Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

В периода от 22.04.2020 г. до 13.05.2020 г. увеличаваме максимално достижимата скорост на download, на оптичния си интернет до 500 Mbps, за всичките клиенти на VIVACOM FiberNet. Така дори потребители на плановете с по-ниска скорост, ще могат да ползват по-бърза връзка с глобалната мрежа. Увеличаването на скоростта на интернета у дома ще даде възможност за още по-пълноценна работа, учене и забавление на всички членове на семейството.

 

fibernet-500mbps-header.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Уникум! От седмица се каня да те поздравя с любимия ми иракски хит! Всеки път щом тръгне по телевизията, скачам да играя! Мисля, че ще оцениш звученето! А и клипа!

Имам вече 50 клипа как се чекна на този турбомегагигахит! И съседите го научиха наизуст. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Уникум! От седмица се каня да те поздравя с любимия ми иракски хит! Всеки път щом тръгне по телевизията, скачам да играя! Мисля, че ще оцениш звученето! А и клипа!

Имам вече 50 клипа как се чекна на този турбомегагигахит! И съседите го научиха наизуст. 

Клипът е друг левъл просто! На космическо ниво!

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Звездна личност? Това съм аз. :D

Царицата на Рамания и не само!

преди 45 минути, Kriminal каза:

Клипът е друг левъл просто! На космическо ниво!

Единствената ми мечта е да се снимам на тази кула. Може би е твърде смело да мечтая да се запозная и с танцьорките. :(

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...