Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 часа , retr0 каза:

Че ще си пусне песента и ще

активизира поредица от нови

песни и хитове и ще празнуваме падането на карантията!!! Хубава ли е песента, я кажи? 

Сега я чух и само се питам дали това е песента, която Галена слага в ТОП 5 на нейните.😂

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, mitak_94 каза:

Сега я чух и само се питам дали това е песента, която Галена слага в ТОП 5 на нейните.😂

Може би проект като цяло, с видео итн.. но помня коментара ти преди двете песни в ноември, че това е в пъти по-яко от Ламбо.😂

Явно е до вкус.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Може би проект като цяло, с видео итн.. но помня коментара ти преди двете песни в ноември, че това е в пъти по-яко от Ламбо.😂

Явно е до вкус.

 

И до днес така, макар че и на Ламбото почнах да се кефя. Винаги така става.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела без спонсор ли е останала? До вчера не спираше да плюе по бившия и да прави песни за него, а сега е наспамила сторита как не му е сърдита, той си бил такъв и може пак да са заедно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Willy каза:

Емануела без спонсор ли е останала? До вчера не спираше да плюе по бившия и да прави песни за него, а сега е наспамила сторита как не му е сърдита, той си бил такъв и може пак да са заедно.

Емануела копае дъното, за съжаление. 2018 беше един от лидерите в чалгата, а от началото на 2019 пуска провал след провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Ама сериозно ли утре ви падат всички мерки? Много лош ден е избрала Галена за премиера.

А, не мисля, че ще повлияе. Май още не се знае кога ще отварят заведенията, колко ще отворят и изобщо как ще протекат нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена каза, че песента за нея е в личен топ 5. 

Което значи, че при всеки ще е различно. При някои от нас може да ни стане в топ 3 дори, но пък има шанс и да е чак в топ 15 примерно. Въпрос на вкус е и как всеки ще я приеме.

 

А фенове на Джена да не дават мнения за “проекти”, моля.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Denis каза:

Ади, порасни.

 

Баси добрата песна! И е снимана в двора на даскалото ми :D

преди 26 минути, Danger. каза:

Галена каза, че песента за нея е в личен топ 5. 

Което значи, че при всеки ще е различно. При някои от нас може да ни стане в топ 3 дори, но пък има шанс и да е чак в топ 15 примерно. Въпрос на вкус е и как всеки ще я приеме.

 

А фенове на Джена да не дават мнения за “проекти”, моля.

Добре, Галена, извиняваме се. 

  • Like 2
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Рут Колева изглежда прекрасно на тази снимка. 😁

Май ще е драматично видео с по-бавна и умерена песен като Дай ми любов или Сърце, само да не флопнем като с Да ти олекне.

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Май ще е драматично видео с по-бавна и умерена песен като Дай ми любов или Сърце, само да не флопнем като с Да ти олекне.

Да, определено ще има драма, щом го заплашва със сешоар, докато той лежи във вана. 😁

Тя между другото и за Да ти олекне казваше, че и била много любима песен, но я направила главно за себе си, щото знаела, че няма да се оцени. Надявам се, че тази няма да флопне, тя има нюх. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Май ще е драматично видео с по-бавна и умерена песен като Дай ми любов или Сърце, само да не флопнем като с Да ти олекне.

Дано е нещо такова, да.... Ама ако е като "Спри ме", подобна.... отлично! Такова ми се слуша! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Психо ще станеееееееееш, ако останешшшшшш..... но ще си ми благодарен след това! :D 
Има ли лудиииииии???

Цял ден ми е в главата тая песен. Уникална музика!!! 

  • Thanks 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , mitak_94 каза:

Сега я чух и само се питам дали това е песента, която Галена слага в ТОП 5 на нейните.😂

Единственото ми успокоение е, че ти и за “Ламборджини” така казваше, а се оказа къртач отвсякъде. До днес я пускам за подсилване на имунната система, ама за тази май ще се окаже наистина, че не е кой знае какво с този кадър от “изневериш ли ми” намирисва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Senhor каза:

А, не мисля, че ще повлияе. Май още не се знае кога ще отварят заведенията, колко ще отворят и изобщо как ще протекат нещата.

Screenshot-20200505-173215-Chrome.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...