Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

От 5.05.2020 г. от 0:40, Olay каза:

Мале, хора - гледайте Into the Night по Нетфликс. Сниман е в България. Толкова напрегнат не съм бил досега, изгледах и шесте епизода наведнъж.

Як ли е? Сега мисля да го пусна.

Някой следи ли "Sex Education" и "ELITE"? Първият е як, но ELITE е просто брутален! Испански е и го изгледах за няколко дни. Препоръчвам го.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Як ли е? Сега мисля да го пусна.

Някой следи ли "Sex Education" и "ELITE"? Първият е як, но ELITE е просто брутален! Испански е и го изгледах за няколко дни. Препоръчвам го.

Много е як, изгледай го ... гледа се на един дъх, епизодите са кратки, но динамични. Пиши, като го изгледаш, интересно ми е.

Аз следя и тия двата сериала, сега почвам трети сезон на Елит.

За цялата карантина, сигурно над 10 сериала по Нетфликс съм изгледал. След Елит мисля да почна Toy Boy. Гледал ли си го?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият клип на Рики вече е факт заснет по време на карантина- частта на Рики е снимана вкъщи в Ел Ей с телефон, а на Фаруко в Пуерто Рико. Режисьорът им е в Маями

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Olay каза:

Много е як, изгледай го ... гледа се на един дъх, епизодите са кратки, но динамични. Пиши, като го изгледаш, интересно ми е.

Аз следя и тия двата сериала, сега почвам трети сезон на Елит.

За цялата карантина, сигурно над 10 сериала по Нетфликс съм изгледал. След Елит мисля да почна Toy Boy. Гледал ли си го?

Снощи го пуснах след като коментирах тук и познай? Не си легнах преди да изгледам всички епизоди! :1000(29):

Жесток е! Нямам търпение за другия сезон, защото това е един от малкото сериали, които съм изгледал на един дъх и са ме държали напрегнат през цялото време.

Toy Boy не съм го гледал. ( Може да го почна довечера )

Ще се радвам да ми препоръчаш още нещо :)

Трети сезон на Елит е жесток, а последният епизод ме натъжи много, но ...  :)

Лу има супер яки песнички

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Снощи го пуснах след като коментирах тук и познай? Не си легнах преди да изгледам всички епизоди! :1000(29):

Жесток е! Нямам търпение за другия сезон, защото това е един от малкото сериали, които съм изгледал на един дъх и са ме държали напрегнат през цялото време.

Toy Boy не съм го гледал. ( Може да го почна довечера )

Ще се радвам да ми препоръчаш още нещо :)

Трети сезон на Елит е жесток, а последният епизод ме натъжи много, но ...  :)

 

Супер. И аз го гледах вечер, и тамън заспивах и споменаха 'обект 17' ...

Ето, кои препоръчвам:

Unorthodox - ако харесваш биографии. Не съм подозирал, че в 21 век още има хора, които живеят в средновековието.

Politician ... ако ти харесват Елит и Sex Education, и този може да ти допадне, ама е по-скучен от тея двата. Never Have I Ever e по-доброто между другото. Много е забавен.

Messiah, най-много ме грабна от сериалите ми от карантината, но аз си падам по такива религиозни тематики. Ако ти е интересно за антихриста и второто пришествие го изгледай.

Freud (Фройд) и You са ми топ фаворити също. You e психопатски, става дума за един столкър :D Ако харесваш Декстър, и този ще ти допадне.

 

Обшо взето това са сериалите, които съм изгледал тази година.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо гонене е било- Булаир, Богориди, Александровска и Тройката.

Среднощен екшън в Бургас - преследване на криминално проявени завърши с катастрофа

https://www.actualno.com/crime/srednoshten-ekshyn-v-burgas-presledvane-na-kriminalno-projaveni-zavyrshi-s-katastrofa-news_1460678.html
 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, въй, въй- да се смееш ли, да плачеш ли. Какво можеш да научиш от едни плеймейтки. Анна- Мария се оказа много проста- била си почивала от купоните, за нея било ваканция по време на карантината.Постоянно ходила на купони, не се спирала- за нея това било най-важното. Дениз само яде, пие и лежала и работила инфлуенсър, защото не можела сега като модел и танцьорка, Единствените свестни плейметки ,които разсъждаваха като хората бяха Михаела Тодорова и Жанет- евала на Жанет, че е била доброволка и е помагала на една 90-годишна баба и й е носила храна. Михаела пък била загрижена за баба си и дядо си.

https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/24741/karbovski-vtori-plan-sezon-7/karbovski-vtori-plan-09-05-2020

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.05.2020 г. от 23:18, Olay каза:

Супер. И аз го гледах вечер, и тамън заспивах и споменаха 'обект 17' ...

Ето, кои препоръчвам:

Unorthodox - ако харесваш биографии. Не съм подозирал, че в 21 век още има хора, които живеят в средновековието.

Politician ... ако ти харесват Елит и Sex Education, и този може да ти допадне, ама е по-скучен от тея двата. Never Have I Ever e по-доброто между другото. Много е забавен.

Messiah, най-много ме грабна от сериалите ми от карантината, но аз си падам по такива религиозни тематики. Ако ти е интересно за антихриста и второто пришествие го изгледай.

Freud (Фройд) и You са ми топ фаворити също. You e психопатски, става дума за един столкър :D Ако харесваш Декстър, и този ще ти допадне.

 

Обшо взето това са сериалите, които съм изгледал тази година.

Имаш вкус! Гледал съм почти всичките и съм останал доволен. От посочените най ми харесват You и Elite. Скоро изгледах и La casa de papel.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , zai4eto82 каза:

Голямо гонене е било- Булаир, Богориди, Александровска и Тройката.

Среднощен екшън в Бургас - преследване на криминално проявени завърши с катастрофа

https://www.actualno.com/crime/srednoshten-ekshyn-v-burgas-presledvane-na-kriminalno-projaveni-zavyrshi-s-katastrofa-news_1460678.html
 

ЗАТВОР !

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/policejska-gonka-v-burgas-zavyrshi-s-katastrofa-i-aresti-video-2225089

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днешният ден и дата е специален в историята на музиката. На днешния ден 11 май 1999 година, Рики Мартин пуска първият си албум на английски език, който влиза директно на номер 1 в Билборд 200. Никой латино изпълнител досега не е успял да го направи. От него излиза големият хит и до ден днешен Livin'la vida loca. Албумът продава 22 милиона копия и е най-продаваният албум на Рики и е третия най-продаван албум в САЩ след на Бекстрийт Боус "Millenium" и на Бритни "Baby One More Time". От него "Livin'la vida loca става номер 1 в Hot 100 на Билборд и първи номер 1 за Рики в Hot 100 на Билборд. Честити 21 години на англоезичния албум на Рики- Ricky Martin 1999.
🥳🤩😎🎤🎧❤️🎶

59916020_2273663636018845_1969132146031329280_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...