, та и ние там барабар Петко с мъжете. Сядаме, оглеждаме се и видяхме Тедка с един доста красив младеж. Вероятно е някакво гадже и ако е така, само аплодисменти от мен. Нито се дуеха, нито парадираха и просто вечеряха, за разлика от компанията на Роксана и тумбата с цигани около нея. Приключиха, Тедка плати лично и по усмивката на келнерчето се разбра, че е доволен от бакшиша. Не стояхме много след това. Роксана и мангалите с нея не се търпят....

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Изключително несериозно!!!

Да обявиш края на музикалната си кариера на лайф,разкрачена на диван показвайки циците си?!  Wtf ..

Гърди на показ, крака на показ, върви някаква песен докато тя НЕ пее... Амчи тя все едно си е на сцена бе! Което ми навява носталгични спомени и пак ще се разчувствам...:crying_anim02: Като прочетох текста "Оставам тук за Вас", помислих, че е днешен лайв и вече е размислила XD (не я гледах на живо вчера)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Той има какво да остави. Създал е най-големите имена в жанра. Да му мислят какво ще оставят новите изпълнители и онези ала Теди Александрова, защото с песни като “Куката” едва ли ще останат във времето!

Не е точно така. Просто сега на фона на големите имена като Емилия, Анелия, Галена, Преслава и песните, които те оставят зад гърба си е странно, че младите оставят песни за боклуци, ку*ви и други, защото не правят все още качествени песни.

Но като се замислиш и гореизброените имат песни за секс, какъв бил бившия, ма каква му е сегашната и всякви такива драми от 10-ти клас. Просто имат изградена кариера в доста по-добро време за чалгата, отколкото е сега.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, retr0 каза:

Уж той е егоиста, а тя жертва естетичния вид на пръста му, за да подобри своя. Егоистка! 

784AFBD2-A2B1-43BF-A116-C20BA1D820FD.jpeg

И аз го забелязах това. Цялото видео е доста разтеглено, но са се постарали да не личи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Не е точно така. Просто сега на фона на големите имена като Емилия, Анелия, Галена, Преслава и песните, които те оставят зад гърба си е странно, че младите оставят песни за боклуци, ку*ви и други, защото не правят все още качествени песни.

Но като се замислиш и гореизброените имат песни за секс, какъв бил бившия, ма каква му е сегашната и всякви такива драми от 10-ти клас. Просто имат изградена кариера в доста по-добро време за чалгата, отколкото е сега.

Да, и това е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, retr0 каза:

Уж той е егоиста, а тя жертва естетичния вид на пръста му, за да подобри своя. Егоистка! 

784AFBD2-A2B1-43BF-A116-C20BA1D820FD.jpeg

Според мен това е опит да са с еднаква ширина на пръстите, но никой не може да има като на Андри, дори и с обработка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любима балада ❤️ 

Казвайте какво не е качено, за да го качи. Казах ѝ да качи “Усещане за Мерилин”, “Не и утре”, “Мили мой” и “Умирам”. Какво друго? Пресови, вие сте!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Не знам, но една от най-долните му лъжи е че писал песента на Десита още 2014 год. Демек той е открил познатите до болка и типични ритми за Ганев години преди него. Истински новатор сме имали в фолка!!

Музика и аранжимент са 2 различни неща

преди 1 час, DarkChild каза:

Ти не си ли зает да защитаваш Галош в коментарите под Феноменален?

Нали в възхвалявали сърбите. От кво я защитава

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Любима балада ❤️ 

Казвайте какво не е качено, за да го качи. Казах ѝ да качи “Усещане за Мерилин”, “Не и утре”, “Мили мой” и “Умирам”. Какво друго? Пресови, вие сте!

Кажи й да качи някой килограм, че като върнат наградите се очертава тя да ги вземе всички поради липса на колежки във фирмата и няма да може да си ги носи. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Музика и аранжимент са 2 различни неща

Нали в възхвалявали сърбите. От кво я защитава

Отговорих на 4-5 коментари, половината от които бяха и въпроси. Иначе повечето я възхвалят, да, а другите пишат неща свързани с оригинала.

Сръбската и българската музика са ми любими. Остава и да не ми е интересно когато има сблъсъс между двете и то с Галена...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hurricane каза:

Любима балада ❤️ 

Казвайте какво не е качено, за да го качи. Казах ѝ да качи “Усещане за Мерилин”, “Не и утре”, “Мили мой” и “Умирам”. Какво друго? Пресови, вие сте!

Какъв е смисъла да ги качва наново, след като ги има в PlanetaOfficial? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...