Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хитове, избрани от Крисия Д- Деси Слава- И на всички като тебе, Джена- Коя, Емилия и Борис Дали- Обичай ме, Анелия- Дай ми още, Крисия Д- Имам изненада, Анелия- Гъзарка.

Утре ще бъдем с хитове, избрани от Екстра Нина

95799847_3192798870742375_2659430216241250304_o.jpg

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Виждаш я точно в първия клип!Тя е тази ,която по онова време не и се купуваха гледания , а и към днешна дата не го прави! Нещо неясно??

Истински feat е това, а не Горе-долу. Преслава там може да е помогнала само за първоначален интерес, после едва ли някой е слушал песента заради частта на Прес. 

 

Иначе едва ли имат купени, всички песни и до днес правят най-много гледания от периода си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, presi_fen! каза:

Виждаш я точно в първия клип!Тя е тази ,която по онова време не и се купуваха гледания , а и към днешна дата не го прави! Нещо неясно??

15B89B29-AA0D-405B-9A91-B937C3FF2FCF.png

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Истински feat е това, а не Горе-долу. Преслава там може да е помогнала само за първоначален интерес, после едва ли някой е слушал песента заради частта на Прес. 

 

Иначе едва ли имат купени, всички песни и до днес правят най-много гледания от периода си.

Лъжеш себе си с тези изказвания. Точно частта на Преслава е топа “Ей Фики,Фики правиш го добре ....”. Да да едва ли имат купени гледания точно по това време Фики и Галена бяха най-големите купувачи и това даже се е коментирало тук!

Щом Преслава се включва с feat е нищо , а когато Галена е с feat (пример “Шефката”) си е даже нейна песен нали така. Смешни сте наистина ...! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Лъжеш себе си с тези изказвания. Точно частта на Преслава е топа “Ей Фики,Фики правиш го добре ....”. Да да едва ли имат купени гледания точно по това време Фики и Галена бяха най-големите купувачи и това даже се е коментирало тук!

Щом Преслава се включва с feat е нищо , а когато Галена е с feat (пример “Шефката”) си е даже нейна песен нали така. Смешни сте наистина ...! 

Двете изречения Ей Фики Фики ги сравни с частта на Галена в Шефката и няма нужда да ме цитираш повече.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Абе, май ми липсва едно топ награждавано име в най-гледаните на Пайнер от този период, обаче не мога се сетя. Някой има ли идея?
image.png.c9a1c77731f08e2fac8022cf9a141b23.png

Майкъл Джексън?

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Двете изречения Ей Фики Фики ги сравни с частта на Галена в Шефката и няма нужда да ме цитираш повече.

Заради тези ваши изказвания , почти никой не остана тук само това ще ти кажа и няма да споря с теб.

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Лъжеш себе си с тези изказвания. Точно частта на Преслава е топа “Ей Фики,Фики правиш го добре ....”. Да да едва ли имат купени гледания точно по това време Фики и Галена бяха най-големите купувачи и това даже се е коментирало тук!

Щом Преслава се включва с feat е нищо , а когато Галена е с feat (пример “Шефката”) си е даже нейна песен нали така. Смешни сте наистина ...! 

Много ясно, че е топа! Тя пъшкаше и едва ли  не са правили секс докато са записвали песента.. и разбира се след раздялата... абортира

Защо изобщо намесваш "Шефката", която е чист дует и включването на абортиралата катерица с нейното пъшкане?

В Германия имат супер здравна система, но не разбирам защо още не са ти обърнали никакво внимание....

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Абе, май ми липсва едно топ награждавано име в най-гледаните на Пайнер от този период, обаче не мога се сетя. Някой има ли идея?
image.png.c9a1c77731f08e2fac8022cf9a141b23.png

Демек от най-гледаните само Анелия има солови песни, но тука споровете са нон-стоп Прилепа или Галена? Гъзарката си е гъзарка. 

преди 16 минути, presi_fen! каза:

Виждаш я точно в първия клип!Тя е тази ,която по онова време не и се купуваха гледания , а и към днешна дата не го прави! Нещо неясно??

поправено

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Лъжеш себе си с тези изказвания. Точно частта на Преслава е топа “Ей Фики,Фики правиш го добре ....”. Да да едва ли имат купени гледания точно по това време Фики и Галена бяха най-големите купувачи и това даже се е коментирало тук!

