Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Погледнете го от добрата страна - Диона много дръпна с "Излъжи ме",  "Къде си" и "Просто секс", направо си стана почти тийн идолка, лапетата ще разберат и за съществуването на Ариа и съм сигурен, че ще я харесат. Тя прави качествени проекти, но е нямала бум проект, който да е голям хит. Напълно възможно е при по-добра музика и текст този дует да я изстреля, защото първоначалният интерес ще го има със сигурност. Силно се надявам да си изиграе добре картите и най-сетне да бъде оценена подобаващо, защото наистина се старае и има усет за нещата.

  • Haha 1
  • Love 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gadinata каза:

Погледнете го от добрата страна - Диона много дръпна с "Излъжи ме",  "Къде си" и "Просто секс", направо си стана почти тийн идолка, лапетата ще разберат и за съществуването на Ариа и съм сигурен, че ще я харесат. Тя прави качествени проекти, но е нямала бум проект, който да е голям хит. Напълно възможно е при по-добра музика и текст този дует да я изстреля, защото първоначалният интерес ще го има със сигурност. Силно се надявам да си изиграе добре картите и най-сетне да бъде оценена подобаващо, защото наистина се старае и има усет за нещата.

Щом Алисия и Ганев не я спасиха - пишете я неуспешна! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Дуетът на Ариа е с Диона. 
Ариа пак ще спасява кариери!

В случая Диона ще спасява нейната. Диона има Излъжи ме, Къде си и Просто секс като успех за последната година. А какво има Ариа. Реди флоп до флоп. Да е благодарна на Диона. Хем щр я извади от тинята, хем ще и разбие джанката с пенис колана. 

 

Уили, клипът към Куката е доста силен в интерес на истината. 

преди 4 часа , Willy каза:

Лешоядите от Алфа налазиха кралица Ариа за дуети. Да имат и те силни клипове през 2020, че последните им са повече от ужасни.

Screenshot-20200727-233002-Instagram.jpg

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настоящата кралица ще прави песен с някоя? дето и тя сама не си знае номера? Остро се надявам да е някое под 15 секундно включване ала Радко Петров за да мога да го игнорирам и да чакам истинската резачка с Анелия която тук тийзвахте преди няколко дена. 

Даваме ли газ днес от сутринта?

 

  • Like 1
  • Love 5
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Все по-силно ме зарибява!! 

💜💙💚💛🧡

Мен все още не ме е, но май третият ден ще направи повече гледания от вторият. И с лайковете върви добре - 18 лайка за ден, 30 лайка за три дни.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Slavi каза:

Уили, клипът към Куката е доста силен в интерес на истината. 

Чак пък силен..

Страшно кичозен и натрупани визии. Студио, топките от Не ме заслужаваш, кола. Друго има ли?

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Коце снощи в Приморско,  където го посетих и вв момента съм там на плажа,  днес в Приморско,  но в Афтър Оргазъм е Преслава,  но няма да отида.  Като пристигнахме снощи към 2:00, едновременно пристигнал Коце с Велислав.  Коце е бил вътре явно,  но Велислав още като ме видя по улецата като пристигах и ме поздрави.  Коце му вика да не ме закача,  да не е посмял да ме пожелае,  а Велислав ме гледаше и вика ох,  Танчеее- същият като Борето.  Доста си говорихме с Велислав пред колата на Коце.  Охраната пък от Бургас и веднага ме позна и вика за мен на Велислав все ходиш при красивите жени.  Даже Велислав ме питаше къде работя,  с Коце се видях и вътре и отвън пред колата.  И двамата в тон бяхме облечени и тоя път.  Коце ме поздрави с Маъната ти Св.  Валентин от бара и вика за очарователната Таня Узунова.  Благодаря ти,  Танче.  Строхотна си.  Голям кавалер е.  На Галена новата я пуснаха,  кефят й се хората.  

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...