Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, pechenko каза:

Значи е моя грешката, защото бях останал с впечатление, че се мъчеше и в апъл-а.

И все пак никога не успя да стигне първото място в спотифай, която всеки втори ползва в БГ.

Сигнал е много далеч от "обективен" и "независим" сайт. Клиповете и приеми ги видяхме, дори в канала на Планета ги има.

Смешно е да казвате, че "Беден в сърцето" има прием 1:1 с този на "100 живота". Смешно е. Тя си е флоп за име като Преслава. Кое не разбирате? Имахте очаквания до небето и не ги оправда изобщо, а сега се опитвате да я изкарате хит, какъвто не е. 

 

В тоя форум обаче няма нещо като среден успех. Какво значи флоп - и аз не я харесвам, но се пуска. Не минава вечер без нея. Всяка песен се пуска по веднъж. Пуснат се до макс 1 минута всяка в микс. В смисъл защо тогава едната е флоп, другата не. То чалга освен в клубовете никъде не се слуша, значи те са критерият по който трябва да съдим. Нямаме други корективи. Там Преслава се пуска много, Галена също. Защо едната е с флоп, а другата не. Същото като с "Паника" миналата година. 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И само да отбележа за Пломбата @plambata че не беше прав както винаги. В момента има клубове на открито из цялото черноморие и дори печелят повече. (1) почват от 9:30, второ излиза им по евтино, (3) въздуха е по кул, (4) събират се достатъчно хора. 

  

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

В тоя форум обаче няма нещо като среден успех. Какво значи флоп - и аз не я харесвам, но се пуска. Не минава вечер без нея. Всяка песен се пуска по веднъж. Пуснат се до макс 1 минута всяка в микс. В смисъл защо тогава едната е флоп, другата не. То чалга освен в клубовете никъде не се слуша, значи те са критерият по който трябва да съдим. Нямаме други корективи. Там Преслава се пуска много, Галена също. Защо едната е с флоп, а другата не. Същото като с "Паника" миналата година. 

Защо тогава изкарвахте флопове песни, които се пускаха? И говоря за "Паника", "Дай ми любов", "Просто Шоу" и т.н. Казвахте, че нямат гледания и ги брояхте за флопове, а те се късаха да ги пускат в дискотеките.

Сега когато Пепа няма гледания и казваме, че е флоп/почти популярна... Вие казвате, че е хит и забравяте какви ги дрънкахте преди.

Смешно е да имате двойни стандарти и да признавате успехи само когато са в полза на Преслава.

  • Like 4
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Защо тогава изкарвахте флопове песни, които се пускаха? И говоря за "Паника", "Дай ми любов", "Просто Шоу" и т.н. Казвахте, че нямат гледания и ги брояхте за флопове, а те се късаха да ги пускат в дискотеките.

Сега когато Пепа няма гледания и казваме, че е флоп/почти популярна... Вие казвате, че е хит и забравяте какви ги дрънкахте преди.

Смешно е да имате двойни стандарти и да признавате успехи само когато са в полза на Преслава.

Кой ги е изкарвал ? Къде аз казах, че "Паника" е флоп или "Просто шоу". Истината е, че ти си водиш някаква война за Преслава, заедно е с тва дето дава минуси. А реално са некви чалга ***** и двете с Галена и на повечето тук (нормални) не им пука за тях. Аз им пожелавам да ги убият от бой (буквално) и на двете, айде да си спокоен. 

Смешно е, големи "мъже" а са се вкопчили в некви певици се1 са майка им. Вие майка си няма да браните така бе. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Кой ги е изкарвал ? Къде аз казах, че "Паника" е флоп или "Просто шоу". Истината е, че ти си водиш някаква война за Преслава, заедно е с тва дето дава минуси. А реално са некви чалга ***** и двете с Галена и на повечето тук (нормални) не им пука за тях. Аз им пожелавам да ги убият от бой (буквално) и на двете, айде да си спокоен. 

Ти ме цитираш и ти казвам, че Вие Пресовите ги изкарвахте флопове. Не съм посочил имена. Нямам война с Преслава, а с вечните хейтъри на Галена, който принизяват успехите на другите. 

Аз съм си супер спокоен. Пресовата банда отново тича след всеки мой пост да ме цитира или да дава минуси.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

Защо тогава изкарвахте флопове песни, които се пускаха? И говоря за "Паника", "Дай ми любов", "Просто Шоу" и т.н. Казвахте, че нямат гледания и ги брояхте за флопове, а те се късаха да ги пускат в дискотеките.

Сега когато Пепа няма гледания и казваме, че е флоп/почти популярна... Вие казвате, че е хит и забравяте какви ги дрънкахте преди.

Смешно е да имате двойни стандарти и да признавате успехи само когато са в полза на Преслава.

