Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

По случайност бях на концерт на Нов Фолк и Петра взриви залата с Искам да съм лейди! Никой не беше чувал песента, а ги разби! Няма ли го това изпълнение в нета?

Между другото, Поля също е била с цвят патладжан, като гледам! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

По случайност бях на концерт на Нов Фолк и Петра взриви залата с Искам да съм лейди! Никой не беше чувал песента, а ги разби! Няма ли го това изпълнение в нета?

Между другото, Поля също е била с цвят патладжан, като гледам! 

 

Чичо Гугъл нищо релевантно не намира  .... Ша чакаме зайка да се върне от с екскурзията и да каже дали го има на в мазето  ... 

Но пък изкарах още няколко клипа на Петра, които нещо бях позабравил. Щях да кажа уникални, но те всичките са такива ;) 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но да се върнем на любимата форумна тема за Пепа Прилепа, стига с тия лирични отклонения за певици с истински хитове! 

articles__0d7beda0a0c6fc322e8036bfacd0dc13.jpg?v=1
Мисля че вече е официално, щом и г-жа президента на републиката отсече как няма хитове, значи няма! 

 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Но да се върнем на любимата форумна тема за Пепа Прилепа, стига с тия лирични отклонения за певици с истински хитове! 

articles__0d7beda0a0c6fc322e8036bfacd0dc13.jpg?v=1
Мисля че вече е официално, щом и г-жа президента на републиката отсече как няма хитове, значи няма! 

 

 

Няма! Хубаво е, че Луна има трибуна да напомня истината, защото паметта ни е къса. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Ех, намерих цялата промоция на Поля, къде е Зайка да се любува! Ама то не може хем да се любиш, хем Полина да гледаш. Няма пълно щастие в живота!

 

Сега видях, че промоцията е качена преди 7 часа. Очевидно е, че всички ни четат и следят! 
ВРЕМЕ Е ПОЛЯ ДА СЕ ЗАВЪРНЕ НА СЦЕНАТА! 

Тя е качена благодарение на зайка 😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Чичо Гугъл нищо релевантно не намира  .... Ша чакаме зайка да се върне от с екскурзията и да каже дали го има на в мазето  ... 

Но пък изкарах още няколко клипа на Петра, които нещо бях позабравил. Щях да кажа уникални, но те всичките са такива ;) 

 

Ама аз все още съм тука. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднъж да се наканя да си легна по-рано, а то се разиграл яростен спор на тема Галя или Паца... 

Както и да е, да се надяваме, че Галче ще ни зарадва нас, меломаните, както се казва в сигнал беге, с проект на световно ниво. Дано да даде заявка за хит и да се изстреля на върха на класациите. Честит да и е и именният ден. Да продължава все така да доминира българската музикална индустрия. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за преди излизане на клип на Галена/Преслава форума отново се е разбушувал. Довечера ще е паметен Георгьовден.

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Демек от най-гледаните само Анелия има солови песни, но тука споровете са нон-стоп Прилепа или Галена? Гъзарката си е гъзарка.

Не само е единствената със солови песни, ами е с най-гледаното парче в целия канал, като отчетем и двете версии на Дай ми още.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Olay каза:

Петра е имала скандална дискография

И все още я има! 

Току що, Donatella каза:

Кога ще има Чалгавизия КАвъри ?

 

Арамазсан арама! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Donatella каза:

ама това ли е песента ? звучи ужасноооооооо

 

Колкото и това е новата на Цуц:

 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Ама аз все още съм тука. 

Изпуснал съм. Нали каза че палите за Приморско и да те търсим другата седмица? Явно не съм разбрал нещо. 

Тогава да се върнем на темата - имаш ли Нов фолк концерта от предполагам 2003та? 

преди 1 час , SG каза:

Като за преди излизане на клип на Галена/Преслава форума отново се е разбушувал. Довечера ще е паметен Георгьовден.

Не само е единствената със солови песни, ами е с най-гледаното парче в целия канал, като отчетем и двете версии на Дай ми още.

Мда. Пък ако преброим и всички вариации на Зоопарк, напрао ша минем и Деспасито. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...