Jump to content

Чалгавизия 12 - Дебютанти


Препоръчани коментари

1. 76т.

2. 75т.

3. 74т.

4. 70т.

5. 62т.

6. 58т.

7. 53т. 

8. 53т.

 

9. Кати - Пеперуда - @THE IIconic - 52т.

10. Райна - По-добре - @GSA - 50т.

11. Преслава - Нямаш сърце - @payner_tv - 48т.

12. Камелия - Защо повярвах - @Gadinata - 47т.

13. Лорена - Жена за лудницата - @Donatella - 29т.

14. Малина - Само ти - @meleto - 19т. 

15. Преслава - Горчиви спомени - @DevilWish - 16т.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

1. 76т.

2. 75т.

3. 74т.

4. 70т.

5. 62т.

6. 58т.

7. 53т. 

8. 53т.

 

9. Кати - Пеперуда - @THE IIconic - 52т.

10. Райна - По-добре - @GSA - 50т.

11. Преслава - Нямаш сърце - @payner_tv - 48т.

12. Камелия - Защо повярвах - @Gadinata - 47т.

13. Лорена - Жена за лудницата - @Donatella - 29т.

14. Малина - Само ти - @meleto - 19т. 

15. Преслава - Горчиви спомени - @DevilWish - 16т.

Нагласена работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

1. 76т.

2. 75т.

3. 74т.

4. 70т.

5. 62т.

6. 58т.

7. 53т. 

8. 53т.

 

9. Кати - Пеперуда - @THE IIconic - 52т.

10. Райна - По-добре - @GSA - 50т.

11. Преслава - Нямаш сърце - @payner_tv - 48т.

12. Камелия - Защо повярвах - @Gadinata - 47т.

13. Лорена - Жена за лудницата - @Donatella - 29т.

14. Малина - Само ти - @meleto - 19т. 

15. Преслава - Горчиви спомени - @DevilWish - 16т.

Моляяяяя?!?!?!?!?!?!?!?!!, оттук нататък искам кандидатсването да е анонимно. Не гласуват за песни а за профили нали съм Галенов 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Благодарности на гласувалите за Лидия! :ba:

Преслава пак не е успяла да мине на финал, какво се случва?

Ми от другия полуфинал се класира, стига и толкова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Благодарности на гласувалите за Лидия! :ba:

Преслава пак не е успяла да мине на финал, какво се случва?

Този път ще си призная че и аз съм в шок. Очаквах Нямаш сърце да спечели полуфинала.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 12 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

 
Финалистите:
 
Краен срок за гласуване 03.05 - 20:00ч!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

1. 76т.

2. 75т.

3. 74т.

4. 70т.

5. 62т.

6. 58т.

7. 53т. 

8. 53т.

 

9. Кати - Пеперуда - @THE IIconic - 52т.

10. Райна - По-добре - @GSA - 50т.

11. Преслава - Нямаш сърце - @payner_tv - 48т.

12. Камелия - Защо повярвах - @Gadinata - 47т.

13. Лорена - Жена за лудницата - @Donatella - 29т.

14. Малина - Само ти - @meleto - 19т. 

15. Преслава - Горчиви спомени - @DevilWish - 16т.

Някаква огромна омраза има тук явно срещу Преслава. Интересно е как хитове като Нямаш сърце, Горчиви спомени, Защо повярвах, Пеперуда и По-добре са зад някои други песновки или някой на времето не е слушал, защото реално са големи хитове. Разбираемо е мястото на Както преди, Само мене нямаш, Черна роза и др. на финал, но има песни, които няма как да са преди изброените. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Някаква огромна омраза има тук явно срещу Преслава. Интересно е как хитове като Нямаш сърце, Горчиви спомени, Защо повярвах, Пеперуда и По-добре са зад някои други песновки или някой на времето не е слушал, защото реално са големи хитове. Разбираемо е мястото на Както преди, Само мене нямаш, Черна роза и др. на финал, но има песни, които няма как да са преди изброените. 

Ми вкрайна сметка не гласуваме за това кое е било хит на времето, а за това какво ни харесва в момента. 
Аман от неразбрали резултатите. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 12 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

 
Финалистите:
 
Краен срок за гласуване 03.05 - 20:00ч!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

Гласувах. Сега викаш ако си направя няколко допълнители профили за гласуване, мога ли да бутна малко зрителски точки на мен си и Парти тайм :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Някаква огромна омраза има тук явно срещу Преслава. Интересно е как хитове като Нямаш сърце, Горчиви спомени, Защо повярвах, Пеперуда и По-добре са зад някои други песновки или някой на времето не е слушал, защото реално са големи хитове. Разбираемо е мястото на Както преди, Само мене нямаш, Черна роза и др. на финал, но има песни, които няма как да са преди изброените. 

То всеки гласува за любимите си песни, не за най-големите хитове, а всеки има различен вкус, нали това е идеята. 

Обаче признавам понякога съм изненадан от резултатите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Ми вкрайна сметка не гласуваме за това кое е било хит на времето, а за това какво ни харесва в момента. 
Аман от неразбрали резултатите. 

 

Абе, много добре съм го разбрал и мен понякога ме изненадват. Тук обаче става дума наистина да гласуваш и за това което ти харесва... Аман, аман! :D Гласувах! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Абе, много добре съм го разбрал и мен понякога ме изненадват. Тук обаче става дума наистина да гласуваш и за това какво ти харесва... Аман, аман! :D Гласувах! 

За останалите незнам, аз лично участвам с песни, които ми харесват, и гласувам за тези, които са ми най-любими, или най-харесали от подборката, все пак не е лошо да си припомним и песни, които поради различни пристрастия и други причини са ни останали встрани от обичайната подборка или просто сме ги позабравили. 

Пък и винаги е хубаво да се поразджурка алгоритъма в тубата, че от някой момент почва да изкарва все едни и същи предложения, което става досадно, нали. 

Ако накой друг гласува по различен начин, .... Еми здраве да е. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

За останалите незнам, аз лично участвам с песни, които ми харесват, и гласувам за тези, които са ми най-любими, или най-харесали от подборката, все пак не е лошо да си припомним и песни, които поради различни пристрастия и други причини са ни останали встрани от обичайната подборка или просто сме ги позабравили. 

Пък и винаги е хубаво да се поразджурка алгоритъма в тубата, че от някой момент почва да изкарва все едни и същи предложения, което става досадно, нали. 

Ако накой друг гласува по различен начин, .... Еми здраве да е. 

 

Честно да ти кажа и аз като си имам фаворит и най-много ми хареса, не гледам колко хитова е песента. Е, сега като гласувах например за съжаление пропуснах доста хитове за сметка на други, но няма как, техните песни са ми наистина любими. Примерно имам и други които харесвам, но с 5 песни, се ограничих толкоз. Даже никога не съм гледал кой точно потребител каква песен е дал, ако нещо аз не съм имал като идея да дам и ми се вземе.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...