“Паника” не е флоп, но вие я изкарвахте по-голям хит от “Пиян”, “Болка моя”, “Най-боли ме”, а е и след трите по хитовост. Хит е, но не толкова голям, колкото вие я изкарахте. “Просто шоу” също беше някакъв хит, но не мога да кажа същото за “Дай ми любов”. Тя си е чист флоп!

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Ти ме цитираш и ти казвам, че Вие Пресовите ги изкарвахте флопове. Не съм посочил имена. Нямам война с Преслава, а с вечните хейтъри на Галена, който принизяват успехите на другите. 

Аз съм си супер спокоен. Пресовата банда отново тича след всеки мой пост да ме цитира или да дава минуси.

Айде сега и аз съм от Пресовите, защото ти казвам как стоят нещата. И повечето не те цитират, защото няма смисъл. Миналата година те (Пресовите) бяха (някои) гъзове и сипваха, сега е обратното. А истината е, че на никой не му пука. Мога да ти кажа, че на Преса или Галош това дали ще са топ 1/2/5 въобще не им се отразява. Преса се пуска със нямаш сърце та до последната. За Галена казах също, че звучи Стара Каравана, минаваме през дуета с Деса та стигаме до Криско. И разбери, че никой не е длъжен да ти харесва Галош или Праса. То няма и много за какво. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Беден в сърчицето е приятна песен факт е, че си задържа някакви стабилни гледания и е далеч от провал. Просто не трябва да се сравнява с мегахитове като 100 живота и тази на Коце и Софи, защото е доста далеч от тях реално. Ако беше в канала на Планета сигурно щеше да има повече гледания, ама не мисля, че и това е оправдание. Новият канал има значение само за първоначалния интерес, след като вече е в тренда и се разпространи мълвата, че Х изпълнителя има нова песен, то тя ако се харесва ще се пуска, ако ще и в мой канал да бъде. Хубавка песен, но препоръчвам на П. да пусне още една за лятото, защото ще си остане на опашката за истинските хитове, чакайки така:

4007978C-E6A2-4222-A7F3-26AD10ABCC75.jpeg

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз пък ако я видя пак в Сенс в София Преса или в естерхази Галена, ще ги помоля да ми метнат по енда от техните рокли, та ще дам на някои от техните мъжки форумни защитници да ги поносят за награда.

И @pechenko, моето момче, докато Преса не ми метне някой iphone, или Галош самсунг, макар, че имам последните модели и на двата. Плюс поне един комплект The north face, няма как да съм в техния отбор, сори. Сега тва тука да не е чарити организация. Само за Ариа може, щото е пич и се ПУСКА! ❤️ 

  • Haha 6
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

E eдната е 10+ години по - стара, дай време на караваната. Редовно се пуска и се знае. Давам за пример "Луда по тебе" защото се пусна веднъж, но е песен извън рамките на времето. Както е и караваната. Пускат се защото са хитове.

Да де, но можеше да сравниш песента на Галена с Хабиби, Да те бях ранила и т. н. т  които са от близките години. 

Луда по теб е на 20+ години и излязла отдавна от рамките на страната. Съмнява ме да чуем Старата каравана на световното по тенис, пусната от световнния шампион. За това ми е малко неуместно сравнението. Дето се вика има 5 песни в чалгата, които нямат база за сравнение с останалите и тая песен е една от тях :)

Иначе не споря, пе песента на Галена е много яка и се задържа във времето. Но не мисля, че й е сред топа в кариерата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, pechenko каза:

Защо тогава изкарвахте флопове песни, които се пускаха? И говоря за "Паника", "Дай ми любов", "Просто Шоу" и т.н. Казвахте, че нямат гледания и ги брояхте за флопове, а те се късаха да ги пускат в дискотеките.

Сега когато Пепа няма гледания и казваме, че е флоп/почти популярна... Вие казвате, че е хит и забравяте какви ги дрънкахте преди.

Смешно е да имате двойни стандарти и да признавате успехи само когато са в полза на Преслава.

Стела, ти ли пишеш от този акаунт? 😀 . Стига с това ние вие. Паника тръгна слабо, бо с времето се доказа като летен хит. Ако в началото някой е твърдял, че е флоп, с времето твърдящите това сме признали, че не е така. Просто шоу също не може да се нарече флоп. Но беше сезонна находка и само заради името Галена прудоби успех и популярност по клубовете, както често се случва и с пресови песни. ГИВ ми лов е флоп. То и Без теб някои са чували по клубове, но всички знаем, че е флоп. Ти твърдеше до последно, че Пиян е флоп, така че няма нужда д сме злопаметни. 

Нещото което сме твърдял е, че Акула и Тръгвай си са по големи хитове от Добре ли си. И че Болка моя и Пиян са по големи хитове от Паника. 

