Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

 

Галена - "100 живота" за 24ч.

Гледания: 486,150

Лайкове: 30,034

Дислайкове: 415

Коментари: 1022

 

@presi_fen! Как си успял да си направиш 415 профила само за един ден? (Шегувам се, не го приемай насериозно) 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pechenko каза:

Поне зъбите на майка си е взел :1000(29):

5AD4E37B-2FDF-49F8-85D0-7024E5CF6EBE.jpeg

Само да не вземе да заприлича повече на сестрата на Джен, че тогава ще се наложи Джен да му покаже вратата.

  • Thanks 1
  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 8 часа , penakavalli каза:

Спокойно, Ави. Никой не е слушал песента ти, камоли пък някой да тръгне да я краде.059C79B9-3164-41F7-8C0E-5D99CD4BD759.jpeg.8b1326b6f2721305358f7f6841e87978.jpeg

Ново 20:

F8EB7286-FA89-4900-A0A4-63FE36436836.jpeg.4309de7cb48fa20361e07818ad42bb8f.jpeg

Редактирано от penakavalli
  • Haha 4
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка дори в карантина Галоша не успя да мине 500к гледания за 24ч?!  Преси и този път ще я отвее..
П.П И на мен малко повече взе да ми допада песента(предполагам,че е заради липсата на нови песни)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BaGaBoNtIn каза:

В крайна сметка дори в карантина Галоша не успя да мине 500к гледания за 24ч?!  Преси и този път ще я отвее..
П.П И на мен малко повече взе да ми допада песента(предполагам,че е заради липсата на нови песни)

След ъпдейта бяха над 500

Link to comment
Сподели в други сайтове

Durtata virindiq prestava da mirishe na zadgroben charomat premesen s esenciq na garderoben naftalin i notka na pqsuk ot grobishta v shishence ot voda ot murtvec, blagodarie na ednoimenniq unikalen frangrace na bulgarskata kralica na pop folka i am Vasko Jean. 

20200507_202135.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DurtataVirindiq каза:

Durtata virindiq prestava da mirishe na zadgroben charomat premesen s esenciq na garderoben naftalin i notka na pqsuk ot grobishta v shishence ot voda ot murtvec, blagodarie na ednoimenniq unikalen frangrace na bulgarskata kralica na pop folka i am Vasko Jean. 

20200507_202135.jpg

Тамън за теб щях да рева днес, вириндийо! Посрещам те с малко мирис на нафталин, за да не забравиш какво е!

 

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тамън за теб щях да рева днес, вириндийо! Посрещам те с малко мирис на нафталин, за да не забравиш какво е!

 

 

Блаходара ти лудницо ти си ми заклет фен на чиито мога да разчитам до гроб /който е много близо/ но за жалост не си на оцелил с песента на наборката ми грандма гло но оценявам труда Ви. ❤️

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DurtataVirindiq каза:

Блаходара ти лудницо ти си ми заклет фен на чиито мога да разчитам до гроб /който е много близо/ но за жалост не си на оцелил с песента на наборката ми грандма гло но оценявам труда Ви. ❤️

Ето ти нещо по-модерно и регенериращо! Няма да пукнеш скоро, ако го слушаш редовно!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Страхотна е Анелия, много добро изпълнение и избор на песен

Отпочинала е, добре и тече и мисълта.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ави Бенеди какво се е разревал на развален африкански английски, мазен подмазвач, нито някой го интересува, че и да бяха я откраднали, уфф, че мразя разни такива търсещи внимание, ох, кралицата тя, открадна ми я песента, ама пак го направи Галена - хит... Чалгоч идилия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...