Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стефчо: Мамо, защо всички деца ми казват, че ако не беше клипа с ваната нямаше да си толкова успешна?

Галена: Да, добър е, но и другите са ми готини. Не им обръщай внимание, маме. 

90AC83C3-D750-45A2-A292-DB5AB2004A38.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

За първи път ги подарява нали хахаха пфф

Не се тревожи и за теб ще има! Пепа каза, че ще има забавяне с доставките до Германия, защото в комплекта с памперси ( преди премиерата и след премиерата на песен на Галена ) има подарък шоколадово ако от Паола за всеки фен и има голяма опасност да се стопи и омаже другите памперси.

Търпение, търпение!

Пепа сподели, че ще има допълнителни подаръци към новият албум, който ще пуска, а именно: Два шамара от Павел. Всички фенове тръпнат и очакват с нетърпение албума и подаръка с него.

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Що не казвате, че някаква инфлуенсърка подарява памперси на феновете си, след като излезе песента на Галена? Защо ли подарява? Сигурно са се насрали от кеф или от друго, но 100% са се насрали! 

Както Галка рекламира вече сума ти месеци тоя Самсунг и той се появи в клипа, така очаквам в следващия клип на Преси тя да пере със Савекс (въпреки че нали по думите на Мис Бони не искала да се доближи до пералня), да мие чинии, да бърше прозорци и най-вече искам да я видя как сменя памперси, носейки обувки-реплики и смучейки наргиленцето. Да вкара само продукти, които рекламира. 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Denis каза:

Добър е проекта на Гали, но задържа ниво, а не вдига. Може би за това има хора като мен, със смесени чувства. 

Изказването й,  че е сред топ 5 на нейните песни много вдигна очакванията тук във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Изказването й,  че е сред топ 5 на нейните песни много вдигна очакванията тук във форума.

Аз не следя какво говорят изпълнителите, просто след толкова дълга пауза за нея и музиката като цяло, очаквах нещо уау. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подигравате се с Преслава , но усещам как ви бърка яко някъде! Галена пуска песен пък тук само за Преслава се пише хахаха наистина ви съжалявам. 
Май май и гледанията няма да са много , Денис и Малката я смачкаха 😅😅

  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Подигравате се с Преслава , но усещам как ви бърка яко някъде! Галена пуска песен пък тук само за Преслава се пише хахаха наистина ви съжалявам. 
Май май и гледанията няма да са много , Денис и Малката я смачкаха 😅😅

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Подигравате се с Преслава , но усещам как ви бърка яко някъде! Галена пуска песен пък тук само за Преслава се пише хахаха наистина ви съжалявам. 
Май май и гледанията няма да са много , Денис и Малката я смачкаха 😅😅

 

C235B229-6C2F-4156-B560-550298797E9F.jpeg

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, presi_fen! каза:

Май май и гледанията няма да са много , Денис и Малката я смачкаха 😅😅

Какво значи “няма да са много”? Ще има от порядъка на 500к, т.е колкото и премиерите на Преслава.

Нали казваше, че правила гледания само с кючеци, какво стана?

Освен това при Денис и Малката знаем защо имаше такъв интерес.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Какво значи “няма да са много”? Ще има от порядъка на 500к, т.е колкото и премиерите на Преслава.

Нали казваше, че правила гледания само с кючеци, какво стана?

Освен това при Денис и Малката знаем защо имаше такъв интерес.

Утре ще си говорим пак , песента ми харесва ,но бързо ще флопне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко откъм музика в последните месеци в световен мащаб е на минус, не вярвам България да прави изключение. Малката и Денис направиха този фурор заради темата на песента, иначе тя самата честно казано не знам каква е, не съм я слушал, но не мисля, че е нещо УАУ, че да направи по естествен път толкова гледания. И съм абсолютно сигурен, че е по-слаба от тази на Галена, която много зарибява с няколко слушания.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Какво значи “няма да са много”? Ще има от порядъка на 500к, т.е колкото и премиерите на Преслава.

Нали казваше, че правила гледания само с кючеци, какво стана?

Освен това при Денис и Малката знаем защо имаше такъв интерес.

Остави ги да си дрънкат.

