Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Точно твоята реакция чаках хаха споко няма да пуска все още да те успокоя дишай 😅😅😅

Аз си дишам ритмично под звуците на 100 живота, ти ако имаш проблеми в тая посока - иди се тествай, за всеки случай. С тая пандемия е по добре да си сигурен. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз си дишам ритмично под звуците на 100 живота, ти ако имаш проблеми в тая посока - иди се тествай, за всеки случай. С тая пандемия е по добре да си сигурен. 

 

Не се нервирай спокойно ще ти мине просто малка шегичка ти направих , защото знам , че много обичаш Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Не се нервирай спокойно ще ти мине просто малка шегичка ти направих , защото знам , че много обичаш Преси.

Единствения нервен тука си ти, драги ми Смехурко. Гален мачка с хитачка, а ти ще има да чакаш нова песен от любимия ти Прилеп. Ние тука много добре знаем как тя докато не отворят дискотеките няма за песен няма да се бръкне. 

За да не си хептен капо, ето ти една снимка да и се порадваш 

Blood Ties: Vampire Bats Build Trust to Become Food-Sharing Pals ...

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Единствения нервен тука си ти, драги ми Смехурко. Гален мачка с хитачка, а ти ще има да чакаш нова песен от любимия ти Прилеп. Ние тука много добре знаем как тя докато не отворят дискотеките няма за песен няма да се бръкне. 

За да не си хептен капо, ето ти една снимка да и се порадваш 

Blood Ties: Vampire Bats Build Trust to Become Food-Sharing Pals ...

1:1

F2FEEDEA-18CB-49D8-8F77-7797E070D522.jpeg

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

500 000 гледания за 24 часа ...:yoji:
 
вижте само топ коментарите.................
 

 

Ех, Галена, Галена... Ето затова ТИ си на върха и нямаш конкуренция. Класа, качество, стил-притежаваш ги всичките. Продължавай да доказваш, че си номер 1 в България с всеки свой нов проект поне още 100 живота!

 

Иновативна, оригинална и обърнала внимание на всеки детайл. Затова и няма конкуренция. Единственият изпълнител в България, който може да нарече песните си “проекти”, защото не са просто песни с някакви клипчета. Номер едно.

 

ГАЛЕНА - ТИТАНЪТ НА ПОП ФОЛК МУЗИКАТА В БЪЛГАРИЯ !!! ❤ Няма да коментирам, защото всяка дума е безсмислена , то всичко се чува и вижда ❤ Едно Голямо Браво на Ганев и Ervin за Музиката, на Анастасия, Мирослав и Сиана за текста, и на Виктор и Радослав за Видеото ❤👍 Пожелавам на всички нас, само такива хубави песни да слушаме и гледаме за напред !! Наздраве Галена, наздраве БЪЛГАРИЯ 🇧🇬🍻

 

Песента е на световно ниво! От страшно много време трепенех в очакване за нещо, с което да избухвам най-накрая търпението ми беше удовлетворено! шапка ти свалям!!!!!!!!!!!!!!!!! Продължавай да правиш прекрасни песни!!!!!!!!!!!

Кралицата се върна Ето това е Галена Уникална песен и клип Продължавай все така, Галена Обичаме те

 

Евалата, най-накрая да видим симпатично момче в клип. Колежките й да взимат пример, а не да викат някакви клоуни смешковци, изглеждащи нелепо и жалко. Иначе клипът е различен и интересен, точно в стил Галена!

 

За 24 часа трябва да има 1 000 000 гледания

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Единствения нервен тука си ти, драги ми Смехурко. Гален мачка с хитачка, а ти ще има да чакаш нова песен от любимия ти Прилеп. Ние тука много добре знаем как тя докато не отворят дискотеките няма за песен няма да се бръкне. 

За да не си хептен капо, ето ти една снимка да и се порадваш 

Blood Ties: Vampire Bats Build Trust to Become Food-Sharing Pals ...

Хахаха аз и нерви абсулютно никога. Но виж теб всеки един пост със злоба , също се изнерви и за това ,че те излъгах и се хвана. Знам защо, страх те е да не засенчи ваната хахах пълен смешник си , аз вече теб ще те дразня само с усмивка понеже си много нервен и имаш нужда от психолог да те оправи отвсякъде обаче .. хаха

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:
500 000 гледания за 24 часа ...:yoji:
 
вижте само топ коментарите.................
 

 

Ех, Галена, Галена... Ето затова ТИ си на върха и нямаш конкуренция. Класа, качество, стил-притежаваш ги всичките. Продължавай да доказваш, че си номер 1 в България с всеки свой нов проект поне още 100 живота!

