Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, -A. каза:

Между другото ако Ариа беше дебютирала преди 2-3 години, когато нямаше никакви нови млади изпълнители, имаше голям шанс да постигне едно високо ниво защото има нюх за песни. Обективно погледнато ''Класа'' е едно от най-силните чалга предложения в последно време. Ако беше в изпълнение на Галена, Преслава или някоя по-хитова, щеше да е хита на годината. И все пак сега може да постигне едно средно ниво, което също не е малко.

Това с нюха за песни го знаем прекрасно как функционира. Нюх имат само тези, които снасят як процент на фирмата. Другите, ако ще да са на Селин Дион двойници си остават без нюх за цяла кариера. Така е в България, за съжаление. Тази "Класа" нямаше да е никакъв хит в изпълнение на друга. Тя си е предвидена точно за кифличка като бившата Динева, за да внушават на децата бившият и натюрел на "плеймейтка".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Проект? Невероятен? Страшно недооценен? :dizzy:

Някакво новаторство е да скубе мъжете за косите и да прикляка до дувар в мазето на Пайнер? :da:

Ти виж как се чекне и какви шпагати прави в последния си проект Живее ми се🤣

  • Haha 5
  • Love 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, gabbati каза:

 

Ма тая не пусна ли два клипа за последните 10 дни? Вие на Мария се смеехте...

преди 7 минути, foxy_vd каза:

Това с нюха за песни го знаем прекрасно как функционира. Нюх имат само тези, които снасят як процент на фирмата. Другите, ако ще да са на Селин Дион двойници си остават без нюх за цяла кариера. Така е в България, за съжаление. Тази "Класа" нямаше да е никакъв хит в изпълнение на друга. Тя си е предвидена точно за кифличка като бившата Динева, за да внушават на децата бившият и натюрел на "плеймейтка".

Е, не сме 2005, когато продуцентът определяше коя песен при кого да иде, а 2020, когато всеки се оправя сам, изключая Диамантите и Алфите. Арийка си поръчва чудни песни. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче наистина има карма както коментирахте сутринта. Ето сега спрях да плюя Галош и @retr0 се завърна. Ако спра да хуля Счетоводителката или Теофиков току виж Джен смаже с поредица от мегахитове!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Krislena каза:

не са флопове... 2 млн са достатъчни.. все пак е дебютанка

Дебютантка беше преди 4 години в проекта на Емануела. От 2 години бълва продукция като луда и все греда. Само Ивета Костова и Таня Маринова са по зле от нея. 

  • Like 2
  • Wow 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Обаче наистина има карма както коментирахте сутринта. Ето сега спрях да плюя Галош и @retr0 се завърна. Ако спра да хуля Счетоводителката или Теофиков току виж Джен смаже с поредица от мегахитове!

На мен тъкмо Галоша ми беше станал по-приятен покрай ковида, пък взе, че флопна.

  • Wow 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дума да няма, очарован съм от благата вест, че Ария е новата тръпка в Рамания. :yoji:

Някак ми бе писнало да представят Галена и Преслава за нещо, което не са. Иначе, заглеждайки се в това, което искат да правят с малката Динева (голямата е Емануела), някак не мога да скрия, че както и да го въртят и сучат от Пайнер, искат си профил като Камелия. Че и гласът и един такъв дрезгав точно като "чипровският". С Андра вървеше до едно време, но тази е по-яка мръсница и ще я развиват точно в тази насока. Няма да е за дълго, но бива. Доволен съм от Митака! Мислех, че се е пенсионирал наистина, но не е....

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Дебютантка беше преди 4 години в проекта на Емануела. От 2 години бълва продукция като луда и все греда. Само Ивета Костова и Таня Маринова са по зле от нея. 

Изобщо не е дебютирала преди 4 години, никой не я знаеше тогава. Реално дебютира преди точно година с Кралица! Недей много да знаеш! 

  • Like 6
  • Angry 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Дума да няма, очарован съм от благата вест, че Ария е новата тръпка в Рамания. :yoji:

Някак ми бе писнало да представят Галена и Преслава за нещо, което не са. Иначе, заглеждайки се в това, което искат да правят с малката Динева (голямата е Емануела), някак не мога да скрия, че както и да го въртят и сучат от Пайнер, искат си профил като Камелия. Че и гласът и един такъв дрезгав точно като "чипровският". С Андра вървеше до едно време, но тази е по-яка мръсница и ще я развиват точно в тази насока. Няма да е за дълго, но бива. Доволен съм от Митака! Мислех, че се е пенсионирал наистина, но не е....

Рамания не е представителна извадка. Даже обратното. Диария е новата Коя, за която между другото ти предричаше бляскаво бъдеще.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Slavi каза:

Боже, само аз и @xroflx9 ли останахме необладани от това генг бенг девойче Ариа. А само до преди месец хейт коментарите ми срещу нея събираха по 10 лайка🤕

И сам войнът е войн! 

Аз лайквам и хейтърски, и фенски коментари за ДиАрия - за по-интересно! :D Щом държи да драпа, нека. Най-малкото за мемета ще има материал :D

преди 30 минути, gabbati каза:

 

ОМГ :surprise: :fuck: :fuck: Ариа не може да й стъпи на малкия нос по сексапил!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Рамания не е представителна извадка. Даже обратното. Диария е новата Коя, за която между другото ти предричаше бляскаво бъдеще.

Той май не знае, че Джулия е Коя 34

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...