Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Olay каза:

G-class, Djeale, И това ще отмине, Майната ти Св. Валентин, Сърце мое, Твоето ферари. Тая наистина ли вярва, че нейната песен стои до горните за да се бори за някакъв 'хит' ?

Тя количество не може да си позволи, а покрай качество само е минала.

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тя количество не може да си позволи, а покрай качество само е минала.

Е що. Направила е качествено копие на Болка моя. 1:1 с оригинала, само истински професионалисти могат да открият разликите.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше питал, за гадостите, които е правила на Андреа и за това, сега всичко й се било връщало. Мисля, че имаше слухове, че не си е плащала за клиповете на Люси?

Като стана дума за кражбата на текста на Райна в На екс, сега се сетих за случая къде Софи Маринова открадна цялата песен на Бони - Онзи фатален ден.

Други подобни кражби сещате ли се?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Olay каза:

Някой беше питал, за гадостите, които е правила на Андреа и за това, сега всичко й се било връщало. Мисля, че имаше слухове, че не си е плащала за клиповете на Люси?

Като стана дума за кражбата на текста на Райна в На екс, сега се сетих за случая къде Софи Маринова открадна цялата песен на Бони - Онзи фатален ден.

Други подобни кражби сещате ли се?

Имаше някаква драма с песен на Ашли или някоя друга, май Теди Александрова, прецакана от Дидо Калпаков. Тя Теди май спря да работи с него след това.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

Някой беше питал, за гадостите, които е правила на Андреа и за това, сега всичко й се било връщало. Мисля, че имаше слухове, че не си е плащала за клиповете на Люси?

Като стана дума за кражбата на текста на Райна в На екс, сега се сетих за случая къде Софи Маринова открадна цялата песен на Бони - Онзи фатален ден.

Други подобни кражби сещате ли се?

За На Екс не става дума за кражба май, обясни го във Горещо

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Тони Дачева в 20:00 часа: Мария- Да ме гали, Кали- Папая, Тони Дачева- Мъжkа истина, Джена- Вижте го, жени, Емануела- Скъпото се плаща, Анелия- Гъзарка, Илиян- С тебе ми е най най, Борис Дали- Пръскам хонорари, Цветелина Янева- Болка моя, Райна- Зле те чувам,

Днес ще бъдем с хитове, избрани от Десита:

 

95135836_3187849454570650_878258801294180352_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Тони Дачева в 20:00 часа: Мария- Да ме гали, Кали- Папая, Тони Дачева- Мъжkа истина, Джена- Вижте го, жени, Емануела- Скъпото се плаща, Анелия- Гъзарка, Илиян- С тебе ми е най най, Борис Дали- Пръскам хонорари, Цветелина Янева- Болка моя, Райна- Зле те чувам,

Днес ще бъдем с хитове, избрани от Десита:

 

95135836_3187849454570650_878258801294180352_o.jpg

Ще има ли песни  на Галена?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Тони Дачева в 20:00 часа: Мария- Да ме гали, Кали- Папая, Тони Дачева- Мъжkа истина, Джена- Вижте го, жени, Емануела- Скъпото се плаща, Анелия- Гъзарка, Илиян- С тебе ми е най най, Борис Дали- Пръскам хонорари, Цветелина Янева- Болка моя, Райна- Зле те чувам,

Днес ще бъдем с хитове, избрани от Десита:

 

95135836_3187849454570650_878258801294180352_o.jpg

Знаех си, че Тонка има вкус жената. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой развива канала на Емилия, но бих искал всяка голяма певица да има такъв, започва да става като енциклиопедия на цялата й кариера и е много яко да си припомняш толкова много изяви, за които и ти самият си забравил. Изгледах толкова много видео от концерти, колко различна е била публиката, как са пеели песни без видеоклипове, колко дълги са били някои от миксовете и само колко хитове, за съжаление спирането на концертната дейност унищожи всичко това, а то тъкмо се зараждаше в онези години.

17:52 ❤️

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Десита- Десита и Лидия- Боже мой, Яница- Твоето ферари, Преслава- Пиян, Десита- Твоите игри, Емануела и Коце- Не ме заслужаваш, Лидия-Да мога да обичам, Данна и Десита- Имаш да взимаш, Анелия- Кажи ми, Галена и Цветелина Янева- Пей сърце, Диона, Лидия- Излъжи ме, Галин- Как си, кажи, Деси Слава- След 1000 жени, Преслава- Право в очите, Цветелина Янева- Честито, Следва още.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Десита- Десита и Лидия- Боже мой, Яница- Твоето ферари, Преслава- Пиян, Десита- Твоите игри, Емануела и Коце- Не ме заслужаваш, Лидия-Да мога да обичам, Данна и Десита- Имаш да взимаш, Анелия- Кажи ми, Галена и Цветелина Янева- Пей сърце, Диона, Лидия- Излъжи ме, Галин- Как си, кажи, Деси Слава- След 1000 жени, Преслава- Право в очите, Цветелина Янева- Честито, Следва още.

Щом харесва бруталната "Право в очите", тоя лилипут се издигна малко в моите очи!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Щом харесва бруталната "Право в очите", тоя лилипут се издигна малко в моите очи!

Най-бруталната песен от новите в албума. Жалко че остана с най-малко гледания.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DrAkO каза:

За 2-3 години някои се унищожиха напълно, а Ема след 18 е все така свежа и гласа й е супер. Евала!

 

Напротив. И при Емилия се усеща една амортизация на гласа и в последните 2 години. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Най-бруталната песен от новите в албума. Жалко че остана с най-малко гледания.

Така е. А и като цяло се получи тъпо, че новите песни на Преса така и не бяха качени като отделни клипове в канала на "Планета".

Гергана била бясна на Галка Толбухинска за отсъствието й от любимите хитове, и за отмъщение щяла да прави лесбийски римейк на "Първичен инстинкт" с Полина! ("демони в очите ми...") :o 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2014/01/11/a-polina-peeshe-dobre-ne-e-kato-da-ne-moje-ot-stariiat-i-izt.1227212

 

Уважена съм  този път, за което съм благодарна! Споменава се името ми все пак, дори и в последното изречение.

 

Любувайте се и на това четиво и как мнимата Поля респектира зложелател, превръщайки го в свой фен :D

https://signal.bg/forum/viewtopic.php?t=37105

 

И двата извора намерих, цъкайки "полина гергана пайнер" в гугъл :D

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Най-яката песен на Галена от първите й 2-3 години!

 

А според мен тази 

А най-много ми харесва безумната хореография на гърлите зад нея. Май вече си намерих запис за следващия тираж с лайф изпълнения, тва го бях забравил. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...