Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Какви некадърни журналисти имаше днес сутринта в Нова в Здравей България. Постоянно прекъсваха госта си и почти не го оставиха да говори и да се изкаже. То това не са и журналисти даже.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм минавала по тоя път като съм ходила в София, където е станала катастрофата.
 
И на клипа много ясно се вижда как хора изкарват Милен от колата и той сяда отсреща. Това го спестиха медиите. 
 
  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Майката ще излезе срещу 100 000 лв гаранция. Поредното доказателство, че имаш ли пари можеш да си купиш всичко и за престъпнците не важат законите:

https://nova.bg/news/view/2020/04/21/285717/обвинение-и-100-000-лева-гаранция-за-майката-на-шофьора-блъснал-милен-цветков/?fbclid=IwAR3Xr2-HAbfQyW6LPL5tRKv4ioG7Ehq205n0Naa8F3KGZ6ySOBpadBvyBsI

Запозната ли си изобщо с концепция за 'гаранция' ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Запозната ли си изобщо с концепция за 'гаранция' ?

Като си я плати, ще излезе. За нея няма да е проблем.

 

Как лъже само депутатският син и са го пуснали от ареста. Що за наглост?
 
 
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Като си я плати, ще излезе. За нея няма да е проблем.

Излизаш от ареста, но не излизаш от наказателна отговорност. Няма право да напуска страната и трябва да доказва къде е всеки момент.

До делото може да си стои у дома.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

В Шоуто на Сценаристите вчера казаха, че е много лицемерно сега медиите да скърбят за Милен при положение, че са го уволнявали много пъти и че е много позорно най-големия дарител у нас да е Делян Пеевски.

Ми и аз тва разправям от га я тиражират тая негова благотворителност, ма си е друго да ти го кажат Сценаристите, за да му обърнеш внимание ;) 

Иначе журналята по медиите кво са виновни? Да не са те уволнявали Милен? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:
Аз съм минавала по тоя път като съм ходила в София, където е станала катастрофата.
 
И на клипа много ясно се вижда как хора изкарват Милен от колата и той сяда отсреща. Това го спестиха медиите. 
 

а близа до мола ИМА 2 ГОЛЕМИ БОЛНИЦИ!!! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Donatella каза:

а близа до мола ИМА 2 ГОЛЕМИ БОЛНИЦИ!!! 

E те казаха само 3 болници имало с против шокова зала- Военната, Пирогов и Св, Анна. Токуда не разполагала. Не знам колко е вярно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Майка с дете на косъм от смъртта при катастрофата с Милен Цветков

https://www.monitor.bg/bg/a/view/majka-s-dete-na-kosym-ot-smyrtta-pri-katastrofata-s-milen-cvetkov-obzor-197758

Отврат. Вчера гледах записа от камерата и без малко да отидат и шестима пешеходци.

Между другото, Луна живее вляво от светофара. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиан и аверите му празнували на Витоша в деня преди трагедията, празнували рождения ден на приятелката на убиеца. За едни забранено да се празнува, за богаташите не:

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Kristian-i-averite-mu-praznuvali-na-Vitosha-v-denya-predi-tragediyata-959088

 

Приятелката на убиеца Кристиан и депутатският син съзнателно затаили истина. Спрямо двамата обвиняеми са взети мерки за неотклонение - гаранция в пари в размер на по 10 000 лева за всеки. Разследването продължава.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега ще изкарат виновна и песента на Ивана "Нещо нетипично". Заради част от текста.

Макар че тия тримата боклуци не са поп-фолк фенове, а на рока и електронното. Там знаем колко морал има.

Моята племенница живее близо до мястото и умирам от страх. Четох, че там идиотите си карат като на писта от "Формула 1", а полицията се прави на трите мъдри маймуни.

После търсете морал от ГРОБ - арите мафиоти.

