Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Нещо замълчахте? Това ли очаквахте? Песен стил Ашли , това ли и е топ 5??

Ми има изтънчен вкус жената, за разлика от теб. Висшата класа не е за всеки, не може всички да се задоволяваме с песни за простолюдието, като на любимия ти толбухински прилеп. 

А по-добре песен стил Ашли, отколкото хич ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Нещо замълчахте? Това ли очаквахте? Песен стил Ашли , това ли и е топ 5??

Песента е комерс в стил Моро му и Добре ли си. Има ли нужда да ти припомням за успеха им?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Е това ми дойде ту мач.

Много си я харесвам Емилия напоследък, но такива видеа са абсолютно излиши. Тя се взе за Мишел Обама. Нека прави хубави песни, но личния живот да си го пази за нея. Този парад е ненужден и накрая ще изиграе лоша шега. 

Емили, знам че четеш форума. Очаквам скоро да ни изненадаш с някое парче. Поздрави!

Не знам защо продължава да парадира с личния си живот. Мислех, че трагедията, която преживя, й е дала урок, но не. Продължава да ни навира в очите "Вижте ме колко съм богата и щастлива". Еми ок, ама нужна ли е такава показност? Хората са 2 месеца без работа, нашта позира с тениска Данче и Гергана. После сигурно мъжът й пак ще пише километрични фермани да се оправдава като ученичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Не знам защо продължава да парадира с личния си живот. Мислех, че трагедията, която преживя, й е дала урок, но не. Продължава да ни навира в очите "Вижте ме колко съм богата и щастлива". Еми ок, ама нужна ли е такава показност? Хората са 2 месеца без работа, нашта позира с тениска Данче и Гергана. После сигурно мъжът й пак ще пише километрични фермани да се оправдава като ученичка.

Не го навира в нашите очи, а в тези на феновете си от цял свят. Не забравяй, че Счети вече е световна звезда! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, presi_fen! каза:

Нещо замълчахте? Това ли очаквахте? Песен стил Ашли , това ли и е топ 5??

Точно ти ли ми говориш за комерси в стил Ашли :laughing: Айде чантата, торбата и за хапчета :1000(30):

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не го навира в нашите очи, а в тези на феновете си от цял свят. Не забравяй, че Счети вече е световна звезда! 

Знам това, но Короната е глобален проблем, не само в БГ. Да изнесе концерт с песни на Уитни, Гранде и Марая, за да й простим!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Точно ти ли ми говориш за комерси в стил Ашли :laughing: Айде чантата, торбата и за хапчета :1000(30):

За какви хапчета говориш , не виждаш ли песента каква е? Като всички други въпреки ,че ми харесва , но си признайте ,че не сте очаквали такава слаба песен!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

За какви хапчета говориш , не виждаш ли песента каква е? Като всички други въпреки ,че ми харесва , но си признайте ,че не сте очаквали такава слаба песен!

Какво съм очаквал смятам че си е моя работа :rolleyes: Чакай на новата Преслава поредния комерс и не занимавай повече. Никому не е нужно :kissing2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Между Преслава и Галена вече почти никаква разлика няма. Нито визуална, нито музикална.

Това е добре дошло за Счети! 

преди 2 минути, presi_fen! каза:

За какви хапчета говориш , не виждаш ли песента каква е? Като всички други въпреки ,че ми харесва , но си признайте ,че не сте очаквали такава слаба песен!

Коментарът ти доказва, че Галош си е постигнала целта. Благодаря от нейно име за потвърждението. Пепе ле пю ако я пееше, ти друга песен щеше да пееш, ма нейсе ;)

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Знам това, но Короната е глобален проблем, не само в БГ. Да изнесе концерт с песни на Уитни, Гранде и Марая, за да й простим!

Е, кат има корона, бурка ли да сложи? Макар че може да я попредпази малко :D

Да изтропа Мъри Стано на двора у тях, да покаже още малко разкош - може да има златен чардак, още не сме видели ;) 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горките Галенови за жалене сте сами си вярвате ,че това нещо е новаторско и е кой знай какво! Повече няма да коментирам след няколко дена ще видим шита и ще ви се присмея отново! 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за "Пиян" първите коментари бяха, че е просто една от многото Ганевски песни, но в крайна сметка е един от хитовете на 2019 и се открои. Очаквам същото да се случи и със "100 живота". 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам как фен на Преслава няма срам да каже нещо лошо за новата песен на Галена, че тя Преслава с такива песни си износи кариерата бе хора, вие в момента плюете по собствения си вкус. 

  • Like 5
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не казвате, че някаква инфлуенсърка подарява памперси на феновете си, след като излезе песента на Галена? Защо ли подарява? Сигурно са се насрали от кеф или от друго, но 100% са се насрали! 

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Що не казвате, че някаква инфлуенсърка подарява памперси на феновете си, след като излезе песента на Галена? Защо ли подарява? Сигурно са се насрали от кеф или от друго, но 100% са се насрали! 

За първи път ги подарява нали хахаха пфф

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Аз не знам как фен на Преслава няма срам да каже нещо лошо за новата песен на Галена, че тя Преслава с такива песни си износи кариерата бе хора, вие в момента плюете по собствения си вкус. 

Не беше ли твърдо изискване феновете на Прилепа да нямат вкус? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...