Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Отностно кръщаването наистина е било забранено или тайно се е правило.  Нашите и брат ми също не са кръстени.  Аз и брат ми сме именувани- имаме документ за именуване,  но не сме кръстени в църква.  Моят Ники също не е бил кръстен като сме си говорили на тая тема и наскоро се кръсти.  Тая тема съм я обсъждала с колежка от Инканто,  която е набожна до безумие и ми беше казала,  че трябвало да се кръстя и че иначе няма да мога да сключа църковен брак. Аз съм против брака,  тъй че не ми трябва.  С брат иначе са ни потапяли във вода,  венци.  Имаме си кръстник и кръстница.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям пожар избухна в хипермаркет в Бургас. Около сградата се виждат гъсти облаци дим, мирише на пластмаса и бакелит. Движението в района е отцепено, съобщи Нова тв.

Три противопожарни екипа са се отзовали на сигнала. На място пристигна и кметът на града Димитър Николов. 

„Не са останали служители в сградата. Гори техниката в приземния етаж, където има складова част”, обясни кметът. По думите му на подземния етаж е обгазено и почни нищо не се вижда от дима, а пожарникарите влизат с апарати вътре.

 

Това е в Мола Бургас Плаза в моя комплекс:

 

https://dariknews.bg/regioni/burgas/goliam-pozhar-bushuva-v-skladovata-baza-na-hipermarket-v-burgas-snimki-2221822

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Голям пожар избухна в хипермаркет в Бургас. Около сградата се виждат гъсти облаци дим, мирише на пластмаса и бакелит. Движението в района е отцепено, съобщи Нова тв.

Три противопожарни екипа са се отзовали на сигнала. На място пристигна и кметът на града Димитър Николов. 

„Не са останали служители в сградата. Гори техниката в приземния етаж, където има складова част”, обясни кметът. По думите му на подземния етаж е обгазено и почни нищо не се вижда от дима, а пожарникарите влизат с апарати вътре.

 

Това е в Мола Бургас Плаза в моя комплекс:

 

https://dariknews.bg/regioni/burgas/goliam-pozhar-bushuva-v-skladovata-baza-na-hipermarket-v-burgas-snimki-2221822

Където беше Инканто-МОЛ ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, zai4eto82 каза:

Голям пожар избухна в хипермаркет в Бургас. Около сградата се виждат гъсти облаци дим, мирише на пластмаса и бакелит. Движението в района е отцепено, съобщи Нова тв.

Три противопожарни екипа са се отзовали на сигнала. На място пристигна и кметът на града Димитър Николов. 

„Не са останали служители в сградата. Гори техниката в приземния етаж, където има складова част”, обясни кметът. По думите му на подземния етаж е обгазено и почни нищо не се вижда от дима, а пожарникарите влизат с апарати вътре.

 

Това е в Мола Бургас Плаза в моя комплекс:

 

https://dariknews.bg/regioni/burgas/goliam-pozhar-bushuva-v-skladovata-baza-na-hipermarket-v-burgas-snimki-2221822

Тоя мол защо е бил отворен първоначално, та да има хора за евакуиране? 

Межудругото да, Ники Готвача добре ли е? Той беше в тва Инканто?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Тоя мол защо е бил отворен първоначално, та да има хора за евакуиране? 

Межудругото да, Ники Готвача добре ли е? Той беше в тва Инканто?

Заради хипермаркета сигурно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, zai4eto82 каза:

Той не е в тоя Мол.  Стига глупости. 

Е кво значение в кой мол е, пак може да му се обадиш. Тъкмо съм се присетил и ме вълнува добре ли е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Някой си е правил като моята коса- намерих тази снимка в нета- абсолютно същата прическа:

 

fioletovye-kraski-dlya-volos-komu-podhodyat-i-kak-ih-ispolzovat-11.jpg

Оооо недей. Това е много грозно, няма да ти отива

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, THE IIconic каза:

Оооо недей. Това е много грозно, няма да ти отива

Точно патладжаненото с лилалавото и розовото много ми отива особено като съм и със светли очи. 

Да не говорим на слънце какъв ефект има На тъмно е едно, а на светлина съвсем друга и всеки те гледа зяпнал. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Точно патладжаненото с лилалавото и розовото много ми отива особено като съм и със светли очи. 

Да не говорим на слънце какъв ефект има На тъмно е едно, а на светлина съвсем друга и всеки те гледа зяпнал. 

Ти си махни мустака, а косата е лесна

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Точно патладжаненото с лилалавото и розовото много ми отива особено като съм и със светли очи. 

Да не говорим на слънце какъв ефект има На тъмно е едно, а на светлина съвсем друга и всеки те гледа зяпнал. 

Споко, ние тука те гледаме и на сминка, и пак сме зяпнали. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...