Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

След Коце снощи в Приморско,  където го посетих и вв момента съм там на плажа,  днес в Приморско,  но в Афтър Оргазъм е Преслава,  но няма да отида.  Като пристигнахме снощи към 2:00, едновременно пристигнал Коце с Велислав.  Коце е бил вътре явно,  но Велислав още като ме видя по улецата като пристигах и ме поздрави.  Коце му вика да не ме закача,  да не е посмял да ме пожелае,  а Велислав ме гледаше и вика ох,  Танчеее- същият като Борето.  Доста си говорихме с Велислав пред колата на Коце.  Охраната пък от Бургас и веднага ме позна и вика за мен на Велислав все ходиш при красивите жени.  Даже Велислав ме питаше къде работя,  с Коце се видях и вътре и отвън пред колата.  И двамата в тон бяхме облечени и тоя път.  Коце ме поздрави с Маъната ти Св.  Валентин от бара и вика за очарователната Таня Узунова.  Благодаря ти,  Танче.  Строхотна си.  Голям кавалер е.  На Галена новата я пуснаха,  кефят й се хората.  

Дано някой ден нещата не ескалират и не се сбият за теб. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Дали сериозно пачата дето изпя сръбския кавър е copyright-нала и демонитизирала оригинала и от Пайнер си мълчат?

Screenshot-20200728-162612-You-Tube.jpg

Ами като са глупави... Пак ще ни правят на маймуни сърбите!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Дали сериозно пачата дето изпя сръбския кавър е copyright-нала и демонитизирала оригинала и от Пайнер си мълчат?

Screenshot-20200728-162612-You-Tube.jpg

Те от Ютюб понякога го изписват под описанието това дори когато няма проблеми с монетизация. Може да е автоматично, едва ли Митьо щеше да раздава пари ей така

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Danger. каза:

Засякох на Меди гледанията в 7 сутринта и 10 часа по-късно са мръднали с малко над 50К

A76B60E2-13FC-461B-B6F9-E42AA0993969.png

Не знам защо като постна скрийн качеството става леш ? :D 

Близо час след този пост са 1 526 000, с около 60К повече. 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-малкото ако нямаше соц. мрежи, Прес нямаше да има къде да инфлуенцърства :D 

Между другото момичето на оня от дискотеката много мяза на ранната Преслава - ако й трябва дубльорка да я има предвид! Стара Прес срещу нова Прес - би било епично! :D

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DarkChild каза:

Велислав кой? Драганински ли? 😝

Хахахахахахаха напомни ми на епичното...

 

коя Емилия, счетоводителката ли хахахах

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Най-малкото ако нямаше соц. мрежи, Прес нямаше да има къде да инфлуенцърства :D 

Между другото момичето на оня от дискотеката много мяза на ранната Преслава - ако й трябва дубльорка да я има предвид! Стара Прес срещу нова Прес - би било епично! :D

На мен ми мяза на оная Нина, пиленцетУ от Монако.

Ммм да топ гъзарка!

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...