Щом Преслава се включва с feat е нищо , а когато Галена е с feat (пример “Шефката”) си е даже нейна песен нали така. Смешни сте наистина ...! 

Аре сиктиросай се начи с тия смешки. Галена може да са дуети, фийтове, хорове, групови изпълнения, ама са 5 песни в топ 10. Твойта мумия е там веднъж. Пределно ясно е коя предизвиква интерес, и коя много правилно се ориентирала да е инфлуенцърка. 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, presi_fen! каза:

Лъжеш себе си с тези изказвания. Точно частта на Преслава е топа “Ей Фики,Фики правиш го добре ....”. Да да едва ли имат купени гледания точно по това време Фики и Галена бяха най-големите купувачи и това даже се е коментирало тук!

Щом Преслава се включва с feat е нищо , а когато Галена е с feat (пример “Шефката”) си е даже нейна песен нали така. Смешни сте наистина ...! 

Дори не помнех, че Преслава участвува в тая песен. Всеки си запява "Ти горе-долу чистиш ли добре.." Я дослуша нататък, я не. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Демек от най-гледаните само Анелия има солови песни, но тука споровете са нон-стоп Прилепа или Галена? Гъзарката си е гъзарка. 

поправено

Аре сиктиросай се начи с тия смешки. Галена може да са дуети, фийтове, хорове, групови изпълнения, ама са 5 песни в топ 10. Твойта мумия е там веднъж. Пределно ясно е коя предизвиква интерес, и коя много правилно се ориентирала да е инфлуенцърка. 

Сиктиросай ще кажеш на майка ти и баща ти , но прав си тук можеш да  говориш така , защото ако ми го кажеш това на живо знаеш какво ще се случи с теб нали! 
Преслава ви побърка завистливите мозъци ,че без да си мърда пръста пак мачка любимките ви.

@Fast задействай се това е обида!!

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Демек от най-гледаните само Анелия има солови песни, но тука споровете са нон-стоп Прилепа или Галена? Гъзарката си е гъзарка. 

 

О да, добре си изигра картите през 2016!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

О да, добре си изигра картите през 2016!

И в момента само нейните карти са на масата.

Току що, presi_fen! каза:

Сиктиросай ще кажеш на майка ти и баща ти , но прав си тук можеш да  говориш така , защото ако ми го кажеш това на живо знаеш какво ще се случи с теб нали! 
Преслава ви побърка завистливите мозъци ,че без да си мърда пръста пак мачка любимките ви.

Какво ще стане? Стана ми интересно!

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Сиктиросай ще кажеш на майка ти и баща ти , но прав си тук можеш да  говориш така , защото ако ми го кажеш това на живо знаеш какво ще се случи с теб нали! 
Преслава ви побърка завистливите мозъци ,че без да си мърда пръста пак мачка любимките ви.

@Fast задействай се това е обида!!

То от това "Преслава мачка без да се старае ха ха" и постояното налагане от фирмата се стигна до положението в което жанра е в момента. Пайнера от 10 години не залага на нови имена и си гледа едната кокошка, а другите кучетата ги яли.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Сиктиросай ще кажеш на майка ти и баща ти , но прав си тук можеш да  говориш така , защото ако ми го кажеш това на живо знаеш какво ще се случи с теб нали! 
Преслава ви побърка завистливите мозъци ,че без да си мърда пръста пак мачка любимките ви.

@Fast задействай се това е обида!!

И кво точно ша стане? Ша ми пуснеш песен на Прилепа да ми писнат ушите ли? 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

И кво точно ша стане? Ша ми пуснеш песен на Прилепа да ми писнат ушите ли? 

Имаш право тук всичко да пишеш. Пиши си колкото искаш хора като теб са ми ясни.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да правим форумец на годината, кой месец стана? Донатела е номер 1, разбира се, в отсъствието на Зайка :D Иначе са заедно на върха. Наистина кой месец е? Нова Година трябва да е тия дни?

Тая песен е една от първите чалги, които чух. Мислех си, че е взета под носа на Анелия.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Имаш право тук всичко да пишеш. Пиши си колкото искаш хора като теб са ми ясни.

Моля те, предскажи ми нещо. Виждам, че звездите ти го говорят, може би имаш и три-четири допълнителни очи.

#пръцкажими

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...