Ето и защо никога не съм искала да ходя по дискотеки - за да не стана жертва на такива боклуци. Пък нека съм бавна, проста и задръстена. Не знам кое му е забавното да се напиваш и да взимаш наркотици, да си прост и да нямаш абсолютно никакъв морал.

И да, ще се изказвам по темата и ще морализаторствам, защото първо, наблизо живее семейството на сестра ми, второ, близо до училището на притцесата ми (НПМГ) беше станала катастрофа със жертви, която май вече се забрави, и трето - защото обществото ни по време на лошите БСП се опта да ограничи влиянието и разпространението на опасни западни тийнейджърски моди като емо "културата", именно, за да опази децата от пошлото и лошо влияние на запада.

Видяхте ли и клипа на Алек Сандар? Дано да го свалят и да го изтрият и от нета! Съжалявам, но това не е видеоклип, това е гнусно!

След операциите, през които минах, ми даваха някакви болкоуспокояващи, не знам какви. Но имах ужасни видения пред очите и кошмари, виждах страшни, зловещи бели лица на черен фон. Не беше приятно.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обвиниха Кристиан Николов в умишлено причиняване на смъртта на Милен Цветков

https://nova.bg/news/view/2020/04/22/285824/обвиниха-кристиан-николов-в-умишлено-причиняване-на-смъртта-на-милен-цветков/

 

Дъщерята на Милен Цветков е вече в България:

https://www.24chasa.bg/novini/article/8487540

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Обвиниха Кристиан Николов в умишлено причиняване на смъртта на Милен Цветков

https://nova.bg/news/view/2020/04/22/285824/обвиниха-кристиан-николов-в-умишлено-причиняване-на-смъртта-на-милен-цветков/

 

Дъщерята на Милен Цветков е вече в България:

https://www.24chasa.bg/novini/article/8487540

Четири наркотика са открити в кръвта на младежа

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Как е жив тоя след 4 вида наркотици, не знам. Това трябва да нямаш грам мозък да си го причиниш. 

'младежът може да получи и доживотна присъда.'- ДАНОООООООООООООООООО

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно, че е карал като Уили Койота и нищо не е разбрал. На нормален човек ще му стане лошо от 4 наркотика, за него не знам. В друга вселена е бил. Четохте ли какви ги е вършил в първото си училище?

А тая Симона прилича на сатанистка, направо ужас. Сигурно е фенка на Лейди Гага. Не знам колко зле трябва да си психически, че да се снимаш с карантии в устата, бъкаши от Ешерихия Коли и други красоти. Или да си пробиеш цялото лице с пиърсинги.

Иначе Дара ме изненада много приятно с позицията си. Боже! Сякаш беше вчера, когато баща и почина. Кога така порасна това момиче.......... Има надежда за нея, явно не е чак толкова глупава...........

Дано децата на поп - фолк изпълнителите да гледат и да си взимат поука. Ивон е единствено дете на майка си и не знам дали го осъзнава. Нещо ако стане, ако се забърка в нещо лошо, майка и ще е съсипана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kitty каза:

Нищо чудно, че е карал като Уили Койота и нищо не е разбрал. На нормален човек ще му стане лошо от 4 наркотика, за него не знам. В друга вселена е бил. Четохте ли какви ги е вършил в първото си училище?

А тая Симона прилича на сатанистка, направо ужас. Сигурно е фенка на Лейди Гага. Не знам колко зле трябва да си психически, че да се снимаш с карантии в устата, бъкаши от Ешерихия Коли и други красоти. Или да си пробиеш цялото лице с пиърсинги.

Иначе Дара ме изненада много приятно с позицията си. Боже! Сякаш беше вчера, когато баща и почина. Кога така порасна това момиче.......... Има надежда за нея, явно не е чак толкова глупава...........

Дано децата на поп - фолк изпълнителите да гледат и да си взимат поука. Ивон е единствено дете на майка си и не знам дали го осъзнава. Нещо ако стане, ако се забърка в нещо лошо, майка и ще е съсипана.