Вчера принизяваха успеха на "Тръгвай си" и плюеха Денис, днес тръгнали да казват, че Малката и Денис смачкали Галена.. смешно е

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията ще са безумно много като за новия статут на YouTube. Щяха даже да изглеждат съмнителни ако ги нямаше карантината и оставането вкъщи, а и празника като фактори, но с тях всичко си изглежда повече от добре за Галена.

Песента е зарибявка на ниво Кой, даже си приличат. Изненадан съм от хейта тук, доста по-добра е от повечето, които излизат напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо никой не коментира това, че цялото действие на клипа се развива само в главата на Галена, тоест е или спомен, или фантазия. Топ!

  • Like 3
  • Wow 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

А защо никой не коментира това, че цялото действие на клипа се развива само в главата на Галена, тоест е или спомен, или фантазия. Топ!

Спомен. В началото няма нито една ябълка на пода. Всяка ябълка символизира грешка, накрая грешките са се натрупали, а захапването на последната ябълка е убийството със сешоара. Какво да се прави, живот! 
Но на мен твоята теория, че намеква, че апъл са на върха, а не Самсунг ми харесва повече, да се придържаме към нея! 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Спомен. В началото няма нито една ябълка на пода. Всяка ябълка символизира грешка, накрая грешките са се натрупали, а захапването на последната ябълка е убийството със сешоара. Какво да се прави, живот! 
Но на мен твоята теория, че намеква, че апъл са на върха, а не Самсунг ми харесва повече, да се придържаме към нея! 

Според мен е отхапвала и по една ябълка при всеки кадър в който държи и използва Самсунг, считайки го като огромна грешка.

  • Haha 5
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

А защо никой не коментира това, че цялото действие на клипа се развива само в главата на Галена, тоест е или спомен, или фантазия. Топ!

Памперсите на Пепа са по-важни!

giphy.gif

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Стефчо: Мамо, защо всички деца ми казват, че ако не беше клипа с ваната нямаше да си толкова успешна?

Галена: Да, добър е, но и другите са ми готини. Не им обръщай внимание, маме. 

90AC83C3-D750-45A2-A292-DB5AB2004A38.jpeg

Малко закъсня в тая посока, тряяше да пусне много и отдавна клипове с вани за да размъти резултатите. 

Обаче имаше моменти, които ми напомниха за въпросното видео, особено в началото.

преди 43 минути, SG каза:

Гледанията ще са безумно много като за новия статут на YouTube. Щяха даже да изглеждат съмнителни ако ги нямаше карантината и оставането вкъщи, а и празника като фактори, но с тях всичко си изглежда повече от добре за Галена.

Песента е зарибявка на ниво Кой, даже си приличат. Изненадан съм от хейта тук, доста по-добра е от повечето, които излизат напоследък.

Кои точно песни визираш, щото в Кокошарникофишъл тва е първата премиера от два месеца насам, като изключим тая на Денис и Малката (записана и снимана по време на карантията) :) 

преди 38 минути, Starboy каза:

А защо никой не коментира това, че цялото действие на клипа се развива само в главата на Галена, тоест е или спомен, или фантазия. Топ!

Според мен и двете. Моментите в които се карат или отвръща с торта, дринк във фейса и сешоар, май се предполага да е фантазия. 

преди 31 минути, retr0 каза:

Спомен. В началото няма нито една ябълка на пода. Всяка ябълка символизира грешка, накрая грешките са се натрупали, а захапването на последната ябълка е убийството със сешоара. Какво да се прави, живот! 
Но на мен твоята теория, че намеква, че апъл са на върха, а не Самсунг ми харесва повече, да се придържаме към нея! 

От друга страна, ябълките са толкова много, а Самсунг-а е един ... 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

А защо никой не коментира това, че цялото действие на клипа се развива само в главата на Галена, тоест е или спомен, или фантазия. Топ!

Според мен е спомен. Груб тип като героя на Иво надали щеше да я допусне да им замърсява така къщата без да я пречука. Т.е тя вече е пречукала него.

Да я похвалим, че е избрала него за ролята- един от най-добрите млади български актьори. А тя самата отново ме изумява колко добра актриса е.

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Кои точно песни визираш, щото в Кокошарникофишъл тва е първата премиера от два месеца насам, като изключим тая на Денис и Малката (записана и снимана по време на карантията) :) 

Напоследък т.е да речем тази година. Лично за мен само "Да мога да обичам" й е конкуренция като качество, евентуално и песента на Деси.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...