На Джордан и Анелия почти всяко нещо се завърта в клубовете, но тук ги коментираме като не особено успешни. Те по клубовете въртят много помии. Някои защоти се натягат на диджеи, други заради имената, но това не е достатъчно, за да се нарече хит. Хит тук обобщаваме под успех в кшубовете, гледания, сърийм платформи, класации и задържане във времето. 

А сега се усмихни. Света не свършва като Пресли не се е провалила както ти се иска

FaceApp_1595836336182.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Да де, но можеше да сравниш песента на Галена с Хабиби, Да те бях ранила и т. н. т  които са от близките години. 

Луда по теб е на 20+ години и излязла отдавна от рамките на страната. Съмнява ме да чуем Старата каравана на световното по тенис, пусната от световнния шампион. За това ми е малко неуместно сравнението. Дето се вика има 5 песни в чалгата, които нямат база за сравнение с останалите и тая песен е една от тях :)

Иначе не споря, пе песента на Галена е много яка и се задържа във времето. Но не мисля, че й е сред топа в кариерата. 

Просто го дадох за пример, дори не мисля да сравнявам песните. Всичките чалга песни са ми едно ниво на мен: такива дето харесвам и такива дето НЕ. Но да, това което казваш е така. Дори не мисля да сравнявам, Саше, щото не съм от форумните професори. Слушам и си гледам кефа. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напук на "доброжелателите", пак е първа! За пореден път! Най-добрите две песни са заели първите две места. Нека! :) 

Преслава спечели втората тримесечна класация „Попфолк хит 2020“
 

Втората тримесечна класация „Попфолк хит 2020“ приключи

Факт са резултатите от втората тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Близо 40 песни участваха в „Попфолк хит – 2 тримесечие“. Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация „Попфолк хит 2020“.

ТОП 10:

01. Преслава – Беден в сърцето
02. Галена – 100 живота
03. Данна – Той
04. Константин и Софи Маринова – Проблем
05. Лорена – Грозен край


06. Галин и Диона – Просто секс
07. Емрах – Предишното момче
08. Джена – Шот за болката
09. Десита & Лидия ft. Теди Александрова – Джипиеса
10. Емануела и Джия – Мамино синче

Попфолк хит 2020 - 2 тримесечие

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Напук на "доброжелателите", пак е първа! За пореден път! Най-добрите две песни са заели първите две места. Нека! :) 

Преслава спечели втората тримесечна класация „Попфолк хит 2020“
 

Втората тримесечна класация „Попфолк хит 2020“ приключи

Факт са резултатите от втората тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Близо 40 песни участваха в „Попфолк хит – 2 тримесечие“. Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация „Попфолк хит 2020“.

ТОП 10:

01. Преслава – Беден в сърцето
02. Галена – 100 живота
03. Данна – Той
04. Константин и Софи Маринова – Проблем
05. Лорена – Грозен край


06. Галин и Диона – Просто секс
07. Емрах – Предишното момче
08. Джена – Шот за болката
09. Десита & Лидия ft. Теди Александрова – Джипиеса
10. Емануела и Джия – Мамино синче

Попфолк хит 2020 - 2 тримесечие

Честно казано Пресли не заслужава да е в топ 3,но все пак да и е честито и дано пусне още нещо до края на лятото. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Willy каза:

Ужасна е! 

Чуй след 0:31 какъв дроп следва. Все едно е записвано с телефонче.

Ужасна ли???? БЛАСФЕМИЯ! "Сама прегръщам бутилка вино" е ИЗКУСТВО!

  • Wow 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Честно казано Пресли не заслужава да е в топ 3,но все пак да и е честито и дано пусне още нещо до края на лятото. 

За мен първите 5 са добре, макар, че предпочитам дуета на Галин и Диона да беше на мястото на тая Данна... хич, не ме кефи тая! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Напук на "доброжелателите", пак е първа! За пореден път! Най-добрите две песни са заели първите две места. Нека! :) 

Преслава спечели втората тримесечна класация „Попфолк хит 2020“
 

Втората тримесечна класация „Попфолк хит 2020“ приключи

Факт са резултатите от втората тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Близо 40 песни участваха в „Попфолк хит – 2 тримесечие“. Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация „Попфолк хит 2020“.

ТОП 10:

01. Преслава – Беден в сърцето
02. Галена – 100 живота
03. Данна – Той
04. Константин и Софи Маринова – Проблем
05. Лорена – Грозен край


06. Галин и Диона – Просто секс
07. Емрах – Предишното момче
08. Джена – Шот за болката
09. Десита & Лидия ft. Теди Александрова – Джипиеса
10. Емануела и Джия – Мамино синче

Попфолк хит 2020 - 2 тримесечие

Грозен край 5 място?!?!?!

