Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Starboy каза:

Приятел на Кобрата: Чу ли новата песен на Андреа, брат? Да не ти пука, продължаваме напред!

Песента:
За тебе любовта е да не се прибираш
седмици у дома
,
тъкмо се изправя и ме нокаутираш
с лъжа нова в гърба.

Кобрата:

96076443_266311854522891_2574400188881829888_n.jpg

Аз съм разочарован, че Розали Петрова не намери намери място в текста... А заслужаваше!

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Ама вие сериозно ли ревете за Мара? 

Е, не съм ревала, но е тъпо така да се откаже. В последните години й харесвам 20% от нещата, които избълва, но тия 20% са ми сред любимите песни. 

преди 1 час , Gerganafen каза:

Обаче тоя "филм" за Адъм/Адом/Адем/Адим какъв автогол е не е истина. Само доказва, че момчето по принцип няма нищо общо с музиката. Галинчо пък с това натъртване за визията му неволно си призна защо всъщност го е взел, и то не е защото го е чул как тананика.:3fdb8960598fa63e:Толкова са тъпи, че дори не споменават за забавните клипове на Николай за ТикТок, което е единственото нещо, което би могло да се ползва като коз да го отличи - хумористичната му страна.

Абсолютно. И как си личи, че го е намерил само и единствено, за да конкурира момчетата на Даймънд. Смях и половина.

Гледам лайв на Десита: Лидия ще пуска изцяло самостоятелна песен, можело да изкара дует с Денис, на Данна песента не е с Преслава, Кости й е писал наскоро :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Колко яко е Галин да държи дуетния и един от най-големите самостоятелни провали на топ име за годината 🤣🤣🤣

 

Не вярвам как чак е имал време да пуска песни. Това тряя да е грешка като са писали заглавията. Не беше ли твърде зает да мрънка как не можел да работи, да протестира и да пише песента на съвсем нова Деса? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Не вярвам как чак е имал време да пуска песни. Това тряя да е грешка като са писали заглавията. Не беше ли твърде зает да мрънка как не можел да работи, да протестира и да пише песента на съвсем нова Деса? 

Не знам, но една от най-долните му лъжи е че писал песента на Десита още 2014 год. Демек той е открил познатите до болка и типични ритми за Ганев години преди него. Истински новатор сме имали в фолка!!

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не знам, но една от най-долните му лъжи е че писал песента на Десита още 2014 год. Демек той е открил познатите до болка и типични ритми за Ганев години преди него. Истински новатор сме имали в фолка!!

Той ако тая песен я имаше от 2014 досега да я е пуснал поне 20на пъти. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, -A. каза:

Супер трак! ''Пази се от приятелки'' е един от най-силните албуми, но както винаги Преслава го заряза. Не че прави добри клипове, но поне можеше да популяризира още повече тази, ''Умирам'' или ''Откакто те познавам''. Дано си качи повече ретро песни в канала. 

Всъщност кои ретро песни ги няма в канала ѝ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Не знам, но една от най-долните му лъжи е че писал песента на Десита още 2014 год. Демек той е открил познатите до болка и типични ритми за Ганев години преди него. Истински новатор сме имали в фолка!!

От 2014 година е имал идеята за текст, съдържащ "улица". Песента я е писал скоро.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Най-добрите смешки тая година към настоящия момент във формат Топ 3 

3. Шумното напускане на форума от @plambata и чувалите минуси, които успя да раздаде оттогава. 

 

Сложих го в игнпра да не получавам тъпите му известия.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Ноу комент. Ноу комент сикс напрао. 

 

Това знаеш ли колко съм го търсила, уау :roll1: 

Последната песен за крушата ми е любимата "Не пада и по надалеч от крушата от дървото, където е" :ba: 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Gadinata каза:

Аз съм разочарован, че Розали Петрова не намери намери място в текста... А заслужаваше!

Подготвен е кавър на песента на Ани Хоанг - К*рва като Розали. 

преди 29 минути, Blueberry каза:

Е, не съм ревала, но е тъпо така да се откаже. В последните години й харесвам 20% от нещата, които избълва, но тия 20% са ми сред любимите песни. 

Миналата година тамън й харесах две песни и тя се отказа! Поздрав с най-големия хит в кариерата й и любима моя песен, която много аз харесвам!

преди 18 минути, Blueberry каза:

От 2014 година е имал идеята за текст, съдържащ "улица". Песента я е писал скоро.

След още 6 години да пусне нещо за "булевард", но ще е дърт и да пее, и да работи на булевард. Нека пие билки за здраве!

 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си поръчах рокля от колекцията на Лидия*, сега пък си слушам това с кеф (без да го гледам). Ако новата й песен ми хареса може да я ън-кенсълна!

* не е от фенство, такава рокля търся от 1 година, а нейната е на много хубава цена

  • Haha 1
  • Love 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Днес си поръчах рокля от колекцията на Лидия*, сега пък си слушам това с кеф (без да го гледам). Ако новата й песен ми хареса може да я ън-кенсълна!

* не е от фенство, такава рокля търся от 1 година, а нейната е на много хубава цена

Screenshot-20200730-140700-Instagram.jpg

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...