Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, -A. каза:

Защо вече дори като си логнат не се виждат гледанията в popnable? @meleto

От месец май, за да виждаш това съдържание трябва да имаш Units. Тоест, трябва да имаш принос към развитието на сайта. На страницата по-долу са описани действията, които носят units и броя им. За момента просто трябва да имаш над 1 unit. Но с времето може критерият (за съдържанието, което питаш) да се увеличи (не много, например до 50-100). Трябва да си логнат:

https://popnable.com/user/units

Впрочем, units ще са бонус и при бъдещи фийчъри като експортване на класации, гласуване в WorldVision и други.

  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Страшно ме зариби. Топ проект!

 

Опа, променили са обложката и по-добре, много тъмна беше.

Обаче май няма да мине 500к, но ще надхвърли рекорда си за лайкове от 30к за 24ч.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

От месец май, за да виждаш това съдържание трябва да имаш Units. Тоест, трябва да имаш принос към развитието на сайта. На страницата по-долу са описани действията, които носят units и броя им. За момента просто трябва да имаш над 1 unit. Но с времето може критерият (за съдържанието, което питаш) да се увеличи (не много, например до 50-100). Трябва да си логнат:

https://popnable.com/user/units

Впрочем, units ще са бонус и при бъдещи фийчъри като експортване на класации, гласуване в WorldVision и други.

Интересно решение, което за съжаление не подкрепям. 

5 милиона за тази тупалка. Ако не я беше пуснала с ''Акула'' и ''Тръгвай си'' щеше да гърми още повече!

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

На Галена има нещо в песента, но тя милата няма ХИТ от години, говоря за силен ХИТ, нещо като Преслава и "Пиян"!
А само да пипитам забелязахте ли коя певеица не и пуснаха Любими хитове на... Валя и Малина!
Но за сметка на това имаше Дамян Попов и Лазер някой си - хахах,?
Горката Планета, толкова са дъното вече, изобщо освен Хари Янакиев дали някой я гледа хахаха
И между другото тази измислена рубрика беше толкова скучна, едни и същи песни присъстваха при всеки изпълнител... защото просто само тези песни са качили в  приложенията им...
Добре, че не пуснаха Валя и Малина със списък, че още веднъж трябваше да слушаме едни и същи песни! Планета е пред изключване май.. Само Хариета си мисли, че е ТОП- хахахаха

Редактирано от presi_presi
  • Like 1
  • Haha 6
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20200507-120101-Facebook.jpg

Screenshot-20200507-120317-Facebook.jpg

Screenshot-20200507-120355-Facebook.jpg

Докато Пайнер не започнат да страйкват и позволяват така да им убиват гледанията с фен клипове навсякъде, никога няма да видим силни гледания на едно място като от периода 2014-16.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Danger. каза:

Какво значи “няма да са много”? Ще има от порядъка на 500к, т.е колкото и премиерите на Преслава.

Нали казваше, че правила гледания само с кючеци, какво стана?

Освен това при Денис и Малката знаем защо имаше такъв интерес.

Дори 400ка ще мине с клизма. Пак се изхвърляш с високопарни изказвания. 

Иначе аз съм доволен от Галоша с новия проект. Иска ми се да смени Ганев като аранжьор, за да може да се отличи наистина с разлипен саунд както при Паника. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Гръцки кавър е.

Да, но в гръцкия оригинал го няма бриджа. Кавърът на Преслава ми звучи като нещо на Ганев...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Да, но в гръцкия оригинал го няма бриджа. Кавърът на Преслава ми звучи като нещо на Ганев...

Аранжимента е на гръка.
https://www.discogs.com/Various-Folk-Collection-13/release/9651200

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Спокойно, Ави. Никой не е слушал песента ти, камоли пък някой да тръгне да я краде.059C79B9-3164-41F7-8C0E-5D99CD4BD759.jpeg.8b1326b6f2721305358f7f6841e87978.jpeg

Това сериозно ли е? 

 

преди 49 минути, presi_presi каза:

На Галена има нещо в песента, но тя милата няма ХИТ от години, говоря за силен ХИТ, нещо като Преслава и "Пиян"!
А само да пипитам забелязахте ли коя певеица не и пуснаха Любими хитове на... Валя и Малина!
Но за сметка на това имаше Дамян Попов и Лазер някой си - хахах,?
Горката Планета, толкова са дъното вече, изобщо освен Хари Янакиев дали някой я гледа хахаха
И между другото тази измислена рубрика беше толкова скучна, едни и същи песни присъстваха при всеки изпълнител... защото просто само тези песни са качили в  приложенията им...
Добре, че не пуснаха Валя и Малина със списък, че още веднъж трябваше да слушаме едни и същи песни! Планета е пред изключване май.. Само Хариета си мисли, че е ТОП- хахахаха

Е, чакай, де, не е свършила рубриката. Тепърва ще чуеш на Валя любимите хитове. Малина май е напуснала. Последно искаш или не искаш да има рубрика с тях, защо негодуваш? Как си ти?

 

преди 1 час , Vancho каза:

Като текст новата на Галче си е своеобразно продължение на този хит от 2008.

 

100 пъти е 100 пъти по-хубава!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Slavi каза:

Дори 400ка ще мине с клизма. Пак се изхвърляш с високопарни изказвания. 

Щом съм казал, че ще има от порядъка на 500к (било то и 480), значи ще е така. С кое се изхвърлям? Мога да познавам.

Иначе май имаме рекорд за самостоятелна лайквана за 24 часа - коя друга е имала 30к лайка за 24 часа? Дилема с колко е била?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Иначе май имаме рекорд за самостоятелна лайквана за 24 часа - коя друга е имала 30к лайка за 24 часа? Дилема с колко е била?

Едва ли е била с повече?! 

То тя мина по лайкове Пиян и Паника, които имаха по 23к и 21к.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Интересно решение, което за съжаление не подкрепям. 

5 милиона за тази тупалка. Ако не я беше пуснала с ''Акула'' и ''Тръгвай си'' щеше да гърми още повече!

Мамка му, мноого ме е яд за този трак! Ако не беше пуснат с многото песни през май месец наистина щеше да стане брутален хит. Не е като да е флоп, но след Въртележката дойде доста слабо... поне "Твоето Ферари" се оцени подобаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_presi каза:

На Галена има нещо в песента, но тя милата няма ХИТ от години, говоря за силен ХИТ, нещо като Преслава и "Пиян"!
А само да пипитам забелязахте ли коя певеица не и пуснаха Любими хитове на... Валя и Малина!
Но за сметка на това имаше Дамян Попов и Лазер някой си - хахах,?
Горката Планета, толкова са дъното вече, изобщо освен Хари Янакиев дали някой я гледа хахаха
И между другото тази измислена рубрика беше толкова скучна, едни и същи песни присъстваха при всеки изпълнител... защото просто само тези песни са качили в  приложенията им...
Добре, че не пуснаха Валя и Малина със списък, че още веднъж трябваше да слушаме едни и същи песни! Планета е пред изключване май.. Само Хариета си мисли, че е ТОП- хахахаха

Доколкото съм следял мисля ,че и Соня Немска още не е посочила любимите си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Бърза да изпревари Емануела и да заеме мястото в коша? 

Точно твоята реакция чаках хаха споко няма да пуска все още да те успокоя дишай 😅😅😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...