Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Vancho каза:

Моля ? Та той заслужава до 3 години затвор само защото е шофирал след употреба на наркотици. Да се надрусаш и да седнеш зад волана е не просто безотговорност, а и престъпление. И то извършено в условията на пряк умисъл. ( освен ако не са те надрусали без да знаеш) 

Момчето заслужава поне 20 години - дрогиран, убива човек, карайки с висока скорост, без следи от спирачен път и на червен светофар. Да не говорим, че е застрашил още няколко живота. По закон си е точно умишлено убийство.

Дано има справедливост и адекватна присъда - заради Милен, заради близките му и не на последно място за да се въздейства възпитателно върху обществото. 

Справедливост?България??.. помнители този богаташки син от Пловдив?? 

ХАЙДЕ БЕЗ GOOGLE.СПОРЕД ВАС КОЛКО ГОДИНИ ПОЛУЧИ?

 

782478.jpg

На 18 ноември 2016 г. новина за тежка катастрофа в Пловдив шокира България. Тогава луксозно "Ауди" размаза "Пежо" на булевард "Руски". При жестокия удар на място загинаха двама души, а по-късно жертвите станаха три. 26-годишният Любомир, който причини катастрофата, седнал зад волана на колата си след употреба на алкохол. Преди това той е имал 12 нарушения на пътя, пет от които за висока скорост. Във фаталната вечер е шофирал аудито с 94 км/ч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Donatella каза:

Me and my best friend.Карантина #ден 47

 

Ето и част от последствията от карантината върху мен - 2 различни български студентки искат да ми обяснят как да сваля 15 кг :o Явно положението е доста зле!:cry:

 

studentki.png

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Същия цвят

 

94017377_10217015905298321_6306551719123746816_n.jpg

Бахти огромния крак... Като мъжки е. Лопатар

 

Зайче, малко си лицемерка. Не отговори на твърдението ми, че Константин стотици пъти е карал пиян и надрусан, но не спираш да боготвориш подобен боклук. Мериш с двойния аршин. И не ми излизай с номера, че не е убил човек. То веднъж се случва. 

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще вземе 2, макс 3 години затвор, ако изобщо лежи. Има голям обществен интерес в момента и затова се повдигат тежки обвинения, но то делото ще се точи толкова дълго, че ще отшуми. И със сигурност ще използват козовете - 1. не може да се докаже, че той е шофирал 2. техническа неизправност. Според мен наистина е объркал спирачката с газта, защото на всички клипове се вижда, че колата профучава, без изобщо да се намали. Или от неадекватност (наркотиците), или се е разсеял в този момент (ако наистина е друсал предната вечер само).

Някой каза да минел в празната лента - няма такава, от другия ъгъл се вижда, че има такси до колата на Милен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обвинението на прокуратурата е безумно и абсолютно недоказуемо. Разбира се, че ще отърве кожата тоя келеш. Ще го държат докато утихне медийния шум, след това ще се мине на домашен арест и накрая с условна. Наистина е много неприятна сатанистката с Ешерихия коли, пълно чучело.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е посланието, което Дана Гарсия изпрати на сина си, след като е отново тествана положително за коронавирус: Тя е разделена от малкия си син Данте повече от месец:
Tя казва: Винаги съм чувала, че любовта има много лица и им вярвам! Но за мен трепти само едно сърце. "Мама те обича, Данте, любов моя- написа Дана за сина си.
 

93971818_1620947138060625_2124784501027504128_o.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази индийска древна и много красива кралица Падмавати е съществувала наистина. Не мога да повярвам, че се е самозапалила заедно с други жени, за да не бъдат хванати от султана и да запазят честта и достойнството си. Какви неща са се случили в Индия преди толкова години. А филмът "Падмавати"; е първият индийски филм пуснат в IMAX 3D през 2018 и един от най-мащабните индийски филми на всички времена и един от най-скъпите индийски филми правени някога.

097329344fba8a78d4f17a50f1b77adb.jpg

T4HLwvLRhb0T5aYpy0WLQ.jpg

HHFlnih5U5davZN1bOXuZQ.jpg

-fb_u20bziY.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Крият други 2 катастрофи с келеша Кристиан! Племенникът на Миню Стайков участвал в нелегални гонки с мощни коли, пушил трева в църковен храм и още…

 

https://narod.bg/2020/04/23/крият-други-2-катастрофи-с-келеша-крис/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

 

Алек Сандър влезе в новините с новия си трак. Между другото доста е високо нивото на проекта му. 

В чалгата толкова качествен клип не е имало. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

 

Алек Сандър влезе в новините с новия си трак. Между другото доста е високо нивото на проекта му. 

Аз не виждам нищо скандално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та като става въпрос за Съдебната палата, ето още един видеоклип заснет там. Защо преди 20-тина години нямаше тогава такива оплаквания като сегашния случай с Алек Сандър?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, z_o_ каза:

Та като става въпрос за Съдебната палата, ето още един видеоклип заснет там. Защо преди 20-тина години нямаше тогава такива оплаквания като сегашния случай с Алек Сандър?

 

Не може да се сравнява шедьовър като ''Нищо'' (революция като видео и трак) с този боклук на Алекс Сандър! Всъщност клипа е добър, но песента е биг шит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

Не може да се сравнява шедьовър като ''Нищо'' (революция като видео и трак) с този боклук на Алекс Сандър! Всъщност клипа е добър, но песента е биг шит.

Напротив, можем. Ако на Мара нищото е бил шедьовър за времето си, то може да кажем на Сандър видеото също е някъв шедьовър за в момента. Все пак преди 20 години стандартите за шедьовър са едни, а в момента други. Не, на мен не ми харесва нито клипа, нито песента, но тва друга тема. Не може да се отрече как са се постарали и са правили клип с идеи, пари и умение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая дойде ред и на сериала "You", дето му се каних от 1 година, ама толкова много серили бяха на опашката, че все го отлагах. Знаех, че е някакво психо, ама чак толкова не очаквах :D Изгледах го за 2 дни, можеше и за 1, ама уви трябваше и малко да поспя, че единия ден бях на работа. Не знам с кой коментирах за тоя сериал, че му се каня. Обаче яко ми е странно да го гледам тоя актьор в тая роля. Свикнала съм да е Дан от Клюкарката, ония льольо, а тука пълна противоположност. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Arwity каза:

Най-накрая дойде ред и на сериала "You", дето му се каних от 1 година, ама толкова много серили бяха на опашката, че все го отлагах. Знаех, че е някакво психо, ама чак толкова не очаквах :D Изгледах го за 2 дни, можеше и за 1, ама уви трябваше и малко да поспя, че единия ден бях на работа. Не знам с кой коментирах за тоя сериал, че му се каня. Обаче яко ми е странно да го гледам тоя актьор в тая роля. Свикнала съм да е Дан от Клюкарката, ония льольо, а тука пълна противоположност. 

Януари го коментирахме. Още тогава изгледах първи сезон, а малко по-късно и втори. И на мен много ми хареса.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има петиция за справедлив процес за Милен Цветков:

Справедлив процес за смъртта на Милен Цветков. Максимално наказание за убиеца и финансов одит на цялата фамилия.

https://www.peticiq.com/262509?u=1625481&s=71070886

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези петиции са абсолютно безсмислени и са просто запълване на време и лаене в интернет. Нали не смятате, че се внасят някъде и биват представяни официално на съответните институции? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...