Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 часа , -A. каза:

@GSA @zai4eto82 

Райне: Феновете ми заслужават нови тракове. Ще победим Ковид.

Както винаги скандална - пее за колене на агнета.

Евала, че пуска нова продукция. Аз обаче се моля все пак да видим и още един поп-фолк проект от нея до края на годината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Имаш право тук всичко да пишеш. Пиши си колкото искаш хора като теб са ми ясни.

Мога и си пиша. И ми купи риза щом искаш да ми сменяш името на Ясен.

Иначе да, няма да използвам определения, но щом скачаш на бой за това как Пепа Прилепа е пълно нищо откъм гледания и изобщо, в Германия си бил, наистина имат страхотна здравна система, като мине короната се възползвай. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Лека вечер на всички! 
Поздравете се с нещо качествено и “самостоятелно” 😏😉😉

 

Не пием алкохол, еле па менте. 

преди 3 минути, GSA каза:

Евала, че пуска нова продукция. Аз обаче се моля все пак да видим и още един поп-фолк проект от нея до края на годината. 

С Екстрата се състезават коя мома да възпеят, вместо да пускат кючеци!

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Мога и си пиша. И ми купи риза щом искаш да ми сменяш името на Ясен.

Иначе да, няма да използвам определения, но щом скачаш на бой за това как Пепа Прилепа е пълно нищо откъм гледания и изобщо, в Германия си бил, наистина имат страхотна здравна система, като мине короната се възползвай. 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте и не спорете, а се пременете в най-хубавите си дрехи и се дръжте прилично. Утре форума ще е пълен с гости, винаги така става когато Галена пуска нова песен. Не искате да се изплашат и да си тръгнат преди да са се насладили, нали? 
Това е към всички новодошли утре: Вие сте страхотни, тук никога не се караме, нито спорим. Темата всъщност се казва “Поп-фолк сандали”, но има правописна грешка. Добре дошли, и помнете - форума е за забавление, нищо че имаме класация за най-люта форумска клетва.

Ако не ви е страх от рак и язва - заповядайте, останете с нас за дълго! Ние ви обичаме, а вие не консумирайте продукти с  аспартам докато ни четете! 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Не се карайте и не спорете, а се пременете в най-хубавите си дрехи и се дръжте прилично. Утре форума ще е пълен с гости, винаги така става когато Галена пуска нова песен. Не искате да се изплашат и да си тръгнат преди да са се насладили, нали? 
Това е към всички новодошли утре: Вие сте страхотни, тук никога не се караме, нито спорим. Темата всъщност се казва “Поп-фолк сандали”, но има правописна грешка. Добре дошли, и помнете - форума е за забавление, нищо че имаме класация за най-люта форумска клетва.

Ако не ви е страх от рак и язва - заповядайте, останете с нас за дълго! 

Искам да видя класацията! 

П.С. Ще се изкефя да не излезе песен утре! Ще стане по-забавно меле. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Време е!

 

Аз след участието й в Чалгавизия, повече внимание обърнах на Хищна хиена и си я пуснах няколко пъти, това ли е най-големият й хит?

А Перденца май също беше с готиният лайф с светилки.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Или по-добрия вариант - Гален обявява, че песента няма да излезе поради технически причини. 
 

Техническите причини: 

DA914677-3140-4947-9D34-FFC9D6D2AFA8.png

Това ли е момичето, което качва клипове в ютюб! Кажи й да качи Емануела - другите не са ми интересни. Да чакат ред! 

преди 1 минута, Willy каза:

Аз след участието й в Чалгавизия, повече внимание обърнах на Хищна хиена и си я пуснах няколко пъти, това ли е най-големият й хит?

А Перденца май също беше с готиният лайф с светилки.

Тя е фрашкана с хитове - Пачки, Котаците и маците, Дай една ракия, Жената паяк и т.н. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Това ли е момичето, което качва клипове в ютюб! Кажи й да качи Емануела - другите не са ми интересни. Да чакат ред! 

Тя е фрашкана с хитове - Пачки, Котаците и маците, Дай една ракия, Жената паяк и т.н. 

Не, това е момичето дето рекламира памперси и перилни препарати в един известен инстаграм, но те си приличат. 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Това ли е момичето, което качва клипове в ютюб! Кажи й да качи Емануела - другите не са ми интересни. Да чакат ред! 

Тя е фрашкана с хитове - Пачки, Котаците и маците, Дай една ракия, Жената паяк и т.н. 

Заглавията тотален:

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, retr0 каза:

Не се карайте и не спорете, а се пременете в най-хубавите си дрехи и се дръжте прилично. Утре форума ще е пълен с гости, винаги така става когато Галена пуска нова песен. Не искате да се изплашат и да си тръгнат преди да са се насладили, нали? 
Това е към всички новодошли утре: Вие сте страхотни, тук никога не се караме, нито спорим. Темата всъщност се казва “Поп-фолк сандали”, но има правописна грешка. Добре дошли, и помнете - форума е за забавление, нищо че имаме класация за най-люта форумска клетва.

Ако не ви е страх от рак и язва - заповядайте, останете с нас за дълго! Ние ви обичаме, а вие не консумирайте продукти с  аспартам докато ни четете! 

Айде давай я тая класация докато търся къде съм оставил сандалите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Не, това е момичето дето рекламира памперси и перилни препарати в един известен инстаграм, но те си приличат. 

Не ми излизат реклами от България, съжалявам! Да плати за повече. 

преди 3 минути, Willy каза:

Заглавията тотален:

 

Други култови заглавия, обхващащи по-широк таргет - Газ, боза, халва, пирони, Баба и тийнейджър, Скари, скари, Глад, майка, глад

А ето откъде се е вдъхновила Аня Картоманката за хита Гот ми е 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Айде давай я тая класация докато търся къде съм оставил сандалите. 

Тя беше в някакъв рандъм пост пак, ама не е зле да я направим официална. Помня, че няква от сорта на “Язва след язва да ти стават и всички да се пукат” водеше, но според мен е слаба ракия. Не е ли нещо да ти хване децата, не си защитил любимката си достойно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Айде давай я тая класация докато търся къде съм оставил сандалите. 

Оставих на теб да споделиш тая песен ❤️ 

Вбесих се и сън няма да ме хване, докато не зърна пустата класация! Така ще се ядосам, че ще създам втора напук! Ей тъй, за сондиране на обществените нагласи към 2021 година, поправете ме, ако бъркам летоброенето! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 5 минути, retr0 каза:

Тя беше в някакъв рандъм пост пак, ама не е зле да я направим официална. Помня, че няква от сорта на “Язва след язва да ти стават и всички да се пукат” водеше, но според мен е слаба ракия. Не е ли нещо да ти хване децата, не си защитил любимката си достойно. 

Форумната търсачка нищо интересно не намира на язва. Освен да се кандитариме за модератори и за да видим из скритите постове нещо? Ма има да чакаме почти цял месец докато стигнем дотам ... 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

 

Форумната търсачка нищо интересно не намира на язва. Освен да се кандитариме за модератори и за да видим из скритите постове нещо? Ма има да чакаме почти цял месец докато стигнем дотам ... 

Някой Маг е излекувал язвата!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, намерих цялата промоция на Поля, къде е Зайка да се любува! Ама то не може хем да се любиш, хем Полина да гледаш. Няма пълно щастие в живота!

 

Сега видях, че промоцията е качена преди 7 часа. Очевидно е, че всички ни четат и следят! 
ВРЕМЕ Е ПОЛЯ ДА СЕ ЗАВЪРНЕ НА СЦЕНАТА! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...