Джп-са ни ма намира- 9 МЯСТО?..

Много обективна класация.Браво.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Сигнал класацията е с 5 гласували сигурно. На Преслава песента не е флоп, със сигурност. Между среден и голям хит е, въртят си я по дискотеките. Проблем, 100 живота, ГПС са топ 3, след това Преслава, Емрах, Просто секс и Той. 

Много ми се иска Красиви лъжи да е в първата група, но май Меди изкара най-силната песен от миналата седмица, в началото не ме грабна, но после много ме зариби. Силно се надявам на Крилена песента да се развие, защото е на изключително високо ниво.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, devotioner каза:

На Сигнал класацията е с 5 гласували сигурно. На Преслава песента не е флоп, със сигурност. Между среден и голям хит е, въртят си я по дискотеките. Проблем, 100 живота, ГПС са топ 3, след това Преслава, Емрах, Просто секс и Той. 

Много ми се иска Красиви лъжи да е в първата група, но май Меди изкара най-силната песен от миналата седмица, в началото не ме грабна, но после много ме зариби. Силно се надявам на Крилена песента да се развие, защото е на изключително високо ниво.

Топ 5

1. Проблем/100 живота

2. Гпс-а

3. Той/Беден в сърцето

4. Просто секс

5. Предишното момче/ Не се отказват

С потенциал да влязат: Дивана, Милион, Поредната цигара, Красиви лъжи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Starboy каза:

Беден в сърчицето е приятна песен факт е, че си задържа някакви стабилни гледания и е далеч от провал. Просто не трябва да се сравнява с мегахитове като 100 живота и тази на Коце и Софи, защото е доста далеч от тях реално. Ако беше в канала на Планета сигурно щеше да има повече гледания, ама не мисля, че и това е оправдание. Новият канал има значение само за първоначалния интерес, след като вече е в тренда и се разпространи мълвата, че Х изпълнителя има нова песен, то тя ако се харесва ще се пуска, ако ще и в мой канал да бъде. Хубавка песен, но препоръчвам на П. да пусне още една за лятото, защото ще си остане на опашката за истинските хитове, чакайки така:

 

Поне един мисли трезво и да разсъждава реално. Браво!

преди 48 минути, WindWalkerMonk каза:

Aз пък ако я видя пак в Сенс в София Преса или в естерхази Галена, ще ги помоля да ми метнат по енда от техните рокли, та ще дам на някои от техните мъжки форумни защитници да ги поносят за награда.

И @pechenko, моето момче, докато Преса не ми метне някой iphone, или Галош самсунг, макар, че имам последните модели и на двата. Плюс поне един комплект The north face, няма как да съм в техния отбор, сори. Сега тва тука да не е чарити организация. Само за Ариа може, щото е пич и се ПУСКА! ❤️ 

От Преслава може да видиш само пици, а от Галена вафли.

Емилия е тази с айфоните и те съветвам да смениш лагера. :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че за лятото са така:

1. Проблем

2. 100 живота

..........

3. Гпс-а

....

4. Беден в сърцето = Просто секс

5. Той = Предишното момче = Не се отказват

 

Песните от последната седмица тепърва им предстои да се развиват.

С най-големите флопове за поредно лято са Емануела и Джена.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Аз мисля че за лятото са така:

1. Проблем

2. 100 живота

3. Гпс-а

4. Беден в сърцето = Просто секс

5. Той = Предишното момче = Не се отказват

 

Песните от последната седмица тепърва им предстои да се развиват.

С най-големите флопове за поредно лято са Емануела и Джена.

giphy.gif

Песента на Джена е супер и зарибява много, но тази на Емануела е ужасна и няма място до Джена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споровете са излишни :D

Едната част изкарват песента на Преслава флоп, а другата част я изкарват голям хит. Истината е, че тя е посредата. Тя досега не я е изпяла нито веднъж на живо, и не сме видяли нито един прием, което също е фактор.

Галеновият “флоп” “Дай ми любов” на участия имаше прием за тотален хит, въпреки че е едномесечно забравено хитче ;) 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Аз мисля че за лятото са така:

1. Проблем

2. 100 живота

3. Гпс-а

4. Беден в сърцето = Просто секс

5. Той = Предишното момче = Не се отказват

 

Песните от последната седмица тепърва им предстои да се развиват.

С най-големите флопове за поредно лято са Емануела и Джена.

Добре, че Деса не извади нищо, че щеше да е до Емануелица и Дженда😁

Особено след последното унижение, нестигнало дори 2 милиона

 

@pechenko, не се измъквай. Никой Пресов не е изкарвал Беден в сърцето някакъв тотален хит и никой не го е сравнявал със 100 живота още по малко... 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...