Jump to content



Чалгавизия 12 - Дебютанти


Препоръчани коментари

преди 1 час, Lelqtian каза:

За останалите незнам, аз лично участвам с песни, които ми харесват, и гласувам за тези, които са ми най-любими, или най-харесали от подборката, все пак не е лошо да си припомним и песни, които поради различни пристрастия и други причини са ни останали встрани от обичайната подборка или просто сме ги позабравили. 

Пък и винаги е хубаво да се поразджурка алгоритъма в тубата, че от някой момент почва да изкарва все едни и същи предложения, което става досадно, нали. 

Ако накой друг гласува по различен начин, .... Еми здраве да е. 

 

Благодаря ти, че пряко или косвено отново намеси Емилия, и напомни на колегите и зрителите да гласуват за "Мъж да си". :D Отново безплатен ПР пор пор ти. 

Иначе и аз гласувам за тези, които ми харесват най-много и са били най-адекватни за времето си. Не съм приоритизирал лични фаворити/изпълнители. Чалгавизия е ПЕСЕНЕН конкурс. :D 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Donatella каза:

Кога ще има едишън Хит Миск мюзик ?

Веднага след Чалгавизия Шефа и шефката едишън. Ще оценяваме стоп кадри от мега хита на Клеа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, ANGEL каза:

Благодаря ти, че пряко или косвено отново намеси Емилия, и напомни на колегите и зрителите да гласуват за "Мъж да си". :D Отново безплатен ПР пор пор ти. 

Иначе и аз гласувам за тези, които ми харесват най-много и са били най-адекватни за времето си. Не съм приоритизирал лични фаворити/изпълнители. Чалгавизия е ПЕСЕНЕН конкурс. :D 

Емиии ... чакам да дойде септември месец, и без друго си мисля за нов айфон таа година ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Denis каза:

Може следващия едишън да го направим с песни на различен език. 

За пръв път Преси да спечели - битката между "Богове земльом ходе" и "Ин кънчрол" ще е легендарна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

За пръв път Преси да спечели - битката между "Богове земльом ходе" и "Ин кънчрол" ще е легендарна.

Сигурен съм в това, но аз ще си прося айфон. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля че има достатъчно песни от Бг изпълнители на чужд език които да са достойни за победа и да желаят да участват с тях, но ако допуснем и песни половината на Бг или с част на чужд език - може, защо не.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

В анкетата за най-любим едишън води този с песните от един композитор. Може пак да се направи с някой друг.

Затова беше добавена тази опция, да видя кой от едишъните има най-много фенове за    vol.2 и точно това предложение ще е сред другите нови в следващата анкета.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кога ще има едишън с лайв изпълнения, за да атакувам с това и да сграбна златото с лекота?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Преди 2 седмици? 

О, имало ли е вече, е жалко..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

А кога ще има едишън с лайв изпълнения, за да атакувам с това и да сграбна златото с лекота?

 

Това беше темата на 10-ти едишън, а победата грабна Емилия с изпълнението на Не виждам от 2015.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш вече да почеш да правиш с изпълнителите - примерно „Чалговизия с песните на Галена“ и победителя да каже кой изпълнител да е през следващата Чалговизия.:D

Други теми - ремикс песни, пролетни/летни/есенски/зимни хитове, песни които са носили заглавия на албуми, другите на лс. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Нека следващата Чалгавизия е с кючеци,за да зарадваме @asylum .

Трудно ще преценят кое е кючек и кое не! Песни като Ламборгини и една на Гергана, дето се коменнтираше напоследък, не са кючеци! Имах тема по темата :D Оттам може да си изберат. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...