 

Иновативна, оригинална и обърнала внимание на всеки детайл. Затова и няма конкуренция. Единственият изпълнител в България, който може да нарече песните си “проекти”, защото не са просто песни с някакви клипчета. Номер едно.

 

ГАЛЕНА - ТИТАНЪТ НА ПОП ФОЛК МУЗИКАТА В БЪЛГАРИЯ !!! ❤ Няма да коментирам, защото всяка дума е безсмислена , то всичко се чува и вижда ❤ Едно Голямо Браво на Ганев и Ervin за Музиката, на Анастасия, Мирослав и Сиана за текста, и на Виктор и Радослав за Видеото ❤👍 Пожелавам на всички нас, само такива хубави песни да слушаме и гледаме за напред !! Наздраве Галена, наздраве БЪЛГАРИЯ 🇧🇬🍻

 

Песента е на световно ниво! От страшно много време трепенех в очакване за нещо, с което да избухвам най-накрая търпението ми беше удовлетворено! шапка ти свалям!!!!!!!!!!!!!!!!! Продължавай да правиш прекрасни песни!!!!!!!!!!!

Кралицата се върна Ето това е Галена Уникална песен и клип Продължавай все така, Галена Обичаме те

 

Евалата, най-накрая да видим симпатично момче в клип. Колежките й да взимат пример, а не да викат някакви клоуни смешковци, изглеждащи нелепо и жалко. Иначе клипът е различен и интересен, точно в стил Галена!

 

За 24 часа трябва да има 1 000 000 гледания

На мен най ми хареса един дето бил от Пуерто Рики и много харесвал Галена и Песента. @zai4eto82 дует с Рики кога? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, presi_fen! каза:

Хахаха аз и нерви абсулютно никога. Но виж теб всеки един пост със злоба , също се изнерви и за това ,че те излъгах и се хвана. Знам защо, страх те е да не засенчи ваната хахах пълен смешник си , аз вече теб ще те дразня само с усмивка понеже си много нервен и имаш нужда от психолог да те оправи отвсякъде обаче .. хаха

Теб май, май жена ти те е оправила отвсякъде, защото си смени много бързо мнението за песента на Галена

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Хахаха аз и нерви абсулютно никога. Но виж теб всеки един пост със злоба , също се изнерви и за това ,че те излъгах и се хвана. Знам защо, страх те е да не засенчи ваната хахах пълен смешник си , аз вече теб ще те дразня само с усмивка понеже си много нервен и имаш нужда от психолог да те оправи отвсякъде обаче .. хаха

Аз нямам нужда от нищо бе, драги ми Смехурко. Имам си хит от Галена, чакам си дуета с Клеа и живота продължава. Ти обаче дето виждаш във всеки ироничен пост по адрес на Прилепа имаш нужда от неотложна медицинска помощ, искрено се надявам да издаяниш до края на Короната за да ти бъде обърнато внимание. 
Аре със здраве. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Аз нямам нужда от нищо бе, драги ми Смехурко. Имам си хит от Галена, чакам си дуета с Клеа и живота продължава. Ти обаче дето виждаш във всеки ироничен пост по адрес на Прилепа имаш нужда от неотложна медицинска помощ, искрено се надявам да издаяниш до края на Короната за да ти бъде обърнато внимание. 
Аре със здраве. 

 

Хахахахаха психолог , психолог ти е нужен! Незнах ,че Преслава може да разваля мозъци браво на нея успя да развали твоя хахаха. Много ми е смешно наистина.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Теб май, май женати те е оправила отвсякъде, защото си смени много бързо мнението за песента на Галена

Може да се е респектирал, особено ако имат вана у тях. И сешоар ;) но пък иначе е много бърз да скача и да плаши гаргите наоколо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Може да се е респектирал, особено ако имат вана у тях. И сешоар ;) но пък иначе е много бърз да скача и да плаши гаргите наоколо. 

Може да плаши само прилепите ( в това число и Пепа Прилепа )

giphy.gif?cid=4d1e4f29a2532c840077a0b0d2

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Може да плаши само прилепите ( в това число и Пепа Прилепа )

giphy.gif?cid=4d1e4f29a2532c840077a0b0d2

Даже и нея няма да успее. Тя се респектира само от истински и качествени шамари. 

Изобщо да дърпа. Трибуквените латерни, не можещи да заредят няква нова плоча омръзват бързо. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Donatella каза:
500 000 гледания за 24 часа ...:yoji:
 
вижте само топ коментарите.................
 

 

Ех, Галена, Галена... Ето затова ТИ си на върха и нямаш конкуренция. Класа, качество, стил-притежаваш ги всичките. Продължавай да доказваш, че си номер 1 в България с всеки свой нов проект поне още 100 живота!