Здрасти Коте, не ми харесва повода, но се радвам да те видя да ни раздвижиш малко позаспалия форум 

Но пък харесва как почваш всеки път от различна точка, но стигаш пак до Ивон, ЛейдиГага, сатанисти и други. По ми харесва така - не е важно колко грешно ти е мнението, важното е да си постоянен с него. 

Я кажи по-добре за короната и хващаш ли вяря че са я пуснали заразените с нея прилепи по 5джито да я разнасят? И изобщо как я караш под карантина?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нищо не значи. Едно се обвинения, друго ще стане накрая. За съжаление, могат да потулят нещата или да остане с ниска присъда.

Няма как да докажат "предумишленост". Освен ако наркотиците отварят такова тълкувание. 

Едва ли не, Цветков е бил случаен за убиеца.

Цветков е измъкнат от колата и му е давана вода, което противоречи на всичко което трябва да се прави в такава ситуация. Дори е възможно това да е забързало смъртта му. Хора, които не са парамедици са го измъкнали,  а той е имал вътрешни разкъсвания. Представете си ако в позицията, която е бил е притискал дадено разкъсване и вследствие на изваждането му е бликнала кръв в цялото му тяло.

Тъжното е, че повечето хора имат книжки, минавали са БЧК, а тия работи не ги знаят. Освен, че са били уплашени и са опитали да помогнат.

Та, адвокатът може да подкрепя тезата, че леталният край е настъпил, заради действията на случайните минувачи. 

И както много други пъти, убиецът да получи минимална присъда. А като се признае за виновен - 1/3 по-малко.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, meleto каза:

Това нищо не значи. Едно се обвинения, друго ще стане накрая. За съжаление, могат да потулят нещата или да остане с ниска присъда.

Няма как да докажат "предумишленост". Освен ако наркотиците отварят такова тълкувание. 

Едва ли не, Цветков е бил случаен за убиеца.

Цветков е измъкнат от колата и му е давана вода, което противоречи на всичко което трябва да се прави в такава ситуация. Дори е възможно това да е забързало смъртта му. Хора, които не са парамедици са го измъкнали,  а той е имал вътрешни разкъсвания. Представете си ако в позицията, която е бил е притискал дадено разкъсване и вследствие на изваждането му е бликнала кръв в цялото му тяло.

Тъжното е, че повечето хора имат книжки, минавали са БЧК, а тия работи не ги знаят. Освен, че са били уплашени и са опитали да помогнат.

Та, адвокатът може да подкрепя тезата, че леталният край е настъпил, заради действията на случайните минувачи. 

И както много други пъти, убиецът да получи минимална присъда. А като се признае за виновен - 1/3 по-малко.

според мен този път ще има справедливост:

 

 

В обвинението се посочва, че на 19 април около 18:00 часа на кръстовището на ул. „Хенрик Ибсен” с бул. „Черни връх” в София, обвиняемият, при управление на моторно превозно средство, нарушил правилата за движение по Закона за движението по пътищата, като се е движил със скорост над разрешената и не спрял при приближаване на кръстовището при червен сигнал на светофарната уредба, вследствие на което умишлено е причинил смъртта на Милен Цветков. Случаят е особено тежък, тъй като Николов е управлявал моторно превозно средство след употреба на различни видове наркотични вещества – амфетамин, марихуана, кокаин и бромазепам. Застрашил е живота и здравето на множество участници в движението, като деянието е извършено на оживено място, се казва в съобщението на прокуратурата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На камерата си личи, че е объркал спирачката с газта и не е могъл да спре. Кой би си причинил размазване? То ясно, че е бил неадекватен, пък и неумел шофьор най-вероятно, но не разбирам защо го водят за умишлено деяние? Заради безотговорното поведение ли? Има ли юристи у форума - да внесат малко яснота. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...