Jump to content



Чалгавизия 12 - Дебютанти


Препоръчани коментари

Победата е моя, никой няма да я пипа! :D
(Съжалявам, че е в последния момент, но нямах възможност по-рано да се добера до тук, така, че... ако още важи си участвам с Преслава)

 

Обичам те и Нямаш сърце са страхотни и за мен са най-високата летва, но първата ми е особено любима! Ванчо, ПАК улучи любима моя песен. Успех! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

 
НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@-A., @xroflx9, @devotioner, @Denis, @Гальо, @Willy, @Vancho, @Mr. Greshen, @ANGEL, @asylum, @Runevski, @gabbati, @talasym, @Амброжка., @Olay, както и директните финалисти - @Blueberry и @hienata

 

краен срок за гласуване 01.05 - 17:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

 
НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@Achito, @Lelqtian, @GSA, @.close to me., @Donatella, @THE IIconic, @Putin, @pechenko, @payner_tv, @Beat., @meleto, @M.Power, @Gadinata, @Starboy, @DevilWishкакто и директните финалисти - @Blueberry и @hienata

 

краен срок за гласуване 01.05 - 17:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че "Мъж да си" не е от първата година. 

Емилия дебютира 1999, а песента излиза 2001 с албума. И аз исках да участвам с нея, но видях, че не може.

"Вик" също е 2 години след дебюта на Ивана...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Втори полуфинал ВИДЕО:

 
НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@Achito, @Lelqtian, @GSA, @.close to me., @Donatella, @THE IIconic, @Putin, @pechenko, @payner_tv, @Beat., @meleto, @M.Power, @Gadinata, @Starboy, @DevilWishкакто и директните финалисти - @Blueberry и @hienata

 

краен срок за гласуване 01.05 - 17:30ч.

УСПЕХ!

Оф, доста трудно ми беше! Подкрепа за така любимите ми певици Преслава, Анелия, Райна, Ваня. А също и уникалните Гергана, Камелия, Мая и Живко и Кати. Но не под този ред ги подредих. Само тези участници да си знаят, избрали са любимите ми песни! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Само че "Мъж да си" не е от първата година. 

Емилия дебютира 1999, а песента излиза 2001 с албума. И аз исках да участвам с нея, но видях, че не може.

Абе, и аз си го помислих, но ме домързя да проверявам - допуснах, че човекът знае по-добре от мен. Вече гласувах за нея, апропо :D Да се смени с Весело момиче или нещо друго?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Оф, доста трудно ми беше! Подкрепа за така любимите ми певици Преслава, Анелия, Райна, Ваня. А също и уникалните Гергана, Камелия, Мая и Живко и Кати. Но не под този ред ги подредих. Само тези участници да си знаят, избрали са любимите ми песни! :) 

На финала ще ти е още по-трудно, защото Лечителката ще участва! :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Само че "Мъж да си" не е от първата година. 

Емилия дебютира 1999, а песента излиза 2001 с албума. И аз исках да участвам с нея, но видях, че не може.

"Вик" също е 2 години след дебюта на Ивана...

Грешката е вече направена. Не съм много запознат с ретро периода и все пак проверявах на уикипедия за повечето изпълнители, но не знам как съм пропуснал тези две. Ще помоля моята грешка да няма влияние върху вота ви за посочените песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

На финала ще ти е още по-трудно, защото Лечителката ще участва! :)

Ще е подкрепена! Трябва да излекуваме лошият вкус! :D И Шамарчето също. В първи полуфинал гледам е по-лесно, там съм за Преслава, Ивана (ако участва, наистина не е дебюта мисля), Емата, Андра, Валя, Сиана.... и вече нз по-натам, но тия са най-яки. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Вик е представена през юни 2000г. на Тракия фолк, така че става. Защо повярвах май е на границата, не знам датите.

Прав си, клипът е просто по-късно.

Сега гледам - реално и "Мъж да си" не е нарушила правилото, защото макар и Емилия да дебютира през 1999 на Тракия фолк, пуска първата си песен с Пайнер през 2000. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

 

Обаче вторият полуфинал е брутален!! Отсега виждам как Преслава няма да се класира и вече за никого няма да е изненадващо :D 

Включих се и аз с "Горчиви спомени", ама как можете да не се сетите за нея и миналия път... Но сега поне си я взех! Класира, не класира, за мен победителят е тя! Дреме ми, вече сме печелили с Герито! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Прав си, клипът е просто по-късно.

Сега гледам - реално и "Мъж да си" не е нарушила правилото, защото макар и Емилия да дебютира през 1999 на Тракия фолк, пуска първата си песен с Пайнер през 2000. 

Че и Свършено е с теб си е с Пайнер, даже си я издават в компилацията. Само тази е пропуск. Даже скоро каза, че първата и била Снежанка май. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Че и Свършено е с теб си е с Пайнер, даже си я издават в компилацията. Само тази е пропуск. 

От Уикипедия: През 1999 г. записва първата си песен „Свършено е с теб“, с която печели наградата за дебют на фестивала „Тракия фолк“ 1999 г., който година по-късно става музикален продуцент на звездата. Подготовката за дебютния албум на Емилия върви с пълна сила. Време е за първия ѝ голям хит – появява се „Кой си ти“.

Да пишем на Емилия да потвърди, няма как да не пази фактурите

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Runevski каза:

Вик е представена през юни 2000г. на Тракия фолк, така че става. Защо повярвах май е на границата, не знам датите.

Направих си труда да погледна преди да се включа с нея. Подписала е договора през август 97-ма, а албумът с песента е пуснат през септември следващата година. Няма информация за точната дата на премиерата на първия й проект, но не вярвам да е пусната заедно с подписването на договора, повечето бавят първите си проекти месец-два. Така че можем да допуснем, че е станало септември или по-късно, това са подробности. Някой да ме поправи, ако греша. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...