 

Иновативна, оригинална и обърнала внимание на всеки детайл. Затова и няма конкуренция. Единственият изпълнител в България, който може да нарече песните си “проекти”, защото не са просто песни с някакви клипчета. Номер едно.

 

ГАЛЕНА - ТИТАНЪТ НА ПОП ФОЛК МУЗИКАТА В БЪЛГАРИЯ !!! ❤ Няма да коментирам, защото всяка дума е безсмислена , то всичко се чува и вижда ❤ Едно Голямо Браво на Ганев и Ervin за Музиката, на Анастасия, Мирослав и Сиана за текста, и на Виктор и Радослав за Видеото ❤👍 Пожелавам на всички нас, само такива хубави песни да слушаме и гледаме за напред !! Наздраве Галена, наздраве БЪЛГАРИЯ 🇧🇬🍻

 

Песента е на световно ниво! От страшно много време трепенех в очакване за нещо, с което да избухвам най-накрая търпението ми беше удовлетворено! шапка ти свалям!!!!!!!!!!!!!!!!! Продължавай да правиш прекрасни песни!!!!!!!!!!!

Кралицата се върна Ето това е Галена Уникална песен и клип Продължавай все така, Галена Обичаме те

 

Евалата, най-накрая да видим симпатично момче в клип. Колежките й да взимат пример, а не да викат някакви клоуни смешковци, изглеждащи нелепо и жалко. Иначе клипът е различен и интересен, точно в стил Галена!

 

За 24 часа трябва да има 1 000 000 гледания

 

 

presi_fans right now

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, pechenko каза:

1:1

F2FEEDEA-18CB-49D8-8F77-7797E070D522.jpeg

Мани майтапа, на мен наистина ми прилича на прилеп - кокори се като тия на снимките! Плашеща прилика! Сладки животинки, но малко гнусни. 

преди 31 минути, presi_fen! каза:

Хахаха аз и нерви абсулютно никога. Но виж теб всеки един пост със злоба , също се изнерви и за това ,че те излъгах и се хвана. Знам защо, страх те е да не засенчи ваната хахах пълен смешник си , аз вече теб ще те дразня само с усмивка понеже си много нервен и имаш нужда от психолог да те оправи отвсякъде обаче .. хаха

Е, нали ти щеше да го оправяш оня ден, озадачаваш ме с тези променливи настроения и становища. Консултирай се за гранично разстройство след короната. 

преди 28 минути, pechenko каза:

Теб май, май жена ти те е оправила отвсякъде, защото си смени много бързо мнението за песента на Галена

Чехълът е играл :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела, Магда и Невена Пейкова са споделили веднага новия хит. Дано и другите големи имена пуснат нещо скоро. Сега е моментът да извадят по-лиричните песни, на които все не им идва времето. 

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petya1 каза:

Емануела, Магда и Невена Пейкова са споделили веднага новия хит. Дано и другите големи имена пуснат нещо скоро. Сега е моментът да извадят по-лиричните песни, на които все не им идва времето. 

И принцес Ариа. Даже и swipe е турила.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petya1 каза:

Емануела, Магда и Невена Пейкова са споделили веднага новия хит. Дано и другите големи имена пуснат нещо скоро. Сега е моментът да извадят по-лиричните песни, на които все не им идва времето. 

То знаем защо Емануелица се обърна към Галя нали така ... лизачка на гъзове. 
На много въздухари съм неудобен тук ,защото ви казвам истината и побеснявате 😅😅😅

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, presi_fen! каза:

То знаем защо Емануелица се обърна към Галя нали така ... лизачка на гъзове. 
На много въздухари съм неудобен тук ,защото ви казвам истината и побеснявате 😅😅😅

Еми аз не знам, просветли ме в истината, о, велики ти! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, presi_fen! каза:

То знаем защо Емануелица се обърна към Галя нали така ... лизачка на гъзове. 
На много въздухари съм неудобен тук ,защото ви казвам истината и побеснявате 😅😅😅

Не, в грешка си! Заради такива като теб не мога да търпя певачки като Пепа от Добрич. Спри се, че от злоба не можеш да дишаш. От вчера те следя и да ти кажа имаш нужда от спешна медицинска помощ. Станал си на 40год., а се държиш като 15 годишно пишлеме.

п. с. Песента на Галена като я чух си казах "Нищо интересно". Зариби ме!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена - "100 живота" за 24ч.

#1 в тренда

Гледания: 486,150

Лайкове: 30,034

Дислайкове: 415

Коментари: 1022

Самостоятелен рекорд за Галена и като цяло най-много харесвания на самостоятелна песен за 24ч.

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...